Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii to szeroka gałąź produktów, bez których nie sposób byłoby stworzyć najprostszy naszyjnik, bransoletkę czy kolczyki. W każdym warsztacie biżuteryjnym znajdują się setki a może nawet tysiące półfabrykatów do biżuterii. Półfabrykatami nazywamy wszystkie akcesoria jubilerskie służące do wyrobu biżuterii, które łączą poszczególne jej części w całość a także ozdabiają ją nadając tym sposobem styl i charakter. Asortyment półfabrykatów do biżuterii wciąż się powiększa, projektowane są coraz to nowe i zgodne z modowymi trendami półfabrykaty. Mogą one być wykonane z metalu, i tak jest w głównej mierze, lecz jest także dostępna szeroka gama produktów na bazie akrylu czy gumy. Szeroka gama elementów do biżuterii dostępna na rynku powoduje, że każdy zajmujący się rękodziełem artystycznym znajdzie w niej coś zadowalającego dla siebie.
Półfabrykaty do biżuterii to podstawowe części składowe tworzonej w warsztatach rękodzielniczych biżuterii. Akcesoria do biżuterii służą do łączenia, modyfikowania, ozdabiania i wykańczania ozdób, które tworzymy. Elementy jubilerskie - to właśnie dzięki nim powstają wytworne wisiorki, piękne naszyjniki, eleganckie kolczyki, a także najtańsze bransoletki. Każdy z tych półproduktów może powstać na wiele sposobów, może zostać wykonany za pomocą rozmaitych technik, może także prezentować dowolny styl. Jednak nie powstałby bez półproduktów do biżuterii. Przykładami elementów do biżuterii są na przykłąd bigle - element niezbędny do wykonania kolczyków, zapięcia, jak karabińczyki, federingi czy toggle, a także łańcuszki, szpilki jubilerskie, kółka montażowe, przekładki i wiele innych. Półprodukty do biżuterii to wiele różnych komponentów, są nimi także rzemienie, sznurki ubilerskie, linki oraz gumki jubilerskie. Z rzemieni i sznurków można wykonać gustowne i modne bransoletki, linki posłużą nam jako baza do naszyjników, ale też i bransoletek, a gumki są łatwymi w użyciu bazą do bransoletek, w tym również kolorowych bransoletek dla najmłodszych miłośniczek biżuterii, czyli miłośniczek biżuterii dziecięcej. Półfabrykatów do wyrobu biżuterii jest na rynku tak wiele i w tak różnych stylach i kolorach, że zaspokoją nawet najbardziej wyszukany gust.

Rodzaje:
Różnorodność i szeroki dostęp do półproduktów jubilerskich powoduje, że prace z nich powstające są coraz bardziej oryginalne. Główne rodzaje materiałów to: sznurki, linki i rzemienie jubilerskie, końcówki i zapięcia do biżuterii, charmsy i zawieszki, kulki, rurki i przekładki, łańcuszki, szpilki, kółka montażowe, łączniki, krawatki, stopery, nakładki i jeszcze wiele innych. Jest ich tak dużo, że nie sposób wymienić w jednym miejscu. Wciąż powstają nowe elementy do biżuterii lub te już istniejące są dopracowywane, wzbogacane oraz ulepszane. Każdy z wymienionych tu półfabrykatów do biżuterii posiada swoje rodzaje i odmiany. I tak na przykład bigle do kolczyków dzielą się na bigle otwarte, zamknięte czy bigle w stylu angielskim. Zapięcia mogą być klasyczne , jak karabińczyki czy federingi, ale też bardziej wyszukane i ozdobne jak zapięcia toggle czy tez zapięcia magnetyczne. Wiele odmian mają także sznurki czy rzemienie jubilerskie. Można wymienić choćby rzemienie zamszowe, plecione czy szyte a sznurki satynowe, bawełniane lub powlekane.

Z czego są zrobione:
Elementy do biżuterii to głównie elementy metalowe, ale też akrylowe. Osobny materiałowo rozdział stanowią rzemienie i sznurki jubilerskie. Akcesoria do tworzenia biżuterii mogą być wykonane ze skóry, ze skóry ekologicznej, różnego typu tkanin czy kauczuku.

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii
od wielu lat są bardzo popularne. Tak jast zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dzieje się tak, ponieważ bardzo rozwinęła się moda na biżuterię ręcznie robioną. A to z kolei spowodowało, że pojawiła się potrzeba tworzenia przeróżnych, unikatowych projektów biżuteryjnych wykorzystując półfabrykaty do bransoletek. Biżuteria hand made może być robiona przez każdego.

