Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii to szeroka gałąź produktów, bez których nie sposób byłoby stworzyć najprostszy naszyjnik, bransoletkę czy kolczyki. W każdym warsztacie biżuteryjnym znajdują się setki a może nawet tysiące półfabrykatów do biżuterii. Półfabrykatami nazywamy wszystkie akcesoria jubilerskie służące do wyrobu biżuterii, które łączą poszczególne jej części w całość a także ozdabiają ją nadając tym sposobem styl i charakter. Asortyment półfabrykatów do biżuterii wciąż się powiększa, projektowane są coraz to nowe i zgodne z modowymi trendami półfabrykaty. Mogą one być wykonane z metalu, i tak jest w głównej mierze, lecz jest także dostępna szeroka gama produktów na bazie akrylu czy gumy. Szeroka gama elementów do biżuterii dostępna na rynku powoduje, że każdy zajmujący się rękodziełem artystycznym znajdzie w niej coś zadowalającego dla siebie.
Półfabrykaty do biżuterii to podstawowe części składowe tworzonej w warsztatach rękodzielniczych biżuterii. Akcesoria do biżuterii służą do łączenia, modyfikowania, ozdabiania i wykańczania ozdób, które tworzymy. Elementy jubilerskie - to właśnie dzięki nim powstają wytworne wisiorki, piękne naszyjniki, eleganckie kolczyki, a także najtańsze bransoletki. Każdy z tych półproduktów może powstać na wiele sposobów, może zostać wykonany za pomocą rozmaitych technik, może także prezentować dowolny styl. Jednak nie powstałby bez półproduktów do biżuterii. Przykładami elementów do biżuterii są na przykłąd bigle - element niezbędny do wykonania kolczyków, zapięcia, jak karabińczyki, federingi czy toggle, a także łańcuszki, szpilki jubilerskie, kółka montażowe, przekładki i wiele innych. Półprodukty do biżuterii to wiele różnych komponentów, są nimi także rzemienie, sznurki ubilerskie, linki oraz gumki jubilerskie. Z rzemieni i sznurków można wykonać gustowne i modne bransoletki, linki posłużą nam jako baza do naszyjników, ale też i bransoletek, a gumki są łatwymi w użyciu bazą do bransoletek, w tym również kolorowych bransoletek dla najmłodszych miłośniczek biżuterii, czyli miłośniczek biżuterii dziecięcej. Półfabrykatów do wyrobu biżuterii jest na rynku tak wiele i w tak różnych stylach i kolorach, że zaspokoją nawet najbardziej wyszukany gust.

Rodzaje:
Różnorodność i szeroki dostęp do półproduktów jubilerskich powoduje, że prace z nich powstające są coraz bardziej oryginalne. Główne rodzaje materiałów to: sznurki, linki i rzemienie jubilerskie, końcówki i zapięcia do biżuterii, charmsy i zawieszki, kulki, rurki i przekładki, łańcuszki, szpilki, kółka montażowe, łączniki, krawatki, stopery, nakładki i jeszcze wiele innych. Jest ich tak dużo, że nie sposób wymienić w jednym miejscu. Wciąż powstają nowe elementy do biżuterii lub te już istniejące są dopracowywane, wzbogacane oraz ulepszane. Każdy z wymienionych tu półfabrykatów do biżuterii posiada swoje rodzaje i odmiany. I tak na przykład bigle do kolczyków dzielą się na bigle otwarte, zamknięte czy bigle w stylu angielskim. Zapięcia mogą być klasyczne , jak karabińczyki czy federingi, ale też bardziej wyszukane i ozdobne jak zapięcia toggle czy tez zapięcia magnetyczne. Wiele odmian mają także sznurki czy rzemienie jubilerskie. Można wymienić choćby rzemienie zamszowe, plecione czy szyte a sznurki satynowe, bawełniane lub powlekane.

Z czego są zrobione:
Elementy do biżuterii to głównie elementy metalowe, ale też akrylowe. Osobny materiałowo rozdział stanowią rzemienie i sznurki jubilerskie. Akcesoria do tworzenia biżuterii mogą być wykonane ze skóry, ze skóry ekologicznej, różnego typu tkanin czy kauczuku.

