6000 Swarovski Drop

Swarovski Drop to kryształy w kształcie kropli wykonane z najwyższej jakości szkła wyprodukowanego według pilnie strzeżonej receptury. Blask, który tworzą wokół siebie zawdzięczają niezwykle precyzyjnym szlifom, którym są poddawane. Dzięki temu idealnie nadają się dla kobiet pragnących w sposób subtelny podkreślić kobiecość, wrażliwość na piękno i elegancję. Biżuterię zaprojektowaną z kryształami Swarovski 6000 możemy założyć na wielkie wyjścia, bale czy śluby. Kryształy Drop w bardziej skromniejszej formie i rozmiarze będą dobrze wyglądać do codziennych stylizacji. Szeroki wybór kolorów szlifu Swarovski Elements Drop daje pole do popisu projektantom i użytkownikom biżuterii. Ponadczasowa elegancja i szeroka dostępność biżuterii z kryształami Drop czynią ją jedną z najpopularniejszych i najchętniej noszonych odmian biżuterii na świecie.
Swarovski Drop to szeroka gama kryształowych koralików i zawieszek do produkcji biżuterii, które mniej lub bardziej przypominają kształt regularnej kropli. Swarovski Drop 6000 możemy wykorzystać w naszyjnikach, kolczykach, bransoletkach czy innych ozdobach. Ciekawym zastosowaniem szlifu Drop 6000 w rozmiarze 11 lub 13mm jest umocowanie ich na kółkach montażowych i użycie ich jako zawieszek charms do stworzenia bransoletki typu charms. Kryształy Swarovski Drop są często wykorzystywanym materiałem przez osoby wytwarzające biżuterię w technice wire-wrapping. Także miłośnicy haftu sutaszowego lubią zakończyć swoją pracę, na przykład kolczyki, umieszczając na dole pięknie mieniący się kryształ w kształcie kropli. 6000 Drop będą też pięknie się prezentowały umocowane na specjalnych biglach do kryształów Swarovskiego. Dobrze będą wyglądać zarówno w biglach prostych jak i ozdobionych ornamentem w postaci liścia, serduszka czy innego motywu zdobniczego. Kryształy w kształcie kropli będą doskonałe jako wisiory, które wykonamy w prosty sposób. Swarovski Drop wystarczy umieścić w krawatce a skrzydła krawatki zacisnąć. Należy zrobić to w taki sposób, by kryształ z niej nie wypadł, ale by też jednocześnie mógł się swobodnie poruszać. Do kolorów kryształów Topaz lub Ruby bardzo dobrze będą pasowały złote dodatki (złoty łańcuszek, złote bigle czy złota krawatka). Do kolorów jak Aquamarine czy Crystal dobrze jest dobrać srebrne dodatki. .Biżuteria wykonana z kryształów Swarovski Drop to znakomita ozdoba dla osób doceniających nawet najdrobniejsze detale, to zbiór pięknych ozdób, które uświetnią niejedna stylizację.

Rodzaje:
Popularne rodzaje i ksztłty kryształków Swarovski Drop to Swarovski Cabochette, Swarovski Teardrop 5500, Teardrop 6000, teardrop 6100, Polygon Drop i inne. Czasem limitowane serie kryształów Srarovski posiadają ozdoby w kształcie kropli. Kolorytyka Swarovski Drop jest bogata, co daje szerokie możliwości zastosowania kryształów-kropli do projektowanej biżuterii.

Z czego są zrobione:
Swarovski Drop to zawieszki i koraliki w kształcie kropli wykonane ze szlifowanego szkła o wysokim współczynniku załamania światła. Dzięki temu mają one niezwykły, tęczowy blask. Każdy produkowany w fabryce Swarovski kryształ poddawany jest restrykcyjnej kontroli jakości. Unikalny proces produkcji i surowce najwyższej klasy użyte do produkcji dają gwarancje najwyższej jakości produktów firmy Swarovski, w tym także tych z rodzaju Swarovski Drop 6000.
Filtruj według:
Niestety, nie znaleziono produktów spełniających kryteria. Możesz teraz zmienić szukaną frazę lub przejść do strony głównej i wyszukać ponownie.