Do projektów kolczyków używane są najczęściej (oprócz koralików rzecz jasna) takie akcesoria do biżuterii jak bigle, kółeczka montażowe oraz bazy kolczyków. Do tworzenie bransoletek i naszyjników najczęściej z półfabrykatów używa się  zapięć (mogą być magnetyczne, skręcane, na haczyk lub klasycznie - karabińczyki) oraz linek, gumek, rzemieni lub łancuszków. Te ostatnie z powodzeniem mogą stanowić bazę bransoletki lub naszyjnika pod koraliki lub kamienie jubilerskie.

Najbardziej popularne akcesoria do biżuterii służą do tworzenia pięknych prac. Natomiast najczęściej spotykane produkty diy to bransoletki, kolczyki i tanie naszyjniki. Atryści tworzący biżuterię hand made znacznie rzadziej projektują broszki, pierścionki czy spinki.
Najbardziej popularne półfabrykaty do wyrobu biżuterii to bigle, rzemienie skórzane, sznurki jubilerskie, zapięcia (magnetyczne oraz karabińczyki), końcówki do biżuterii (wklejane i zaciskowe) oraz szpilki.

W pasarcie znajdziesz różne akcesoria jubilerskie, praktycznie wszystkie, które są wykorzystywane w procesie tworzenia bransoletek i innej biżuterii i które obecnie królują w biżuterii hand made.
Sklep pasart oferuje szeroki wybór niezbędnych półfabrykatów. Wybierać można spośród takich półfabrykatów jak: baza bransoletki, baza broszki, baza kolczyka, bigle, drut jubilerski, gumka jubilerska, rzemień jubilerski, sznurek jubilerski, szpilki do kolczyków, zestaw do wyrobi biżuterii oraz żyłka i linka jubilerska.

W pasarcie czekają na Ciebie tysiące róznorodnych półfabrykatów do wyrobu biżuterii. Zacznij tworzyć!

Najchętnij odwiedzane podkategorie w kategorii półfabrykatów to: rzemienie jubilerskie, sznurki jubilerskie, bigle oraz charmsy.
Filtruj według:
Lista produktów promowanych
Sortuj według:
Nowość
-40%
Powiększ + Karabińczyki klasyczne z małą wadą 16mm / kolor srebrny / 10szt

Karabińczyki klasyczne z małą wadą 16mm / kolor srebrny / 10szt / B2505

W opakowaniu: 10szt Wielkość: 16mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Kolor: srebrny
24h
1,99 zł 1,19 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor antyczny brąz / drut 0.7mm / 250szt / B2498

W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Typ: Otwarte Kolor: Srebrny
24h
1,69 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 5mm / kolor antyczny brąz / drut 0.7mm / 350szt / B2493

W opakowaniu: 350szt Wielkość: 5mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Typ: Otwarte Kolor: Antyczny brąz
24h
1,49 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor antyczny brąz / drut 0.7mm / 300szt / B2487

W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Typ: Otwarte Kolor: Antyczny brąz
24h
1,59 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor czarny / drut 0.9mm / śred. otw. 5mm / 180szt / B2482

W opakowaniu: 180szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Czarny Typ: Otwarte Kolor: Czarny
24h
2,39 zł
KUP

Przekładka oponka z 2 pierścieniami 5x6mm / kolor srebrny / otwór 3mm / 10szt / B1652

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 10szt Wielkość: 5mm x 6mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 3mm Kolor: Srebrny
24h
2,49 zł
KUP

Przekładka, skrzydła z sercem 9x22mm / kolor srebrny / otwór 1.3mm / 4szt / B1651

Rewelacja! (4,67)
W opakowaniu: 10szt Wielkość: 9mm x 22mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 1.3mm Kolor: Srebrny
24h
2,29 zł
KUP
Bestseller
Nowość
Powiększ + Nakładki na koraliki, kwiatek 7mm / kolor srebrny / otwór 1.6mm / 20szt

Nakładki na koraliki, kwiatek 7mm / kolor srebrny / otwór 1.6mm / 20szt / B1650

Rewelacja! (4,83)
W opakowaniu: 20szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
1,89 zł
KUP

Przekładka owal z kwiatkami 10x6.5mm / kolor srebrny / otwór 1.2mm / 10szt / B1649

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 10mm x 6,5mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 1.2mm Kolor: Srebrny
24h
2,89 zł
KUP