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii
od wielu lat są bardzo popularne. Tak jast zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dzieje się tak, ponieważ bardzo rozwinęła się moda na biżuterię ręcznie robioną. A to z kolei spowodowało, że pojawiła się potrzeba tworzenia przeróżnych, unikatowych projektów biżuteryjnych wykorzystując półfabrykaty do bransoletek. Biżuteria hand made może być robiona przez każdego.

Do projektów kolczyków używane są najczęściej (oprócz koralików rzecz jasna) takie akcesoria do biżuterii jak bigle, kółeczka montażowe oraz bazy kolczyków. Do tworzenie bransoletek i naszyjników najczęściej z półfabrykatów używa się  zapięć (mogą być magnetyczne, skręcane, na haczyk lub klasycznie - karabińczyki) oraz linek, gumek, rzemieni lub łancuszków. Te ostatnie z powodzeniem mogą stanowić bazę bransoletki lub naszyjnika pod koraliki lub kamienie jubilerskie.

Najbardziej popularne akcesoria do biżuterii służą do tworzenia pięknych prac. Natomiast najczęściej spotykane produkty diy to bransoletki, kolczyki i tanie naszyjniki. Atryści tworzący biżuterię hand made znacznie rzadziej projektują broszki, pierścionki czy spinki.
Najbardziej popularne półfabrykaty do wyrobu biżuterii to bigle, rzemienie skórzane, sznurki jubilerskie, zapięcia (magnetyczne oraz karabińczyki), końcówki do biżuterii (wklejane i zaciskowe) oraz szpilki.

W pasarcie znajdziesz różne akcesoria jubilerskie, praktycznie wszystkie, które są wykorzystywane w procesie tworzenia bransoletek i innej biżuterii i które obecnie królują w biżuterii hand made.
Sklep pasart oferuje szeroki wybór niezbędnych półfabrykatów. Wybierać można spośród takich półfabrykatów jak: baza bransoletki, baza broszki, baza kolczyka, bigle, drut jubilerski, gumka jubilerska, rzemień jubilerski, sznurek jubilerski, szpilki do kolczyków, zestaw do wyrobi biżuterii oraz żyłka i linka jubilerska.

W pasarcie czekają na Ciebie tysiące róznorodnych półfabrykatów do wyrobu biżuterii. Zacznij tworzyć!

Najchętnij odwiedzane podkategorie w kategorii półfabrykatów to: rzemienie jubilerskie, sznurki jubilerskie, bigle oraz charmsy.
Filtruj według:
Lista produktów promowanych
Sortuj według:
Nowość
Powiększ + Żyłka jubilerska, monofilowa / przezroczysta / grubość 0,12mm / szpulka 280m

Żyłka jubilerska, monofilowa / przezroczysta / grubość 0,12mm / szpulka 280m / A3502

Wielkość: 0,12mm W opakowaniu: 280m Technika: Beading, Sutasz Style, okazje i inne: Styl casual
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / orzechowy / 1,5mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / orzechowy / 1,5mm / 4m / A3500

Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Orzechowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / czerwony / neonowy / 1mm / 5m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / czerwony / neonowy / 1mm / 5m / A3499

Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Czerwony
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Łańcuszek żmijka na naszyjnik / kolor srebrny / z karabińczykiem / grubość 1mm / dł. 76cm

Łańcuszek żmijka na naszyjnik / kolor srebrny / z karabińczykiem / grubość 1mm / dł. 76cm / A3498

Wielkość: 76mm x 1mm Materiał: Stopy metali W opakowaniu: 0,76m Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
4,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, płaski, dwustronny / czarny / 2x4mm / 1m

Rzemień ekologiczny, płaski, dwustronny / czarny / 2x4mm / 1m / A3497

Wielkość: 2mm x 4mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual, Styl rockowy Kolor: Czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne miedziane, walec z 4 pierścieniami / kolor srebrny / 19x10 / otwór 5mm

Zapięcie magnetyczne miedziane, walec z 4 pierścieniami / kolor srebrny / 19x10 / otwór 5mm / A3496

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 19mm x 10mm Wielkość otworu: 5mm Materiał: Miedź Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
4,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, oliwka / kolor srebrny / 18x10mm / otwór 6mm

Zapięcie magnetyczne, oliwka / kolor srebrny / 18x10mm / otwór 6mm / A3495

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 18mm x 10mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
2,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne miedziane, walec z 8 pierścieniami / kolor srebrny / 18x12mm / otwór 9mm

Zapięcie magnetyczne miedziane, walec z 8 pierścieniami / kolor srebrny / 18x12mm / otwór 9mm / A3494

