Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii to szeroka gałąź produktów, bez których nie sposób byłoby stworzyć najprostszy naszyjnik, bransoletkę czy kolczyki. W każdym warsztacie biżuteryjnym znajdują się setki a może nawet tysiące półfabrykatów do biżuterii. Półfabrykatami nazywamy wszystkie akcesoria jubilerskie służące do wyrobu biżuterii, które łączą poszczególne jej części w całość a także ozdabiają ją nadając tym sposobem styl i charakter. Asortyment półfabrykatów do biżuterii wciąż się powiększa, projektowane są coraz to nowe i zgodne z modowymi trendami półfabrykaty. Mogą one być wykonane z metalu, i tak jest w głównej mierze, lecz jest także dostępna szeroka gama produktów na bazie akrylu czy gumy. Szeroka gama elementów do biżuterii dostępna na rynku powoduje, że każdy zajmujący się rękodziełem artystycznym znajdzie w niej coś zadowalającego dla siebie.
Półfabrykaty do biżuterii to podstawowe części składowe tworzonej w warsztatach rękodzielniczych biżuterii. Akcesoria do biżuterii służą do łączenia, modyfikowania, ozdabiania i wykańczania ozdób, które tworzymy. Elementy jubilerskie - to właśnie dzięki nim powstają wytworne wisiorki, piękne naszyjniki, eleganckie kolczyki, a także najtańsze bransoletki. Każdy z tych półproduktów może powstać na wiele sposobów, może zostać wykonany za pomocą rozmaitych technik, może także prezentować dowolny styl. Jednak nie powstałby bez półproduktów do biżuterii. Przykładami elementów do biżuterii są na przykłąd bigle - element niezbędny do wykonania kolczyków, zapięcia, jak karabińczyki, federingi czy toggle, a także łańcuszki, szpilki jubilerskie, kółka montażowe, przekładki i wiele innych. Półprodukty do biżuterii to wiele różnych komponentów, są nimi także rzemienie, sznurki ubilerskie, linki oraz gumki jubilerskie. Z rzemieni i sznurków można wykonać gustowne i modne bransoletki, linki posłużą nam jako baza do naszyjników, ale też i bransoletek, a gumki są łatwymi w użyciu bazą do bransoletek, w tym również kolorowych bransoletek dla najmłodszych miłośniczek biżuterii, czyli miłośniczek biżuterii dziecięcej. Półfabrykatów do wyrobu biżuterii jest na rynku tak wiele i w tak różnych stylach i kolorach, że zaspokoją nawet najbardziej wyszukany gust.

Rodzaje:
Różnorodność i szeroki dostęp do półproduktów jubilerskich powoduje, że prace z nich powstające są coraz bardziej oryginalne. Główne rodzaje materiałów to: sznurki, linki i rzemienie jubilerskie, końcówki i zapięcia do biżuterii, charmsy i zawieszki, kulki, rurki i przekładki, łańcuszki, szpilki, kółka montażowe, łączniki, krawatki, stopery, nakładki i jeszcze wiele innych. Jest ich tak dużo, że nie sposób wymienić w jednym miejscu. Wciąż powstają nowe elementy do biżuterii lub te już istniejące są dopracowywane, wzbogacane oraz ulepszane. Każdy z wymienionych tu półfabrykatów do biżuterii posiada swoje rodzaje i odmiany. I tak na przykład bigle do kolczyków dzielą się na bigle otwarte, zamknięte czy bigle w stylu angielskim. Zapięcia mogą być klasyczne , jak karabińczyki czy federingi, ale też bardziej wyszukane i ozdobne jak zapięcia toggle czy tez zapięcia magnetyczne. Wiele odmian mają także sznurki czy rzemienie jubilerskie. Można wymienić choćby rzemienie zamszowe, plecione czy szyte a sznurki satynowe, bawełniane lub powlekane.