Przekładka kwiatek 6x3mm / kolor srebrny / otwór 1.2mm / 10szt / B1648

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 10szt Wielkość: 6mm x 3mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 1.2mm Kolor: Srebrny
24h
2,49 zł
KUP

Łańcuszek Rolo ze stali nierdzewnej 1x5mm / kolor srebrny / grubość drutu 1.0mm / 1m / B1647

Wielkość ogniwa: 1mm x 5mm Materiał: Stal nierdzewna W opakowaniu: 1m Kolor metalu: Srebrny Typ: Rolo Kolor: Srebrny
24h
16,99 zł
KUP

Przekładka koniczynka 8x4mm / kolor srebrny / otwór 1.8mm / 5szt / B1644

Dobry (2,5)
W opakowaniu: 5szt Wielkość: 8mm x 4mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 1.8mm Kolor: Srebrny
24h
2,39 zł
KUP

Przekładka walec "fastryga" 7x7mm / kolor srebrny / otwór 5mm / 10szt / B1643

W opakowaniu: 10szt Wielkość: 7mm x 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5mm Kolor: Srebrny
24h
2,79 zł
KUP

Przekładka oponka 2x4mm / kolor srebrny / otwór 2mm / 20szt / B1642

W opakowaniu: 20szt Wielkość: 2mm x 4mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 2mm Kolor: Srebrny
24h
2,19 zł
KUP

Przekładka walec ze wzorem 3x8mm / kolor srebrny / otwór 3mm / 10szt / B1641

Rewelacja! (4,89)
W opakowaniu: 10szt Wielkość: 3mm x 8mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 3mm Kolor: Srebrny
24h
2,49 zł
KUP

Przekładka skrzydła anioła 9x19mm / kolor srebrny / otwór 1.7mm / 4szt / B1640

W opakowaniu: 4szt Wielkość: 9mm x 19mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 1.7mm Kolor: Srebrny
24h
2,29 zł
KUP

Przekładka listek 8x5mm / kolor srebrny / otwór 1.3mm / 10szt / B1639

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 10szt Wielkość: 8mm x 5mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 1.3mm Kolor: Srebrny
24h
2,49 zł
KUP
Bestseller
Nowość
Powiększ + Przekładka oponka z kulkami 2x8mm / kolor srebrny / otwór 3.5mm / 10szt

Przekładka oponka z kulkami 2x8mm / kolor srebrny / otwór 3.5mm / 10szt / B1638

Polecam (4,22)
W opakowaniu: 10szt Wielkość: 2mm x 8mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 3.5mm Kolor: Srebrny
24h
1,99 zł
KUP

Przekładka, walec z ażurowym wzorem 9x8mm / kolor antyczny brąz / otwór 5mm / 4szt / B1637

W opakowaniu: 4szt Wielkość: 8mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Wielkość otworu: 5mm Kolor: Antyczny brąz
24h
1,99 zł
KUP

Przekładka walec ze wzorem 8x3mm / kolor ciemny złoty / otwór 1.5mm / 10szt / B1636

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 10szt Wielkość: 8mm x 3mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Złoty Wielkość otworu: 1.5mm Kolor: Ciemny złoty
24h
1,99 zł
KUP

Przekładka walec ze wzorem 6x3mm / kolor srebrny / otwór 1.5mm / 10szt / B1635

Rewelacja! (4,56)
W opakowaniu: 10szt Wielkość: 6mm x 3mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 1.5mm Kolor: Srebrny
24h
1,89 zł
KUP

Sztyfty żelazne z kulką, 6mm / kolor złoty, KC Gold / otwór 1.4mm / 6szt / B1634

W opakowaniu: 6szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: KC Gold Kolor: Złoty, KC Gold
24h
2,59 zł
KUP

Sztyfty żelazne z kulką, 6mm / kolor srebrny, oksydowany / otwór 1.4mm / 6szt / B1633

W opakowaniu: 6szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop żelaza Kolor metalu: Oksydowany srebrny Kolor: Srebrny, oksydowany
24h
2,59 zł
KUP

Sztyfty żelazne z kulką, 5mm / kolor złoty, KC Gold / otwór 1.2mm / 6szt / B1632

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 6szt Wielkość: 5mm Materiał: Stop żelaza Kolor metalu: KC Gold Kolor: Złoty, KC Gold
24h
2,29 zł
KUP

Sztyfty żelazne z kulką, 5mm / kolor srebrny / otwór 1.2mm / 6szt / B1631

W opakowaniu: 6szt Wielkość: 5mm Materiał: Stop żelaza Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
2,29 zł
KUP