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 18mm x 12mm Wielkość otworu: 9mm Materiał: Miedź Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
5,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne miedziane, owal z 2 pierścieniami / kolor srebrny / 19x9mm / otwór 5mm

Zapięcie magnetyczne miedziane, owal z 2 pierścieniami / kolor srebrny / 19x9mm / otwór 5mm / A3493

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 19mm x 9mm Wielkość otworu: 5mm Materiał: Miedź Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
3,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, walec z kulką, pierścień z cyrkoniami / kolor srebrny / 22x11mm / otwór 5mm

Zapięcie magnetyczne, walec z kulką, pierścień z cyrkoniami / kolor srebrny / 22x11mm / otwór 5mm / A3492

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 22mm x 11mm Wielkość otworu: 5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl glamour Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, oliwka, 3 pierścienie z cyrkoniami / kolor srebrny / 18x12mm / otwór 7mm

Zapięcie magnetyczne, oliwka, 3 pierścienie z cyrkoniami / kolor srebrny / 18x12mm / otwór 7mm / A3488

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 18mm x 12mm Wielkość otworu: 7mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl glamour Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
4,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, oliwka / kolor srebrny / 14x8mm / otwór 3,5mm

Zapięcie magnetyczne, oliwka / kolor srebrny / 14x8mm / otwór 3,5mm / A3487

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 14mm x 8mm Wielkość otworu: 3,5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Gitara, zawieszka ozdobna / kolor srebrny / 19x7x1mm / otwór 2mm

Gitara, zawieszka ozdobna / kolor srebrny / 19x7x1mm / otwór 2mm / A3485

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 19mm x 7mm x 1mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Gitara, zawieszka ozdobna / kolor srebrny / 26,5x10x1mm / otwór 2mm

Gitara, zawieszka ozdobna / kolor srebrny / 26,5x10x1mm / otwór 2mm / A3484

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 26,5mm x 10mm x 2mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Motor, zawieszka ozdobna / kolor srebrny / 27x14x2mm / otwór 2mm

Motor, zawieszka ozdobna / kolor srebrny / 27x14x2mm / otwór 2mm / A3483

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 27mm x 14mm x 2mm Wielkość otworu: 2mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień naturalny, gładki, okrągły / brązowy / 4mm / 1m

Rzemień naturalny, gładki, okrągły / brązowy / 4mm / 1m / A3466

Wielkość: 4mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra naturalna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Brązowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień naturalny, przecierany, okrągły / brązowy / 4mm / 1m

Rzemień naturalny, przecierany, okrągły / brązowy / 4mm / 1m / A3465

Rewelacja! (4,5)
Wielkość: 4mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra naturalna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Brązowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień naturalny, gładki, okrągły / brązowy / 3mm / 1m

Rzemień naturalny, gładki, okrągły / brązowy / 3mm / 1m / A3464

Polecam (4)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra naturalna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Brązowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień naturalny, gładki, okrągły / amarantowy / 3mm / 1m

Rzemień naturalny, gładki, okrągły / amarantowy / 3mm / 1m / A3463

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra naturalna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Amarantowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień naturalny, gładki, okrągły / żółty / 3mm / 1m

Rzemień naturalny, gładki, okrągły / żółty / 3mm / 1m / A3462

Rewelacja! (5)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra naturalna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Żółty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień naturalny, gładki, okrągły / fioletowy / 3mm / 1m

Rzemień naturalny, gładki, okrągły / fioletowy / 3mm / 1m / A3461

Wielkość: 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra naturalna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Fioletowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień naturalny, gładki, okrągły / niebieski / 3mm / 1m

Rzemień naturalny, gładki, okrągły / niebieski / 3mm / 1m / A3460

Wielkość: 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra naturalna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Niebieski
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / lawendowy / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / lawendowy / 3x5mm / 1m / A3459

Rewelacja! (5)
Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Lawendowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / fioletowy / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / fioletowy / 3x5mm / 1m / A3458

Rewelacja! (5)
Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Fioletowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / oliwkowy / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / oliwkowy / 3x5mm / 1m / A3457

Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Oliwkowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / błękitny / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / błękitny / 3x5mm / 1m / A3456

Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Błękitny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / srebrny / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / srebrny / 3x5mm / 1m / A3455

Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / złoty / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / złoty / 3x5mm / 1m / A3454

Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / kremowy / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / kremowy / 3x5mm / 1m / A3453

Rewelacja! (5)
Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Kremowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / beżowy / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki, metaliczny / beżowy / 3x5mm / 1m / A3452

Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Beżowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie ozdobne, obrączki z końcówkami do wklejania / kolor srebrny / 3x14mm / otwór 5mm / 2szt

Zapięcie ozdobne, obrączki z końcówkami do wklejania / kolor srebrny / 3x14mm / otwór 5mm / 2szt / A3451

Polecam (3,5)
W opakowaniu: 2szt Wielkość: 7mm x 10mm Wielkość otworu: 5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
2,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne satynowe, walec / kolor srebrny / 9x21mm / otwór 8mm

Zapięcie magnetyczne satynowe, walec / kolor srebrny / 9x21mm / otwór 8mm / A3450

Polecam (4)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 9mm x 21mm Wielkość otworu: 8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
5,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne satynowe, walec / kolor KC Gold / 11x20mm / otwór 10mm

Zapięcie magnetyczne satynowe, walec / kolor KC Gold / 11x20mm / otwór 10mm / A3449

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 11mm x 20mm Wielkość otworu: 10mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
5,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / jasny szary / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / jasny szary / 1mm / 5m / A3448

Rewelacja! (5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Jasny szary
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / turkusowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / turkusowy / 1mm / 5m / A3447

Rewelacja! (4,89)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Turkusowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ciemny brązowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ciemny brązowy / 1mm / 5m / A3446

Rewelacja! (4,5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Ciemny brązowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / jasny pomarańczowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / jasny pomarańczowy / 1mm / 5m / A3445

Rewelacja! (5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Jasny pomarańczowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / kremowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / kremowy / 1mm / 5m / A3444

Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Kremowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / miodowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / miodowy / 1mm / 5m / A3443

Rewelacja! (5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Miodowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / popielaty / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / popielaty / 1mm / 5m / A3442

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Popielaty
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / morelowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / morelowy / 1mm / 5m / A3441

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Morelowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / koralowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / koralowy / 1mm / 5m / A3440

Rewelacja! (4,5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Biżuteria modułowa, Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Koralowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / błękitny / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / błękitny / 1mm / 5m / A3439

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Błękitny
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / niebieski / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / niebieski / 1mm / 5m / A3438

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Niebieski
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / chabrowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / chabrowy / 1mm / 5m / A3437

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Chabrowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / granatowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / granatowy / 1mm / 5m / A3436

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Granatowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / pomarańczowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / pomarańczowy / 1mm / 5m / A3435

Rewelacja! (5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Pomarańczowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / miętowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / miętowy / 1mm / 5m / A3434

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Miętowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / morski / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / morski / 1mm / 5m / A3433

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Morski
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / limonkowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / limonkowy / 1mm / 5m / A3432

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Limonkowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / zielony / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / zielony / 1mm / 5m / A3431

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Zielony
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ciemny zielony / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ciemny zielony / 1mm / 5m / A3430

Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Ciemny zielony
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / różowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / różowy / 1mm / 5m / A3429

Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Różowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / amarantowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / amarantowy / 1mm / 5m / A3428

Rewelacja! (5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Amarantowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / czerwony / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / czerwony / 1mm / 5m / A3427

Rewelacja! (5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Czerwony
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / fioletowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / fioletowy / 1mm / 5m / A3426

Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Fioletowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / cytrynowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / cytrynowy / 1mm / 5m / A3425

Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Cytrynowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / żółty / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / żółty / 1mm / 5m / A3424

Rewelacja! (5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Żółty
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / brązowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / brązowy / 1mm / 5m / A3423

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Jasny brązowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / beżowy / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / beżowy / 1mm / 5m / A3422

Polecam (4)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Beżowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ecru / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ecru / 1mm / 5m / A3421

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Ecru
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / biały / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / biały / 1mm / 5m / A3420

Rewelacja! (4,83)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Biały
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / szary / 1mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / szary / 1mm / 5m / A3419

Rewelacja! (5)
Wielkość: 1mm x 1mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Szary
ten produkt sprzedaje: pasart
0,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, walec / kolor srebrno-złoty / 17x9mm / otwór 4mm