Z czego są zrobione:
Elementy do biżuterii to głównie elementy metalowe, ale też akrylowe. Osobny materiałowo rozdział stanowią rzemienie i sznurki jubilerskie. Akcesoria do tworzenia biżuterii mogą być wykonane ze skóry, ze skóry ekologicznej, różnego typu tkanin czy kauczuku.

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii
od wielu lat są bardzo popularne. Tak jast zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dzieje się tak, ponieważ bardzo rozwinęła się moda na biżuterię ręcznie robioną. A to z kolei spowodowało, że pojawiła się potrzeba tworzenia przeróżnych, unikatowych projektów biżuteryjnych wykorzystując półfabrykaty do bransoletek. Biżuteria hand made może być robiona przez każdego.

Do projektów kolczyków używane są najczęściej (oprócz koralików rzecz jasna) takie akcesoria do biżuterii jak bigle, kółeczka montażowe oraz bazy kolczyków. Do tworzenie bransoletek i naszyjników najczęściej z półfabrykatów używa się  zapięć (mogą być magnetyczne, skręcane, na haczyk lub klasycznie - karabińczyki) oraz linek, gumek, rzemieni lub łancuszków. Te ostatnie z powodzeniem mogą stanowić bazę bransoletki lub naszyjnika pod koraliki lub kamienie jubilerskie.

Najbardziej popularne akcesoria do biżuterii służą do tworzenia pięknych prac. Natomiast najczęściej spotykane produkty diy to bransoletki, kolczyki i tanie naszyjniki. Atryści tworzący biżuterię hand made znacznie rzadziej projektują broszki, pierścionki czy spinki.
Najbardziej popularne półfabrykaty do wyrobu biżuterii to bigle, rzemienie skórzane, sznurki jubilerskie, zapięcia (magnetyczne oraz karabińczyki), końcówki do biżuterii (wklejane i zaciskowe) oraz szpilki.

W pasarcie znajdziesz różne akcesoria jubilerskie, praktycznie wszystkie, które są wykorzystywane w procesie tworzenia bransoletek i innej biżuterii i które obecnie królują w biżuterii hand made.
Sklep pasart oferuje szeroki wybór niezbędnych półfabrykatów. Wybierać można spośród takich półfabrykatów jak: baza bransoletki, baza broszki, baza kolczyka, bigle, drut jubilerski, gumka jubilerska, rzemień jubilerski, sznurek jubilerski, szpilki do kolczyków, zestaw do wyrobi biżuterii oraz żyłka i linka jubilerska.

W pasarcie czekają na Ciebie tysiące róznorodnych półfabrykatów do wyrobu biżuterii. Zacznij tworzyć!

Najchętnij odwiedzane podkategorie w kategorii półfabrykatów to: rzemienie jubilerskie, sznurki jubilerskie, bigle oraz charmsy.
Filtruj według:
Lista produktów promowanych
Sortuj według:
Nowość
Powiększ + 	Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 18mm / wielkość otworu 0,8mm / 6szt

Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 18mm / wielkość otworu 0,8mm / 6szt / A20011

W opakowaniu: 6szt Wielkość: 18mm Wielkość otworu: 0,8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 16mm / wielkość otworu 0,8mm / 8szt

Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 16mm / wielkość otworu 0,8mm / 8szt / A2010

W opakowaniu: 8szt Wielkość: 16mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 14mm / wielkość otworu 0,8mm / 10szt

Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 14mm / wielkość otworu 0,8mm / 10szt / A2009

W opakowaniu: 10szt Wielkość: 14mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,00 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 12mm / wielkość otworu 0,8mm / 14szt

Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 12mm / wielkość otworu 0,8mm / 14szt / A2008

W opakowaniu: 14szt Wielkość: 12mm Wielkość otworu: 0,8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 10mm / wielkość otworu 0,8mm / 20szt

Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 10mm / wielkość otworu 0,8mm / 20szt / A2007

W opakowaniu: 20szt Wielkość: 10mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 8mm / wielkość otworu 0,8mm / 30szt

Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 8mm / wielkość otworu 0,8mm / 30szt / A2006