Sztyfty żelazne z kulką, 4mm / kolor złoty, KC Gold / otwór 1mm / 6szt / B1630

W opakowaniu: 6szt Wielkość: 4mm Materiał: Stop żelaza Kolor metalu: KC Gold Kolor: Złoty, KC Gold
24h
1,99 zł
KUP

Sztyfty żelazne z kulką, 4mm / kolor srebrny, oksydowany / otwór 1mm / 6szt / B1629

Polecam (4)
W opakowaniu: 6szt Wielkość: 4mm Materiał: Stop żelaza Kolor metalu: Oksydowany srebrny Kolor: Srebrny, oksydowany
24h
1,99 zł
KUP

Łącznik serca 31x19mm / kolor złoty, KC Gold / 1szt / B1601

Rewelacja! (4,89)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 31mm x 19mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: KC Gold Kolor: Złoty, KC Gold
24h
1,39 zł 1,11 zł
KUP

Kółka sprężynki, podwójne 8mm / kolor srebrny / drut 0.6mm / 200szt / B2504

Rewelacja! (4,74)
W opakowaniu: 200szt Wielkość: 8mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Typ: Sprężynki Kolor: Srebrny
24h
1,89 zł
KUP

Kółka sprężynki, podwójne 6mm / kolor antyczny brąz / drut 0.6mm / otwór 5mm / 300szt / B0600

Rewelacja! (4,82)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Typ: Sprężynki Kolor: Antyczny brąz
24h
1,69 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor antyczny brąz / drut 0.9mm / 220szt / B2499

Rewelacja! (4,86)
W opakowaniu: 220szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Typ: Otwarte Kolor: Antyczny brąz
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor antyczny brąz / drut 0.9mm / śred. otw. 5mm / 180szt / B0561

Rewelacja! (4,51)
W opakowaniu: 180szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Typ: Otwarte Kolor: Antyczny brąz
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor srebrny, oksydowany / drut 0.9mm / śred. otw. 5mm / 180szt / B2479

Rewelacja! (4,74)
W opakowaniu: 180szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Kolor metalu: Oksydowany srebrny Kolor: Srebrny, oksydowany
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor srebrny, oksydowany / drut 0.9mm / 220szt / B2500

Rewelacja! (4,6)
W opakowaniu: 220szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Kolor metalu: Oksydowany srebrny Kolor: Srebrny, oksydowany
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor złoty / drut 0.9mm / śred. otw. 5mm / 180szt / B2480

Rewelacja! (4,71)
W opakowaniu: 180szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Kolor metalu: Złoty Kolor: Złoty
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor złoty / grubość drutu 0,9mm / 220szt / B2502

Rewelacja! (4,71)
W opakowaniu: 220szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Kolor metalu: Złoty Kolor: Złoty
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor srebrny / drut 0.9mm / śred. otw. 5mm / 180szt / B2478

Rewelacja! (4,83)
W opakowaniu: 180szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor srebrny / drut 0.9mm / 220szt / B2501

Rewelacja! (4,79)
W opakowaniu: 220szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
2,39 zł
KUP

Kółka sprężynki, podwójne 6mm / czarny / otwór 5mm / drut 0.6mm / 300szt / B0602

Rewelacja! (4,85)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Czarny
24h
1,69 zł
KUP

Kółka sprężynki, podwójne 6mm / kolor złoty, KC Gold / otwór 5mm / drut 0.6mm / 300szt / B2559

Rewelacja! (4,57)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Sprężynki Kolor: Złoty, KC Gold
24h
1,69 zł
KUP

Łącznik metalowy znak nieskończoności 23x8mm / kolor srebrny / 1szt / A5911

Rewelacja! (4,77)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 23mm x 8mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
0,69 zł 0,49 zł
KUP

Łącznik, znak nieskończoności 24x8mm / kolor jasny srebrny / 1szt. / A9947

Rewelacja! (4,71)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 24mm x 8mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Jasny srebrny Kolor: Srebrny
24h
0,69 zł 0,49 zł
KUP

Łańcuszek Ankier / kolor złoty / wielkość ogniwa 4,5x3mm / grubość drutu 0.9mm / długość 70cm+6cm / A1879

Polecam (4,25)
Wielkość: 76cm Wielkość ogniwa: 4,5mm x 3mm Materiał: Stop metalu W opakowaniu: 0,76m Style, okazje i inne: Na imprezę, Styl boho, Styl romantyczny Kolor: złoty
24h
5,99 zł 3,99 zł
KUP