Zapięcie magnetyczne, walec / kolor srebrno-złoty / 17x9mm / otwór 4mm / A3416

Polecam (4)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 17mm x 9mm Wielkość otworu: 4mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,79 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, walec / kolor srebrno-złoty / 20x11mm / otwór 6mm

Zapięcie magnetyczne, walec / kolor srebrno-złoty / 20x11mm / otwór 6mm / A3415

Polecam (4,33)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 20mm x 11mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
3,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, walec z kulką / kolor srebrno-złoty / 19x11mm / otwór 5mm

Zapięcie magnetyczne, walec z kulką / kolor srebrno-złoty / 19x11mm / otwór 5mm / A3414

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 19mm x 11mm Wielkość otworu: 5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
2,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcia magnetyczne, hantelek, okrągły z miedzi / kolor srebrny /20x10mm / otwór 8mm

Zapięcia magnetyczne, hantelek, okrągły z miedzi / kolor srebrny /20x10mm / otwór 8mm / A3413

Polecam (4)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 20mm x 10mm Wielkość otworu: 8mm Materiał: Miedź Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
3,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcia magnetyczne, hantelek, okrągły z miedzi / kolor srebrny / 22x11mm / otwór 10mm

Zapięcia magnetyczne, hantelek, okrągły z miedzi / kolor srebrny / 22x11mm / otwór 10mm / A3412

Dobry (3)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 22mm x 11mm Wielkość otworu: 10mm Materiał: Miedź Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
4,29 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, walec z 4 pierścieniami / kolor złoty / 12x18mm / otwór 8mm

Zapięcie magnetyczne, walec z 4 pierścieniami / kolor złoty / 12x18mm / otwór 8mm / A3411

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 12mm x 18mm Wielkość otworu: 8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
4,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, walec z 4 pierścieniami / kolor srebrny, oksydowany / 12x18mm / otwór 8mm

Zapięcie magnetyczne, walec z 4 pierścieniami / kolor srebrny, oksydowany / 12x18mm / otwór 8mm / A3410

Dobry (3)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 12mm x 18mm Wielkość otworu: 8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
4,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne, walec z 4 pierścieniami / kolor srebrny / 12x18mm / otwór 8mm

Zapięcie magnetyczne, walec z 4 pierścieniami / kolor srebrny / 12x18mm / otwór 8mm / A3409

Dobry (3)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 12mm x 18mm Wielkość otworu: 8mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
4,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie ozdobne okrągłe z cyrkoniami / kolor srebrny, oksydowany / 21x4mm / otwór 14mm

Zapięcie ozdobne okrągłe z cyrkoniami / kolor srebrny, oksydowany / 21x4mm / otwór 14mm / A3408

W opakowaniu: 1szt Wielkość: 21mm x 4mm Wielkość otworu: 14mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual, Styl glamour Kolor: Oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
5,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień naturalny, gładki, okrągły / jasny brązowy / 3mm / 1m

Rzemień naturalny, gładki, okrągły / jasny brązowy / 3mm / 1m / A3398

Polecam (4,11)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra naturalna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Jasny brązowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,19 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / różowy / neonowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / różowy / neonowy / 3mm / 2m / A3388

Polecam (4)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Kolory neonowe, Styl casual Kolor: Różowy neonowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / różowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / różowy / 3mm / 2m / A3387

Rewelacja! (5)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Różowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / pomarańczowy / neonowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / pomarańczowy / neonowy / 3mm / 2m / A3386

Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Kolory neonowe, Styl casual Kolor: Pomarańczowy neonowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / pomarańczowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / pomarańczowy / 3mm / 2m / A3385

Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Pomarańczowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / koralowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / koralowy / 3mm / 2m / A3384

Rewelacja! (5)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Koralowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / błękitny / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / błękitny / 3mm / 2m / A3383

Rewelacja! (5)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Błękitny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / miętowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / miętowy / 3mm / 2m / A3382

Rewelacja! (5)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Miętowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / miodowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / miodowy / 3mm / 2m / A3381

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Miodowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / beżowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / beżowy / 3mm / 2m / A3380

Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Beżowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / żółty / neonowy / 3mm / 2m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / żółty / neonowy / 3mm / 2m / A3379

Wielkość: 3mm W opakowaniu: 2m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Kolory neonowe, Styl casual Kolor: Żółty neonowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki / szyty / ecru / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki / szyty / ecru / 3x5mm / 1m / A3372