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 8mm Wielkość otworu: 0,8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 6mm / wielkość otworu 0,8mm / 40szt

Kulki ozdobne / ażurowe / kolor jasny srebrny / 6mm / wielkość otworu 0,8mm / 40szt / A2005

W opakowaniu: 40szt Wielkość: 6mm Wielkość otworu: 0,8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor złoty KC Gold / 20mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor złoty KC Gold / 20mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A2004

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Na ślub, Styl glamour Typ: Z kulką Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor złoty / 20mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor złoty / 20mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A2003

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Na ślub, Styl glamour Typ: Z kulką Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor srebrny / 20mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor srebrny / 20mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A2002

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Z kulką Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor jasny srebrny / 20mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor jasny srebrny / 20mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A2001

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Z kulką Kolor: srebrny jasny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor złoty / 30mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor złoty / 30mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A2000

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Typ: Z kulką Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / czarne / 30mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / czarne / 30mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A1999

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy Typ: Z kulką Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor ciemny srebrny / 30mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor ciemny srebrny / 30mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A1998

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Z kulką Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor jasny srebrny / 30mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor jasny srebrny / 30mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A1997

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Z kulką Kolor: srebrny jasny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 40mm / wielkość kulki 2mm / 30sz

Szpilki metalowe z kulką / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 40mm / wielkość kulki 2mm / 30sz / A1996

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 40mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Z kulką Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor srebrny / 40mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor srebrny / 40mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A1995

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 40mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Z kulką Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor jasny srebrny / 40mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor jasny srebrny / 40mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A1994

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 40mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na ślub, Styl casual, Styl romantyczny Typ: Z kulką Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor złoty / 50mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor złoty / 50mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A1993

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 50mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Typ: Z kulką Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki metalowe z kulką / kolor srebrny / 50mm / wielkość kulki 2mm / 30szt

Szpilki metalowe z kulką / kolor srebrny / 50mm / wielkość kulki 2mm / 30szt / A1992

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 50mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Typ: Z kulką Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / wrzosowy / 5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / wrzosowy / 5mm / 1m / A1989

Wielkość: 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Kolory pastelowe, Na imprezę, Styl casual Kolor: wrzosowy, ze złotymi brzegami
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / różowy / 5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / różowy / 5mm / 1m / A1988

Wielkość: 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Kolory pastelowe, Na imprezę, Styl casual Kolor: róż pastelowy, ze złotymi brzegami
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / niebieski / 5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / niebieski / 5mm / 1m / A1987

Wielkość: 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: niebieski, ze złotymi brzegami
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / czerwony / 5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / czerwony / 5mm / 1m / A1986

Wielkość: 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: czerwony, ze złotymi brzegami
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / turkusowy / 5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / turkusowy / 5mm / 1m / A1985

Wielkość: 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: turkusowy, ze złotymi brzegami
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / pomarańczowy neonowy / 5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / pomarańczowy neonowy / 5mm / 1m / A1984

Wielkość: 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: pomarańczowy neonowy, ze złotymi brzegami
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / żółty / 5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / żółty / 5mm / 1m / A1983

Wielkość: 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: żółty, ze złotymi brzegami
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / biały / 5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, okrągły ze złotem / biały / 5mm / 1m / A1982

Wielkość: 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Na ślub, Styl casual Kolor: biały, ze złotymi brzegami
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Baranki silikonowe, zatyczki / 4x4mm / 700szt

Baranki silikonowe, zatyczki / 4x4mm / 700szt / A1991

Silikonowe: Tak W opakowaniu: 700szt Wielkość: 4mm x 4mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Kolor: mleczny, przezroczysty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor złoty KC Gold / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt

Szpilki haczyki / kolor złoty KC Gold / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt / A1981

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor złoty / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt

Szpilki haczyki / kolor złoty / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt / A1980

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / czarne / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt

Szpilki haczyki / czarne / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt / A1979

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy Kolor: bardzo ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt

Szpilki haczyki / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt / A1978

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor srebrny / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt

Szpilki haczyki / kolor srebrny / 20mm / wielkość otworu 2mm / 400szt / A1977

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Wielkość otworu: 2mm Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Typ: Haczyki Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor złoty KC Gold / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt

Szpilki haczyki / kolor złoty KC Gold / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt / A1976

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor złoty / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt

Szpilki haczyki / kolor złoty / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt / A1975

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Wielkość otworu: 2mm Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Typ: Haczyki Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor czarny / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt

Szpilki haczyki / kolor czarny / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt / A1974

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy Kolor: bardzo ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt

Szpilki haczyki / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt / A1973

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor srebrny / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt

Szpilki haczyki / kolor srebrny / 30mm / wielkość otworu 2mm / 300szt / A1972

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: srebrny jasny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Przekładka z uchwytem, tunel / kolor złoty KC Gold / ażurowa / 20x8mm / otwór 6mm / 1szt

Przekładka z uchwytem, tunel / kolor złoty KC Gold / ażurowa / 20x8mm / otwór 6mm / 1szt / A1971

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 20mm x 8mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Technika: Biżuteria modułowa Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + 	Przekładka metalowa z uchwytem na zawieszkę / kolor złoty KC Gold / 12x9mm / otwór 6mm / 1szt

Przekładka metalowa z uchwytem na zawieszkę / kolor złoty KC Gold / 12x9mm / otwór 6mm / 1szt / A1969

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 12mm x 9mm x 6mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Technika: Biżuteria modułowa Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Przekładka metalowa oponka / kolor złoty KC Gold / 9mm / otwór 5mm / 1szt

Przekładka metalowa oponka / kolor złoty KC Gold / 9mm / otwór 5mm / 1szt / A1970

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 9mm Wielkość otworu: 5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
0,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Końcówka ozdobna / płaski walec / kolor złoty KC Gold / 11x10mm / otwór wewnętrzny 7x3mm / 1szt

Końcówka ozdobna / płaski walec / kolor złoty KC Gold / 11x10mm / otwór wewnętrzny 7x3mm / 1szt / A1968

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 11mm x 10mm Wielkość otworu: 7mm x 3mm Materiał: Stopy metali Kształt: Owalne Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
0,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + 	Końcówka dzwoneczek / z uchwytem / kolor złoty KC Gold / grawerowana / 15x9mm / otwór 6mm / 1szt

Końcówka dzwoneczek / z uchwytem / kolor złoty KC Gold / grawerowana / 15x9mm / otwór 6mm / 1szt / A1967

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 16mm x 9mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Kształt: Owalne Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Końcówka dzwoneczek / z uchwytem / kolor złoty KC Gold / 15x9mm / otwór wewnętrzny 5,5mm / 1szt

Końcówka dzwoneczek / z uchwytem / kolor złoty KC Gold / 15x9mm / otwór wewnętrzny 5,5mm / 1szt / A1966

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 15mm x 9mm Wielkość otworu: 5,5mm Materiał: Stopy metali Kształt: Owalne Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor złoty KC Gold / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt

Szpilki haczyki / kolor złoty KC Gold / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt / A1965

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor złoty / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt

Szpilki haczyki / kolor złoty / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt / A1964

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / czarne / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt

Szpilki haczyki / czarne / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt / A1963

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy Kolor: czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt

Szpilki haczyki / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt / A1962

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual, Styl rockowy Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor srebrny / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt

Szpilki haczyki / kolor srebrny / 40mm / wielkość otworu 2mm / 250szt / A1961

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: srebrny jasny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor złoty KC Gold / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt

Szpilki haczyki / kolor złoty KC Gold / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt / A1960

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor złoty / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt

Szpilki haczyki / kolor złoty / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt / A1959

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl glamour Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / czarne / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt

Szpilki haczyki / czarne / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt / A1958

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: czarne, bardzo ciemne srebrne oksydowane
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt

