• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Akcesoria do zabawek

W połączeniu z miękką włóczką to sposób na kreatywne i radosne spędzanie wolnego czasu. Powstające maskotki, pluszaki i zabawki nie tylko przyniosą radość je tworzącym ale też obdarowanym, którymi są przeważnie dzieci. To naprawdę łatwe zajęcie i co najważniejsze nie zabierające tyle czasu co odzież włóczkowa. Druty i szydełko to podstawowe narzędzia operacyjne. Nawet nigdy nie pracujący szydełkiem, po obejrzeniu kursu najprostszych szydełkowych ściegów przekonają się o łatwości ich wykonania. Zajęcie, jakim jest wykonywanie zabawek z włóczki okaże się tym przyjemniejsze, że możemy nabyć potrzebne elementy do pluszaków, którymi są kolorowe plakietki z napisami. Ozdobne przedmioty w kształtach sensownie ozdabiających przytulanek. Elementy te do niedawna zastępowane były koralikami i guziczkami, które przyszywane nie wyglądały zbyt estetycznie i odbiegały wyglądem od oryginałów.

Bezpieczne oczka

Bezpieczne noski i oczka do zabawek, to obowiązkowy element do przytulanek przeznaczonych dla dzieci. Składają się z dwóch części - właściwej i zamknięcia, którego nie da się zdjąć. Safety eyes przylegają ściśle do maskotki i co najważniejsze bezpiecznie i trwale zamontowane są prawdziwą ozdobą i nadają pluszakom wyrazistości.

Oczka z zatyczkami mogą być naprawdę różne. Możesz wybrać:
- podwójne,
- kolorowe,
- czarne.

Bezpieczne noski

Są ślicznym wykończeniem misia, foki czy królika na szydełku. Te zamszowe są chętnie używane do psa, a zwykłe czarne to klasyka dla każdego rodzaju przytulaków. Przydatnymi akcesoriami do wykonywania zabawek czy amigurumi okażą się też igły do wełny, a szczególnie te wygięte, którymi łatwo przyszywać okrągłe i półokrągłe elementy. Innymi również funkcjonalnymi akcesoriami w wyrobie maskotek obok oczek są stopery i markery dziewiarskie, za pomoca których oznaczać możemy newralgiczne miejsca dbając o symetryczność i układność zabawek. Zadbajmy więc o wykorzystanie resztek włóczki, kordonków, sznurków i tasiemek aby spędzić miło i produktywnie czas, wywołać uśmiech u obdarowanego dziecka, a za pomocą akcesoriów do amirugumi nadać zabawkom solidne, ładne i bezpieczne wykończenia. Warto samodzielnie wykonane amigurumi zaopatrzyć w zawieszkę lub plakietkę z informacją, że to wyrób hand made. Poszerzamy w ten sposób zainteresowanie sztuką wykonywania własnych, bezpiecznych zabawek.

Akcesoria do maskotek

Akcesoria takie jak oczka i noski to najfajniejsze przybory dla miłośników dziergania przytulanek. Technika amigurumi znana była od dawna, może inaczej się nazywała, ale zamysł pozostawał ten sam: wykonywanie - głównie dla własnych dzieci pluszaków, maskotek i zabawek. Dziś, dzięki mediom społecznościowym wykonanie takiego misia nie sprawia większych kłopotów, o ile umiemy władać szydełkiem. Wzorów i kursów są setki, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroko rozwinięty wyrób maskotek przyczynił się też do tego, aby powstały bezpieczne akcesoria, takie jak oczka, noski, ozdobne plakietki. Wygodne do zamontowania. Plastikowe bez ostrych kantów bezpieczne oczka ozdobią, nie dadzą się wydłubać przez ciekawskie zawsze dzieci. Zastąpią dotychczasowe koraliki i guziczki. Oczy oraz nosy i rozweselające emblematy stanowią punkty centralne przyciągające wzrok, powinny więc być po prostu ładne i estetycznie zamontowane.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 19 z 19
Sortuj wg:
strona: z 1