• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kamienie Swarovski Elements to urocze akcesoria przeznaczone do tworzenia biżuterii i ozdabiania przedmiotów. Dziesiątki kształtów i setki odcieni kolorów dają szanse znalezienia idealnego dla siebie kamienia Swarovski. Z pomocą kamieni możemy zaprojektować wytworną biżuterię, którą, w zależności od potrzeb czy też fantazji projektanta będzie można założyć do codziennych stylizacji lub zakładać na specjalne okazje i wielkie wyjścia. Kamienie Swarovski Cosmic Ring będą pięknym komponentem do stworzenia zawieszki. Podwieszamy okrągły, świecący kamień na ozdobnym kółku jubilerskim a kółko zakładamy na łańcuszek. Możemy także kamień założyć bezpośrednio na łańcuszek, ale będzie on wówczas bardziej narażony na ścieranie się i uszkodzenia powodowane bezpośrednim kontaktem z łańcuszkiem po którym kamień będzie się przesuwał. Do kamieni Swarovski najlepiej będą pasowały metalowe dodatki wykonane ze srebra lub złota. Z kamieni okrągłych możemy także podobnym sposobem wykonać piękne kolczyki. Cosmic Ring umieszczony na kółku możemy dodatkowo podczepić pod dowolnej długości łańcuszek, który z drugiej strony mocujemy na biglu. Taki projekt daje nam możliwość wyboru długości kolczyka. Wykorzystując kamienie Swarovski Pyramide możemy stworzyć piękne kolczyki sztyfty. Wystarczy, że kamień w kształcie Pyramide umocujemy za pomocą kleju do bazy sztyftu i mamy gotowe lśniące kolczyki. Kamienie mogą również posłużyć do obszywania tkaniny. Każdy szal, kapelusz czy suknia obszyte drobniejszymi lub większymi kamieniami Swarovski Elements będą lśniły z daleka. Diamenty, kwiatki, motyle, gwiazdy, listki, kule, sześciany i owale to tylko przykładowe kształty kamieni z ogromnej palety propozycji firmy Swarovski. Bogata oferta kamieni tej marki pobudzi każdy kreatywny umysł do zaprojektowania biżuterii lub ozdobnego gadżetu przy ich pomocy.

Rodzaje:
Wśród wielu dostępnych kształtów kamieni marki Swarovski uznaniem cieszą się szlify Star, Angled Cube, Cosmic w odmianie Oval i Ring, Square Ring, Satelite, Pyramid czy Dicso Ball. Jak w przypadku każdej grupy produktów firmy Swarovski kamienie te są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Istnieje także kilka rodzajów wykończeń kamieni Swarovski. Dają one różne efekty wizualne I tak: efekt AB daje obraz tęczowego odbicia światła, efekt satin daje poczucie głębi koloru a efekt mate powoduje, że powierzchnia kamienia Swarovski wygląda jak matowa.

Z czego są zrobione:
Wykonywane są ze szkła. Jest to szkło o specjalnym składzie umożliwiającym jego precyzyjne cięcie i szlifowanie. Skład szkła, z którego produkowane są kamienie Swarovski Elements stanowi tajemnicę firmy Swarovski.

1122 Swarovski Rivoli

Uroda kamieni Swarovski Elements jest znana na całym świecie. W swojej pracy wykorzystują je projektanci i designerzy zajmujący się tworzeniem zarówno ozdób jak i przedmiotów użytkowych. Kamienie Swarovski Elements najczęściej ozdabiają biżuterię, która uchodzi za kwintesencję dobrego gustu i luksusu. Bogactwo wzorów i kolorów dostępnych kamieni Swarovski zachęci każdego artystę do twórczych poszukiwań jak najlepszego wykorzystania tych niezwykłej urody elementów. Kamienie swój niezwykły blask zawdzięczają precyzyjnym cięciom powierzchni kryształów, z których są zrobione. Szlify są tak wykonywane, by mogły odbijać możliwie największą ilość padającego na nie światła. Nieprzeciętne barwy kamieni powodują, że mienią się one w świetle dnia oraz w blasku nocy. Biżuteria z nich wykonana doskonale podkreśli kobiecy styl, będąc jednocześnie ozdobą każdego stroju.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.