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Ecru
ten produkt sprzedaje: pasart
0,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki / szyty / różowy / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki / szyty / różowy / 3x5mm / 1m / A3369

Rewelacja! (4,5)
Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Różowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Rzemień ekologiczny, gładki / szyty / zielony / 3x5mm / 1m

Rzemień ekologiczny, gładki / szyty / zielony / 3x5mm / 1m / A3366

Polecam (4,33)
Wielkość: 3mm x 5mm W opakowaniu: 1m Materiał: skóra ekologiczna Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Zielony
ten produkt sprzedaje: pasart
0,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kółka sprężynki, podwójne / kolor czarny / 5mm / drut 0.6mm / 350szt

Kółka sprężynki, podwójne / kolor czarny / 5mm / drut 0.6mm / 350szt / A3349

Polecam (4)
W opakowaniu: 350szt Wielkość: 5mm Wielkość otworu: 3,5mm Materiał: Stopy metali Technika: Chainmaille Kolor: Czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kółka sprężynki, podwójne / kolor złoty, KC Gold / 5mm / drut 0.6mm / 350szt

Kółka sprężynki, podwójne / kolor złoty, KC Gold / 5mm / drut 0.6mm / 350szt / A3348

Polecam (4,17)
W opakowaniu: 350szt Wielkość: 5mm Wielkość otworu: 3,5mm Materiał: Stopy metali Technika: Chainmaille Kolor: KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kółka sprężynki, podwójne / kolor czarny / 7mm / otwór 6mm / drut 0.6mm / 250szt

Kółka sprężynki, podwójne / kolor czarny / 7mm / otwór 6mm / drut 0.6mm / 250szt / A3346

Polecam (4)
W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Technika: Chainmaille Kolor: Czarny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kółka sprężynki, podwójne / kolor złoty, KC Gold / 7mm / otwór 6mm / drut 0.6mm / 250szt

Kółka sprężynki, podwójne / kolor złoty, KC Gold / 7mm / otwór 6mm / drut 0.6mm / 250szt / A3345

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Technika: Chainmaille Kolor: KC Gold
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Kółka sprężynki, podwójne / kolor złoty / 7mm / otwór 6mm / drut 0.6mm / 250szt

Kółka sprężynki, podwójne / kolor złoty / 7mm / otwór 6mm / drut 0.6mm / 250szt / A3344

Polecam (4,25)
W opakowaniu: 250szt Wielkość: 7mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Technika: Chainmaille Kolor: Złoty
ten produkt sprzedaje: pasart
1,59 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie metalowe okrągłe, wygięte, otwierane na klips / kolor srebrny / 8x30mm / otwór 6mm

Zapięcie metalowe okrągłe, wygięte, otwierane na klips / kolor srebrny / 8x30mm / otwór 6mm / A3327

Polecam (3,83)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 30mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
3,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / morski / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / morski / 1,5mm / 5m / A3326

Rewelacja! (4,83)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Morski
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / oliwkowy / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / oliwkowy / 1,5mm / 5m / A3325

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Oliwkowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ciemny zielony / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ciemny zielony / 1,5mm / 5m / A3324

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Ciemny zielony
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / różowy / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / różowy / 1,5mm / 5m / A3323

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Różowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / fioletowy / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / fioletowy / 1,5mm / 5m / A3322

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Fioletowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / beżowy / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / beżowy / 1,5mm / 5m / A3321

Rewelacja! (4,58)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Beżowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ciemny żółty / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / ciemny żółty / 1,5mm / 5m / A3320

Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Ciemny żółty
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / żółty / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / żółty / 1,5mm / 5m / A3319

Polecam (4,33)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Żółty
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / turkusowy / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / turkusowy / 1,5mm / 5m / A3318

Polecam (4,33)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Turkusowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / amarantowy / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / amarantowy / 1,5mm / 5m / A3317

Polecam (4,33)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Amarantowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / kremowy / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / kremowy / 1,5mm / 5m / A3316

Rewelacja! (4,5)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Kremowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / szary / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / szary / 1,5mm / 5m / A3315

Rewelacja! (4,5)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Szary
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / miętowy / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / miętowy / 1,5mm / 5m / A3314