Łącznik "love" 41x21mm / kolor złoty, KC Gold / otwór 2.6mm / 1szt. / A9251

Rewelacja! (4,57)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 41mm x 21mm Materiał: Stop metalu Style, okazje i inne: Styl romantyczny Kolor metalu: KC Gold Kolor: złoty, KC Gold
24h
1,59 zł 1,19 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor srebrny / drut 0.7mm / 250szt / B2494

Rewelacja! (4,57)
W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Srebrny
24h
1,69 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor czarny / drut 0.7mm / 250szt / B0575

Rewelacja! (4,59)
W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Czarny
24h
1,69 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor złoty, KC Gold / drut 0.7mm / 250szt / B2496

Rewelacja! (4,67)
W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: KC Gold, złoty
24h
1,69 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor srebrny, oksydowany / drut 0.7mm / 250szt / B2495

Polecam (4,39)
W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Srebrny, oksydowany
24h
1,69 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor złoty / drut 0.7mm / 250szt / B2497

Rewelacja! (4,67)
W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Złoty
24h
1,69 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor srebrny / drut 0.7mm / 300szt / B2483

Rewelacja! (4,63)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Srebrny
24h
1,59 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor złoty / drut 0.7mm / 300szt / B2485

Rewelacja! (4,54)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Złoty
24h
1,59 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor srebrny, oksydowany / drut 0.7mm / 300szt / B2484

Polecam (4,35)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Srebrny, oksydowany
24h
1,59 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor złoty, KC Gold / drut 0.7mm / 300szt / B2486

Rewelacja! (4,68)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: KC Gold, złoty
24h
1,59 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 5mm / kolor srebrny / drut 0.7mm / 350szt / B2488

Rewelacja! (4,65)
W opakowaniu: 350szt Wielkość: 5mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Srebrny
24h
1,49 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 5mm / kolor czarny / drut 0.7mm / 350szt / B2489

Rewelacja! (4,69)
W opakowaniu: 350szt Wielkość: 5mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Czarny
24h
1,49 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 5mm / kolor srebrny, oksydowany / drut 0.7mm / 350szt / B2490

Rewelacja! (4,62)
W opakowaniu: 350szt Wielkość: 5mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Srebrny, oksydowany
24h
1,49 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 5mm / kolor złoty / drut 0.7mm / 350szt / B2491

Rewelacja! (4,77)
W opakowaniu: 350szt Wielkość: 5mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: Złoty
24h
1,49 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 5mm / kolor złoty, KC Gold / drut 0.7mm / 350szt / B2492

Rewelacja! (4,68)
W opakowaniu: 350szt Wielkość: 5mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Kolor: KC Gold, złoty
24h
1,49 zł
KUP

Kółka sprężynki, podwójne 6mm / kolor złoty / otwór 5mm / drut 0.6mm / 300szt / B2560

Rewelacja! (4,65)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Sprężynki Kolor: Złoty
24h
1,69 zł
KUP

Kółka sprężynki, podwójne 6mm / kolor srebrny / otwór 5mm / drut 0.6mm / 300szt / B2561

Rewelacja! (4,71)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Sprężynki Kolor: Srebrny
24h
1,69 zł
KUP

Kółka sprężynki, podwójne 6mm / kolor srebrny, oksydowany / otwór 5mm / drut 0.6mm / 300szt / B2562

Rewelacja! (4,71)
W opakowaniu: 300szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Technika: Chainmaille Typ: Sprężynki Kolor: Srebrny, oksydowany
24h
1,69 zł
KUP

Końcówki okrągłe, z miedzi / kolor srebrny / otwór wewnętrzny 8mm / 4szt / A2365

Polecam (4,32)
W opakowaniu: 4szt Wielkość: 13mm x 9mm Wielkość otworu: 8mm Kształt otworu: Okrągłe Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: srebrny
24h
1,89 zł
KUP

Krawatka ozdobna ze wzorem / kolor srebrny / 7mm / 40szt / A6251

Rewelacja! (4,65)
W opakowaniu: 40szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop metalu Style, okazje i inne: Styl casual Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
1,89 zł 1,19 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 7mm / kolor złoty, KC Gold / drut 0.9mm / śred. otw. 5mm / 180szt / B2481

Rewelacja! (4,75)
W opakowaniu: 180szt Wielkość: 7mm Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Materiał: Stop metalu Kolor: Złoty, KC Gold
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor złoty, KC Gold / grubość drutu 0,9mm / 220szt / B2503

