• Darmowa dostawa od 99 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Zawieszki Swarovski Elements to wymowne dodatki pasujące do wielu stylizacji. Używając niewielkich rozmiarów tych zawieszek umieszczonej na łańcuszku srebrnym lub w kolorze srebrnym uzyskamy piękną ozdobę. Będzie ją można założyć do codziennego stroju, do pracy czy na spotkanie biznesowe. Swarovski pendant można umieścić na złotej krawatce lub krawatce srebrnej powleczonej 24-karatowym złotem, a kryształ będzie pokaźniejszych rozmiarów, wówczas taka ozdobę można z powodzeniem założyć do stroju wieczorowego, na elegancką kolację, wytworne wyjście czy też z z takich okazji jak ślub czy randka. Zawieszki z kryształów Swarovski Elements, zwłaszcza w kolorze Crystal są częstym elementem ozdobnym biżuterii ślubnej. Zawieszki takie można skomponować z białymi elementami jak sznurki do sutaszu czy sznurki shamballa. Można je także mieścić na srebrnych bądź złotych krawatkach, które umocujemy na łańcuszkach o wybranym splocie wykonanych z tych samych metali szlachetnych. Swarovski Elements pendants mogą też posłużyć jako zawieszki do bransoletek typu charms. Spektakularny efekt uzyskamy umieszczając taką zawieszkę u dołu kolczyka typu gronko. W takim projekcie pozostałe elementy mogą być również wykonane z kryształów Swarovski o różnych kształtach i kolorach, na przykład z pereł Swarovski Elements.

Rodzaje:
Zawieszki Swarovski Elements to bogactwo kolorów i kształtów. Kolorystyka mieści się w zakresie od jasnych, prawie przezroczystych, po mocne, świecące barwy. Kształty, w jakich dostępne są te unikalne kryształy jest tak wiele, ze nie sposób wymienić ich wszystkich w jednym miejscu. Do najbardziej popularnych kształtów, zwanych też szlifami należą Swarovski Drop, Polygon Drop, Baroque, Wing, Star, Heart, Column czy Moon. Dodać należy, że dany szlif posiada także swoje odmiany kolorystyczne. Istnieją całe tabele zestawiające kolory i szlify zawieszek Swarovski Elements. Dzięki dużemu wyborowi typu zawieszek Swarovski możemy dobrać odpowiednią do stylu, w jakim właśnie tworzymy naszą kobiecą biżuterię.

Z czego są zrobione:
Zawieszki Swarovski Elements wykonane są ze specjalnego szkła, którego tajna receptura znana jest tylko producentom firmy Swarovski. Precyzyjne szlify na powierzchniach kryształów, z których są wykonane możliwe są dzięki specjalistycznemu składowi szkła. Ma ono taki stopień twardości, że wykonanie szlifów, dzięki którym światło na nie padające jest tak pięknie odbijane, jest możliwe.

6724 Swarovski Sun

Świat Swarovski Elements to świat bardzo kolorowy, błyszczący i różnorodny, bo takie właśnie są zawieszki Swarovski wykonane ze szklanych kryształów tej znanej na całym świecie marki. Ich blask powoduje, że nikt obok takiej biżuterii nie przejdzie obojętnie. Swoją niepowtarzalną urodę zawieszki wykonane z kryształów Swarovski zawdzięczają precyzyjnym szlifom na swojej powierzchni, dzięki którym odbijane od nich światło otacza je blaskiem i blichtrem. Zawieszki Swarovski Elements mogą posłużyć jako komponenty do wyrobu naszyjników, bransoletek i kolczyków. Taka biżuteria będzie zawsze trafionym prezentem urodzinowym, komunijnym, ślubnym czy też podarunkiem z okazji rocznicy ważnego wydarzenia. Należy pamiętać, aby do tak pięknego prezentu odpowiednio dobrać eleganckie, stosowne do okazji pudełko na biżuterię. Użycie w biżuteryjnym projekcie Swarovski pendants da nam gwarancję stworzenia biżuterii o ponadczasowej elegancji i szyku.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.