Rewelacja! (4,78)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Miętowy
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / jasny zielony / 1,5mm / 5m

Sznurek woskowany, bawełniany / z lekkim połyskiem / jasny zielony / 1,5mm / 5m / A3313

Polecam (4)
Wielkość: 1,5mm W opakowaniu: 5m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl boho, Styl casual Kolor: Jasny zielony
ten produkt sprzedaje: pasart
0,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie metalowe,z przekładką / kolor srebrny / 17x16mm+14x16mm / otwór 5.5x10mm

Zapięcie metalowe,z przekładką / kolor srebrny / 17x16mm+14x16mm / otwór 5.5x10mm / A3312

Polecam (3,83)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 17mm x 16mm Wielkość otworu: 5,5mm x 10mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
4,89 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie magnetyczne oliwka, piaskowane / szary / 10x18mm / otwór 5mm

Zapięcie magnetyczne oliwka, piaskowane / szary / 10x18mm / otwór 5mm / A3311

Rewelacja! (5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 10mm x 18mm Wielkość otworu: 5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Szary
ten produkt sprzedaje: pasart
3,69 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie metalowe toggle z otworami do wklajania / kolor srebrny / 22x31mm+28x18mm / otwór 4.5mm

Zapięcie metalowe toggle z otworami do wklajania / kolor srebrny / 22x31mm+28x18mm / otwór 4.5mm / A3310

Polecam (4)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 28mm x 18mm Wielkość otworu: 4,5mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
3,49 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Zapięcie ze stali chirurgicznej, obrączki z końcówkami / k. srebrny / 3x31x24mm / otw. 6.5mm

Zapięcie ze stali chirurgicznej, obrączki z końcówkami / k. srebrny / 3x31x24mm / otw. 6.5mm / A3309

W opakowaniu: 2szt Wielkość: 8mm x 11mm Wielkość otworu: 6mm Materiał: Stal chirurgiczna Style, okazje i inne: Styl glamour Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
5,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Przekładka metalowa, gładka / kolor srebrny, oksydowany  / 8x13x8mm / otwór 4,5x10mm

Przekładka metalowa, gładka / kolor srebrny, oksydowany / 8x13x8mm / otwór 4,5x10mm / A3308

Polecam (3,67)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 13mm x 8mm Wielkość otworu: 4,5mm x 10mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny oksydowany
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Przekładka metalowa, gładka / kolor srebrny / 8x13x8mm / otwór 4,5x10mm

Przekładka metalowa, gładka / kolor srebrny / 8x13x8mm / otwór 4,5x10mm / A3307

Rewelacja! (4,5)
W opakowaniu: 1szt Wielkość: 8mm x 13mm x 8mm Wielkość otworu: 4,5mm x 10mm Materiał: Stopy metali Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Srebrny
ten produkt sprzedaje: pasart
1,39 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / żółty / neonowy / 2mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / żółty / neonowy / 2mm / 4m / A3306

Polecam (4,33)
Wielkość: 2mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Kolory neonowe, Styl casual Kolor: Żółty neonowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / pomarańczowy / neonowy / 2mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / pomarańczowy / neonowy / 2mm / 4m / A3305

Polecam (4)
Wielkość: 2mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Kolory neonowe, Styl casual Kolor: Pomarańczowy neonowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / jasny pomarańczowy / 2mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / jasny pomarańczowy / 2mm / 4m / A3304

Rewelacja! (4,67)
Wielkość: 2mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Jasny pomarańczowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / morelowy / 2mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / morelowy / 2mm / 4m / A3303

Wielkość: 2mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Morelowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / koralowy / 2mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / koralowy / 2mm / 4m / A3302

Polecam (4)
Wielkość: 2mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Koralowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / oliwka / 2mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / oliwka / 2mm / 4m / A3301

Rewelacja! (4,83)
Wielkość: 2mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Oliwkowy
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / szary / 2mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / szary / 2mm / 4m / A3300

Rewelacja! (4,56)
Wielkość: 2mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Szary
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
Nowość
Powiększ + Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / ecru / 2mm / 4m

Sznurek jubilerski, powlekany, o silnym połysku / ecru / 2mm / 4m / A3299

Wielkość: 2mm W opakowaniu: 4m Technika: Makrama Style, okazje i inne: Styl casual Kolor: Ecru
ten produkt sprzedaje: pasart
1,99 zł
KUP
 
/ 44