Polecam (4,44)
W opakowaniu: 220szt Wielkość: 6mm Technika: Chainmaille Typ: Otwarte Materiał: Stop metalu Kolor: Złoty, KC Gold
24h
2,39 zł
KUP

Kółka otwarte, pojedyncze 6mm / kolor czarny / grubość drutu 0,9mm / 220szt / B0559

Rewelacja! (5)
Technika: Chainmaille Typ: Otwarte W opakowaniu: 220szt Wielkość: 6mm Materiał: Stop metalu Kolor: Czarny
24h
2,39 zł
KUP
Lista produktów
Sortuj według:

Łącznik "love" z 24 cyrkoniami 25x19mm / kolor złoty, KC Gold / otwór 1.8mm / 1szt / B1646

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 25mm x 19mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: KC Gold Kolor: Złoty, KC Gold
24h
2,39 zł
KUP

Sztyfty żelazne z kulką, 4mm / kolor srebrny / otwór 1mm / 6szt / B1628

Rewelacja! (4,5)
W opakowaniu: 6szt Wielkość: 4mm Materiał: Stop żelaza Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
1,99 zł
KUP

Łapaczki żeńskie, żelazne 7mm / kolor czarny / otwór 1.2mm / 60szt / B1627

W opakowaniu: 60szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop żelaza Kolor metalu: Czarny Kolor: Czarny
24h
1,89 zł
KUP

Łapaczki żeńskie, żelazne 7mm / kolor złoty / otwór 1.2mm / 60szt / B1626

W opakowaniu: 60szt Wielkość: 7mm Materiał: Stop żelaza Kolor metalu: Złoty Kolor: Złoty
24h
1,89 zł
KUP

Końcówki zaciskowe, żelazne 9x3mm / kolor srebrny / otwór 1.4mm / 50szt / B1625

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 50szt Wielkość: 9mm x 3mm Materiał: Stop żelaza Kształt otworu: Okrągłe Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
1,39 zł
KUP

Końcówki zaciskowe, żelazne 9x3mm / kolor złoty, Golden Rose / otwór 1.4mm / 50szt / B1624

W opakowaniu: 50szt Wielkość: 9mm x 3mm Materiał: Stop żelaza Kształt otworu: Okrągłe Kolor metalu: Golden Rose Kolor: Złoty, Golden Rose
24h
1,39 zł
KUP

Łącznik koło z złotym wypełnieniem 20x13mm / kolor srebrny / otwór 2.3mm / 1szt / B1623

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 20mm x 13mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny, złoty - Golden Rose
24h
1,99 zł
KUP

Łącznik metalowy „Love” 38x13mm / kolor złoty, KC Gold / otwór 2.3mm / 1szt / B1622

Rewelacja! (4,67)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 38mm x 13mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: KC Gold Kolor: złoty, KC Gold
24h
1,69 zł
KUP

Łącznik serce 23x27mm / kolor złoty / 1szt / B1615

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 23mm x 27mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Złoty Kolor: Złoty
24h
1,29 zł
KUP

Łącznik metalowy "Love" 51x20mm / kolor srebrny / otwór 2.5mm / 1szt / B1607

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 51mm x 20mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
2,29 zł
KUP

Łącznik kokardka 15x22mm / kolor złoty, KC Gold / otwór 2mm / 1szt / B1604

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 15mm x 22mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: KC Gold Kolor: Złoty, KC Gold
24h
1,29 zł
KUP

Przekładka obrączka w kolorowy wzór 8x13mm / kolor srebrny / otwór 10mm / 1szt / B1603

Rewelacja! (4,83)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 13mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 10mm Kolor: Srebrny, niebieski, czerwony
24h
1,99 zł
KUP

Łącznik serca 31x19mm / kolor antyczny brąz / 1szt / B1600

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 31mm x 19mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Kolor: Antyczny brąz
24h
0,99 zł
KUP

Przekładka kula 8x10mm / kolor antyczny brąz / otwór 4.5mm / 1szt / B1599

Polecam (4,33)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 10mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Wielkość otworu: 4.5mm Kolor: Antyczny brąz
24h
0,69 zł
KUP

Przekładka oponka z fakturą 6x9mm / kolor srebrny / otwór 5mm / 1szt / B1598

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 6mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5mm Kolor: Srebrny
24h
0,89 zł
KUP

Przekładka modułowa, walec z 4 pierścieniami 8x8mm / kolor srebrny / otwór 4.5mm / 1szt / B1597

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 8mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 4.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP

Przekładka oponka ze wzorem 8x9mm / kolor srebrny / otwór 5mm / 1szt / B1596

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5mm Kolor: Srebrny
24h
1,19 zł
KUP

Przekładka walec w kwiaty 4x10mm / kolor srebrny / otwór 4mm / 1szt / B1595

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 15mm x 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 4mm Kolor: Srebrny
24h
0,69 zł
KUP

Przekładka tunel ażurowy 15x7mm / kolor srebrny / otwór 4mm / 1szt / B1594

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 15mm x 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 4mm Kolor: Srebrny
24h
1,19 zł
KUP

Krawatka walec z 3 pierścieniami 5x13x9mm / kolor srebrny, postarzany / otwór 5mm / 1szt / B1593

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 5mm x 13mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5mm Kolor: Srebrny
24h
0,89 zł
KUP

Krawatka walec w serca 3x13x10mm / kolor srebrny, postarzany / otwór 5mm / 1szt / B1592

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 3mm x 13mm x 10mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5mm Kolor: Srebrny
24h
0,69 zł
KUP

Krawatka walec 5x13x8mm / kolor srebrny, postarzany / otwór 6mm / 1szt / B1590

Rewelacja! (4,8)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 5mm x 13mm x 8mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 6mm Kolor: Srebrny
24h
0,59 zł
KUP

Przekładka oponka 9x5mm / kolor jasny srebrny / otwór 5.5mm / 1szt / B1584

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 5mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Jasny srebrny Wielkość otworu: 5.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,59 zł
KUP

Przekładka walec z kolorowym wzorem 8x10mm / kolor srebrny / otwór 5mm / 1szt / B1583

Polecam (4,11)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 10mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5mm Kolor: Srebrny, niebieski, czerwony
24h
1,89 zł
KUP

Krawatka, tunel ze wzorem 32x11mm / kolor srebrny / otwór 7mm / uchwyt 3mm / 1szt / B1581

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 32mm x 11mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 7mm Kolor: Srebrny
24h
3,49 zł
KUP

Krawatka tunel ażurowy 11x5mm / kolor srebrny / otwór 3.5mm / 1szt / B1580

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 11mm x 5mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 3.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,79 zł
KUP

Krawatka oponka w kwiaty 8.5x7mm / kolor srebrny / otwór 3mm / 1szt / B1579

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8,5mm x 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 3mm Kolor: Srebrny
24h
0,69 zł
KUP

Przekładka, walec ze wzorem egipskim 7x9mm / kolor srebrny / otwór 5.5mm / 1szt / B1577

Rewelacja! (4,5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 7mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP

Przekładka uśmiech "Smile" 9.5x6mm / kolor srebrny / otwór 4mm / 1szt / B1576

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 9,5mm x 6mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 4mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP

Przekładka, tunel ażurowy w paski 12x9mm / kolor srebrny / otwór 6mm / 1szt / B1575

Rewelacja! (4,75)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 12mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 6mm Kolor: Srebrny
24h
1,29 zł
KUP

Łącznik rozgwiazda i muszla 13x18mm / kolor srebrny / otwór 1.8mm / 1szt / B1570

Rewelacja! (4,67)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 13mm x 18mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
0,69 zł
KUP

Przekładka walec z kolorowym wzorem 5x9mm / kolor srebrny / otwór 6mm / 1szt / B1568

Polecam (4,44)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 5mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 6mm Kolor: Srebrny, niebieski, czerwony
24h
1,69 zł
KUP

Przekładka zegar 10x11x8mm / kolor srebrny / otwór 4.5mm / 1szt / B1567

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 10mm x 11mm x 8mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 4.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP

Przekładka rozgwiazda 13x12mm / kolor srebrny / otwór 5mm / 1szt / B1566

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 13mm x 12mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5mm Kolor: Srebrny
24h
1,19 zł
KUP

Przekładka emaliowana, serce 10mm / kolor srebrny, czerwony / otwór 8x5mm / 1szt / B1565

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 10mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5x8mm Kolor: Srebrny, czerwony
24h
1,79 zł
KUP

Przekładka walec ażurowy 9x9mm / kolor srebrny / otwór 6mm / 1szt / B1564

Polecam (4)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 9mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 6mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP
Bestseller
Nowość
Powiększ + Końcówka do wklejania, okrągła 16x10mm / kolor srebrny / otwór 8mm / uchwyt 3.7mm / 1szt

Końcówka do wklejania, okrągła 16x10mm / kolor srebrny / otwór 8mm / uchwyt 3.7mm / 1szt / B1563