Szpilki haczyki / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt / A1957

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual, Styl rockowy Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki haczyki / kolor srebrny / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt

Szpilki haczyki / kolor srebrny / 50mm / wielkość otworu 2mm / 220szt / A1956

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: srebrny jasny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, szyty / czarny / wymiary 5x7mm / 1m

Rzemień ekologiczny, szyty / czarny / wymiary 5x7mm / 1m / A1955

Wielkość: 5mm x 7mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl militarny, Styl rockowy, Styl sportowy Kolor: czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, szyty, metaliczny / miętowy / wymiary 5x7mm / 1m

Rzemień ekologiczny, szyty, metaliczny / miętowy / wymiary 5x7mm / 1m / A1954

Wielkość: 5mm x 7mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual Kolor: miętowy ze srebrnym połyskiem
ten produkt sprzedaje: pasart
4,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, szyty, metaliczny / wrzosowy / wymiary 5x7mm / 1m

Rzemień ekologiczny, szyty, metaliczny / wrzosowy / wymiary 5x7mm / 1m / A1953

Wielkość: 5mm x 7mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Kolory pastelowe, Na imprezę, Styl casual Kolor: wrzosowy ze srebrnym połyskiem
ten produkt sprzedaje: pasart
4,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor złoty / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt

Szpilki gwoździe / kolor złoty / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt / A1951

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor srebrny / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt

Szpilki gwoździe / kolor srebrny / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt / A1952

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Na ślub, Styl casual Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / czarne / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt

Szpilki gwoździe / czarne / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt / A1950

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt

Szpilki gwoździe / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt / A1949

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor złoty KC Gold / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt

Szpilki gwoździe / kolor złoty KC Gold / 30mm / wielkość główki 2 mm / 300szt / A1948

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 30mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor złoty KC Gold / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt

Szpilki gwoździe / kolor złoty KC Gold / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt / A1947

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor złoty / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt

Szpilki gwoździe / kolor złoty / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt / A1946

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl glamour Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / czarne / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt

Szpilki gwoździe / czarne / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt / A1945

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor srebrny / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt

Szpilki gwoździe / kolor srebrny / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt / A1944

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt

Szpilki gwoździe / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 40mm / wielkość główki 2 mm / 250szt / A1943

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 40mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor złoty KC Gold / 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt

Szpilki gwoździe / kolor złoty KC Gold / 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt / A1942

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor złoty / 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt

Szpilki gwoździe / kolor złoty / 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt / A1941

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / czarne / długość 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt

Szpilki gwoździe / czarne / długość 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt / A1940

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor srebrny / 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt

Szpilki gwoździe / kolor srebrny / 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt / A1939

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt

Szpilki gwoździe / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 50mm / wielkość główki 2 mm / 220szt / A1938

W opakowaniu: 220szt Wielkość: 50mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl glamour, Styl rockowy Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / czarne / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt

Szpilki gwoździe / czarne / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt / A1937

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: czarne
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt

Szpilki gwoździe / kolor ciemny srebrny / oksydowane / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt / A1936

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: ciemny srebrny, oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor złoty KC Gold / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt

Szpilki gwoździe / kolor złoty KC Gold / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt / A1935

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor złoty / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt

Szpilki gwoździe / kolor złoty / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt / A1934

W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Szpilki gwoździe / kolor jasny srebrny / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt

Szpilki gwoździe / kolor jasny srebrny / 20mm / wielkość główki 2 mm / 400szt / A1933

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 400szt Wielkość: 20mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Typ: Gwoździe waga: 14g Kolor: jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Mini zawieszka – kropla / kolor czarny / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk

Mini zawieszka – kropla / kolor czarny / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk / A1932

W opakowaniu: 40szt Wielkość: 7mm x 2mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy waga: 7,9g Kolor: czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Mini zawieszka – kropla / kolor jasny srebrny / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk

Mini zawieszka – kropla / kolor jasny srebrny / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk / A1930

