6100 Swarovski Teardrop

Od ponad stu lat kryształy Swarovski zachwycają miłośników biżuterii na całym świecie. Są synonimem dobrego gustu, elegancji i wysokiej klasy wzornictwa. Swarovski Teardrop 6100 to kryształy w formie zawieszki o wyjątkowo wytwornym szlifie. Kształt łezki jest w nich wyrażony na kilka sposobów. Pierwszy rodzaj Swarovki Teardrop jest lekko spłaszczony i przypomina zawieszkę w kształcie migdała. Drugi rodzaj jest bardziej sferyczny, ma kulistą orientację. W obu dziurki do przymocowania kryształu znajdują się u góry zawieszki. Jest też rodzaj Swarovski Teradrop będący koralikiem. W nim dziurka do nawlekania przechodzi wzdłuż całego koralika. Feeria barw w jakiej dostępne są kryształki Swarovski Teradrop sprawi, że każda z nas znajdzie wśród nich kolor odpowiedni dla siebie.
Kryształy Swarovski Teardrop to produkty stanowiące unikatowe dopełnienie wyglądu i dodające naszej kreacji stosownego uroku. Będą pasowały do projektów naszyjników, zawieszek, kolczyków czy bransoletek wykonanych z najwyższej klasy materiałów. Komplet kryształów Swarovski Teardrop 6100 oprawiony w srebro próby 925 zawsze będzie prezentować się ekskluzywnie. Niezmiennie, jak większość produktów Swarovski Elemets będzie też doskonałym pomysłem na prezent. Z koralików Swarovski Teardrop rodzaju 5500 możemy wykonać bransoletkę. Na linkę lub gumkę do bransoletek nakładamy kolejno nakładkę ozdobną, koralik Swarovski, nakładkę ozdobną i, opcjonalnie, oddzielające kolejne koraliki kulki gładkie, ażurowe lub koraliki wykonane z innego tworzywa. Tak skomponowaną bransoletkę kończymy w sposób dostosowany do użytej bazy. Bransoletkę na lince zakończymy kulkami zaciskowymi, które schowamy pod łapaczkami, Do jednej łapaczki przymocujemy zapięcie w postaci karabińczyka lub zapięcia ozdobnego a do drugiej łapaczki możemy zamocować łańcuszek regulacyjny. Kończąc bransoletkę wykonaną na bazie gumki jubilerskiej końce gumki związujemy dwoma węzłami płaskimi a na koniec nakładamy na węzły kroplę kleju jubilerskiego celem wzmocnienia supełka. Swarovski Teardrop typu 6000 i 6100 łatwo wykorzystać do stworzenia klasycznych kolczyków. Kryształy mocujemy na biglach zaprojektowanych specjalnie do kryształów Swarovski 6100. Połączenie pięknie szlifowanych kryształów, tęczowych kolorów i wygodnych zapięć daje wspaniały efekt końcowy - kolczyki idealne zarówno na co dzień jak i na wielkie uroczystości.

Rodzaje:
Swarovski Teardrop istnieją na rynku w trzech odmianach. Pierwsza z nich ma numer 5500 i jest rodzajem koralika. Ma on kształt łezki a dziurka w nim przebiega wzdłuż całego koralika. Kolejny rodzaj Swarovski Teardrop o numerze katalogowym 6000 to zawieszka w kształcie kropli na planie koła, w której dziurka umieszczona jest na górze zawieszki. Trzeci typ to Swarovski Teardrop o numerze 6100 i jest kryształem w kształcie kropli o bardziej spłaszczonej formie. Często mylony jest z popularnym kształtem kryształu Swarovski w kształcie migdała. Dziurka do mocowania również, jak w typie Teardrop 6000, znajduje się u góry zawieszki. Bogactwo barw kryształów Swarovski Teardrop sprawi że każdy projektant znajdzie kolor odpowiedni dla realizowanego właśnie projektu.

Z czego są zrobione:
Swarovski Teardrop 6100 to zawieszki i koraliki wykonane ze specjalnie szlifowanego szkła. Jego dokładny skład stanowi tajemnice firmy Swarovski. Kryształy Swarovski są maszynowo cięte i szlifowane tak by ich krawędzie były wyraźne.
Filtruj według:
Niestety, nie znaleziono produktów spełniających kryteria. Możesz teraz zmienić szukaną frazę lub przejść do strony głównej i wyszukać ponownie.