Rewelacja! (4,5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 16mm x 10mm Materiał: Stop metalu Kształt otworu: Okrągłe Kolor metalu: Satynowy złoty Kolor: Srebrny
24h
1,39 zł
KUP

Krawatka trójkątna ze wzorem 11x7mm / kolor srebrny / otwór 5x8mm / 1szt / B1562

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 11mm x 7mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5x8mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP

Przekładka kula ze wzorem 8x9mm / kolor srebrny / otwór 4.5mm / 1szt / B1561

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 4.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,89 zł
KUP

Przekładka walec w serca 6x9mm / kolor srebrny / otwór 6mm / 1szt / B1560

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 6mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 6mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP

Końcówka do wklejania, okrągła 14x8mm / kolor srebrny / otwór 5.5mm / uchwyt 4mm / 1szt / B1559

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 14mm x 8mm Materiał: Stop metalu Kształt otworu: Okrągłe Kolor metalu: Srebrny Kolor: Srebrny
24h
1,29 zł
KUP
Bestseller
Nowość
Powiększ + Krawatka oponka ze wzorem 6x7x10mm / kolor srebrny / otwór 3.5mm / uchwyt 2.3mm / 1szt

Krawatka oponka ze wzorem 6x7x10mm / kolor srebrny / otwór 3.5mm / uchwyt 2.3mm / 1szt / B1558

Rewelacja! (4,9)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 6mm x 7mm x 10mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 3.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,59 zł
KUP

Przekładka oponka "warkocz" 6x10mm / kolor srebrny / otwór 5mm / 1szt / B1557

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 6mm x 10mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5mm Kolor: Srebrny
24h
1,29 zł
KUP

Przekładka tunel falowany 41x9mm / kolor srebrny / otwór 3mm / 1szt / B1556

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 41mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 3mm Kolor: Srebrny
24h
2,89 zł
KUP

Przekładka walec ze wzorem 7x7.5mm / kolor ciemny złoty / otwór 5mm / 1szt / B1555

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 7mm x 7,5mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Złoty Wielkość otworu: 5mm Kolor: Ciemny złoty
24h
0,89 zł
KUP

Przekładka oponka ze wzorem 5x10mm / kolor srebrny / otwór 5.5mm / 1szt / B1554

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 5mm x 10mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP

Przekładka walec z fakturą 8x9mm / kolor srebrny / otwór 6mm / 1szt / B1553

Rewelacja! (4,75)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 6mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP

Przekładka walec falowany 9x9mm / kolor srebrny, postarzany / otwór 5.5mm / 1szt / B1552

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 9mm x 9mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 5.5mm Kolor: Srebrny
24h
0,99 zł
KUP
Bestseller
Nowość
Powiększ + Krawatka metalowa, oliwka z uchwytem 7x13.5x10mm / kolor srebrny / otwór 6mm / 1szt

Krawatka metalowa, oliwka z uchwytem 7x13.5x10mm / kolor srebrny / otwór 6mm / 1szt / B1551

Rewelacja! (4,75)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 7mm x 13,5mm x 10mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 6mm Kolor: Srebrny
24h
1,29 zł
KUP

Przekładka walec ze wzorem 5x11mm / kolor srebrny / otwór 6.5mm / 1szt / B1547

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 5mm x 11mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 6.5mm Kolor: Srebrny
24h
1,19 zł
KUP

Przekładka malowana krzyżyk 8x3mm / kolor srebrny, czerwony / otwór 1.5mm / 1szt / B1542

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 3mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Srebrny Wielkość otworu: 1.5mm Kolor: Srebrny, czerwony
24h
1,79 zł
KUP

Przekładka malowana róża 8x4.5mm / kolor złoty, granatowy / otwór 1.5mm / 1szt / B1541

Dobry (3,33)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 4,5mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Złoty Wielkość otworu: 1.5mm Kolor: Złoty, granatowy
24h
1,69 zł
KUP

Przekładka malowana "Yin Yang" 8x4.5mm / kolor złoty, granatowy / otwór 1.8mm / 1szt / B1540

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 4,5mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Złoty Wielkość otworu: 1.8mm Kolor: Złoty, granatowy
24h
1,89 zł
KUP

Przekładka malowana motyl 15x20mm / kolor złoty, rudy, biały / otwór 1.6mm / 1szt / B1539

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 15mm x 20mm Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Złoty Wielkość otworu: 1.6mm Kolor: Złoty, rudy, biały
24h
3,79 zł
KUP
 
/ 32