W opakowaniu: 40szt Wielkość: 7mm x 2mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual waga: 7,9g Kolor: bardzo jasny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Mini zawieszka – kropla / kolor srebrny / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk

Mini zawieszka – kropla / kolor srebrny / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk / A1931

W opakowaniu: 40szt Wielkość: 7mm x 2mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy waga: 7,9g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Mini zawieszka – kropla / kolor złoty / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk

Mini zawieszka – kropla / kolor złoty / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk / A1929

W opakowaniu: 40szt Wielkość: 7mm x 2mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę waga: 7,9g Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Mini zawieszka – kropla / kolor złoty KC Gold / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk

Mini zawieszka – kropla / kolor złoty KC Gold / 7x 2mm / otwór 1mm / 40 sztuk / A1928

W opakowaniu: 40szt Wielkość: 7mm x 2mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual, Styl glamour waga: 7,9g Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Przekładka metalowa oponka / kolor srebrny / 5x3mm / otwór 2,9mm / 20 szt

Przekładka metalowa oponka / kolor srebrny / 5x3mm / otwór 2,9mm / 20 szt / A1927

Polecam (3,5)
W opakowaniu: 20szt Wielkość: 5mm x 3mm Wielkość otworu: 2,9mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę, Na ślub, Styl casual Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
2,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Przekładka metalowa z uchwytem na zawieszkę / kolor srebrny / 6x9mm / otwór 4mm / 10 szt

Przekładka metalowa z uchwytem na zawieszkę / kolor srebrny / 6x9mm / otwór 4mm / 10 szt / A1926

W opakowaniu: 10szt Wielkość: 9mm x 6mm x 4mm Wielkość otworu: 4mm Materiał: Stopy metali Technika: Biżuteria modułowa Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
2,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / kobaltowy / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / kobaltowy / złoty / 9x3mm / 1m / A1925

Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual waga: 22,9g Kolor: kobaltowy, złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / amarantowy / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / amarantowy / złoty / 9x3mm / 1m / A1924

Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual waga: 22,9g Kolor: ciemnoróżowy, amarantowy i złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / czerwony / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / czerwony / złoty / 9x3mm / 1m / A1923

Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual waga: 22,9g Kolor: czerwony, złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / czarny / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / czarny / złoty / 9x3mm / 1m / A1922

Rewelacja! (5)
Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual, Styl rockowy waga: 22,9g Kolor: czarny, złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / turkusowy / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / turkusowy / złoty / 9x3mm / 1m / A1921

Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual waga: 22,9g Kolor: turkusowy, złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / pomarańczowy / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / pomarańczowy / złoty / 9x3mm / 1m / A1920

Rewelacja! (5)
Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual waga: 22,9g Kolor: intensywny pomarańczowy , złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / niebieski / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / niebieski / złoty / 9x3mm / 1m / A1919

Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual waga: 22,9g Kolor: niebieski , złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / zielony / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / zielony / złoty / 9x3mm / 1m / A1918

Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl casual waga: 22,9g Kolor: intensywnie zielony , złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / różowy / złoty / 9x3mm / 1m

Rzemień ekologiczny, pleciony, płaski / dwustronny / różowy / złoty / 9x3mm / 1m / A1916

Wielkość: 9mm x 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl boho, Styl casual waga: 22,9g Kolor: różowy o malinowym odcieniu, złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Przekładka metalowa z uchwytem na zawieszkę / kolor srebrny / 7x10mm / otwór 3,8mm

Przekładka metalowa z uchwytem na zawieszkę / kolor srebrny / 7x10mm / otwór 3,8mm / A1915

Dobry (3,33)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 10mm x 7mm x 5,5mm Wielkość otworu: 3,8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka metalowa charms-ważka / kolor srebrny / 21x17mm / otwór 1,9mm / 1szt

Zawieszka metalowa charms-ważka / kolor srebrny / 21x17mm / otwór 1,9mm / 1szt / A1914

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 17mm x 23mm Wielkość otworu: 1,9mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Motyw zwierzęcy Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka ozdobna, metalowa-serce / kolor srebrny / ażurowa / 20x17m / otwór 1,8mm / 1 szt

Zawieszka ozdobna, metalowa-serce / kolor srebrny / ażurowa / 20x17m / otwór 1,8mm / 1 szt / A1913

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 20mm x 17mm Wielkość otworu: 1,8mm Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy waga: 7,9g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka metalowa charms-rybka / kolor srebrny / 21x17mm / otwór1,8mm / 1szt

Zawieszka metalowa charms-rybka / kolor srebrny / 21x17mm / otwór1,8mm / 1szt / A1912

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 21mm x 17mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka metalowa charms-wisienki / kolor srebrny / 28x9mm / otwór2,5mm / 1szt

Zawieszka metalowa charms-wisienki / kolor srebrny / 28x9mm / otwór2,5mm / 1szt / A1911

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 18mm x 12mm Wielkość otworu: 1,8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + 	Przekładka metalowa z uchwytem na zawieszkę / kolor srebrny / 8x11mm / otwór 5mm

Przekładka metalowa z uchwytem na zawieszkę / kolor srebrny / 8x11mm / otwór 5mm / A1910

Dobry (3,33)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 11mm x 8mm x 5,5mm Wielkość otworu: 5mm Materiał: Stopy metali Technika: Biżuteria modułowa Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka metalowa charms-grzebień / kolor srebrny / 28x9mm / otwór2,5mm / 1szt

Zawieszka metalowa charms-grzebień / kolor srebrny / 28x9mm / otwór2,5mm / 1szt / A1909

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 28mm x 9mm Wielkość otworu: 2,5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka metalowa charms-baletnica / kolor srebrny / 32x15mm / otwór1,8mm / 1szt

Zawieszka metalowa charms-baletnica / kolor srebrny / 32x15mm / otwór1,8mm / 1szt / A1908

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 32mm x 15mm Wielkość otworu: 1,8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka metalowa charms-listek / kolor srebrny / 19x16mm / otwór2mm / 1szt

Zawieszka metalowa charms-listek / kolor srebrny / 19x16mm / otwór2mm / 1szt / A1907

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 19mm x 16mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Końcówki zaciskowe, okrągłe z uchwytem / kolor złoty KC Gold / 3,2mm / 30szt

Końcówki zaciskowe, okrągłe z uchwytem / kolor złoty KC Gold / 3,2mm / 30szt / A1906

Polecam (4)
W opakowaniu: 30szt Wielkość: 6mm x 3,2mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Kształt: Okrągłe Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Końcówki zaciskowe, okrągłe z uchwytem / kolor złoty / 3,2mm / 30szt

Końcówki zaciskowe, okrągłe z uchwytem / kolor złoty / 3,2mm / 30szt / A1905

Polecam (4)
W opakowaniu: 30szt Wielkość: 6mm x 3,2mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Kształt: Okrągłe Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Końcówki zaciskowe, okrągłe z uchwytem / kolor ciemny srebrny / oksydowne / 3,2mm / 30szt

Końcówki zaciskowe, okrągłe z uchwytem / kolor ciemny srebrny / oksydowne / 3,2mm / 30szt / A1904

W opakowaniu: 30szt Wielkość: 6mm x 3,2mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Kształt: Okrągłe Kolor: ciemny srebrny, oksydowny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Końcówki zaciskowe, okrągłe z uchwytem / kolor srebrny / 3,2mm / 30szt

Końcówki zaciskowe, okrągłe z uchwytem / kolor srebrny / 3,2mm / 30szt / A1903

Polecam (4)
W opakowaniu: 30szt Wielkość: 6mm x 3mm Wielkość otworu: 1mm Materiał: Stopy metali Kształt: Okrągłe Kolor: ciemny srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + 	Bigle klasyczne, otwarte / metalowe / z kulką i sprężynką / czarne / 19x19mm / 200 szt

Bigle klasyczne, otwarte / metalowe / z kulką i sprężynką / czarne / 19x19mm / 200 szt / A1902

Polecam (4)
W opakowaniu: 200szt Wielkość: 19mm x 19mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Kolor: czarne, srebrne oksydowane
ten produkt sprzedaje: pasart
1,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Bigle klasyczne, otwarte / metalowe / z kulką i sprężynką / kolor srebrny / 19x19mm / 200 szt

Bigle klasyczne, otwarte / metalowe / z kulką i sprężynką / kolor srebrny / 19x19mm / 200 szt / A1901

Polecam (4,44)
W opakowaniu: 200szt Wielkość: 19mm x 19mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Kolor: ciemnosrebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Bigle klasyczne, otwarte / metalowe / z kulką i sprężynką / kolor złoty KC Gold / 19x19mm / 200 szt

Bigle klasyczne, otwarte / metalowe / z kulką i sprężynką / kolor złoty KC Gold / 19x19mm / 200 szt / A1900

W opakowaniu: 200szt Wielkość: 19mm x 19mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Bigle klasyczne, otwarte / metalowe / z kulką i sprężynką / kolor złoty / 19x19mm / 200 szt

Bigle klasyczne, otwarte / metalowe / z kulką i sprężynką / kolor złoty / 19x19mm / 200 szt / A1899

W opakowaniu: 200szt Wielkość: 19mm x 19mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / sowa / 26x10mm / otwór 1,5mm / 1szt

Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / sowa / 26x10mm / otwór 1,5mm / 1szt / A1898

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 26mm x 10mm Wielkość otworu: 1,5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual waga: 7,9g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / talia kart / 24x12mm / otwór 1,8mm / 1szt

Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / talia kart / 24x12mm / otwór 1,8mm / 1szt / A1897

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 24mm x 12mm Wielkość otworu: 1,8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual waga: 7,9g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / sowa / 23x15mm / otwór 2mm / 1szt

Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / sowa / 23x15mm / otwór 2mm / 1szt / A1896

Polecam (4)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 23mm x 15mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual waga: 7,9g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / listek / 28x16mm / otwór 5x3mm / 1szt

Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / listek / 28x16mm / otwór 5x3mm / 1szt / A1895

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 28mm x 16mm Wielkość otworu: 5mm x 3mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual waga: 7,9g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Baranki metalowe, zatyczki / kolor srebrny / 5x3mm / 70szt

Baranki metalowe, zatyczki / kolor srebrny / 5x3mm / 70szt / A1894

Dobry (3)
W opakowaniu: 70szt Wielkość: 5mm x 3mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy waga: 2,5g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sztyfty klasyczne, pókula / z uchwytem / kolor srebrny / 15 mm / wielkość główki 9x6 mm / 40 szt

Sztyfty klasyczne, pókula / z uchwytem / kolor srebrny / 15 mm / wielkość główki 9x6 mm / 40 szt / A1893

Dobry (3)
W opakowaniu: 289szt Wielkość: 16mm x 9mm x 6mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / skrzydło / 49x15x2mm / otwór 2mm / 1szt

Zawieszka ozdobna / kolor srebrny / skrzydło / 49x15x2mm / otwór 2mm / 1szt / A1892

Rewelacja! (4,67)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 49mm x 15mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy, Motyw zwierzęcy waga: 7,9g Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Bigle angielskie klasyczne / kolor złoty KC Gold / 16mm / 8 sztuk

Bigle angielskie klasyczne / kolor złoty KC Gold / 16mm / 8 sztuk / A1887

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 8szt Wielkość: 16mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę Kolor: złoty KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Bigle angielskie klasyczne / kolor złoty / 16mm / 8 sztuk

Bigle angielskie klasyczne / kolor złoty / 16mm / 8 sztuk / A1888

W opakowaniu: 8szt Wielkość: 16mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Na imprezę Kolor: złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,49 zł
KUP
 
/ 43