• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Bazy do biżuterii wykorzystywane są zarówno przez początkujących handmadowców, jak i tych, którzy tworzą już w nieco bardziej zaawansowanych technikach. W pasartowej ofercie znajdziesz najróżniejsze bazy do biżuterii, takie jak: bazy do bransoletek, bazy do broszek, bazy do kaboszonów, bazy do kolczyków, bazy do naszyjników, bazy do pierścionków, bazy ozdób do włosów czy bazy do rivoli. Bazy do biżuterii są jak czyste płótno dla malarza - każdy może zagospodarować je na swój sposób, bazując na własnej kreatywności. Dzięki temu, efekt końcowy może być tak wyjątkowy!

Część baz jest na tyle ozdobna sama w sobie, że nadaje się do wykorzystania w prostszych projektach. Wystarczy wkleić w nie kaboszon czy kryształek rivoli by uzyskać modną biżuterię gotową do noszenia lub element biżuteryjny gotowy do wykorzystania w projekcie. Najlepszym przykładem są tu bazy do bransoletek z miejscem na kaboszon czy bazy do rivoli, które posłużyć Ci mogą jako zawieszka do bransoletek czy wisiorka i to jak pięknie mieniąca!

To jednak dopiero początek możliwości jakie oferują Ci nasze bazy do biżuterii. W zależności od tego w jakiej technice tworzysz, otoczyć je możesz sznurkami do sutaszu, drobnymi koralikami TOHO lub sznurkami do makramy. Do baz naszyjników czy kolczyków, podwiesić możesz piórka, chwosty, koraliki na szpilce jubilerskiej czy metalowe zawieszki. Są też takie bazy, które są niezbędne do stworzenia danego projektu np. bazy do broszek lub bazy ozdób do włosów czyli grzebyki, opaski czy spinki, bez których zamocowanie ozdoby we włosach byłoby niemożliwe.

Mamy to szczęście, że często możemy podziwiać nasze półfabrykaty do biżuterii w Waszych projektach, dlatego z doświadczenia wiemy, że ta sama baza prezentować może się zupełnie inaczej w zależności od tego w jakie zdolne ręce wpadnie. Nawet jeśli na ten moment nie masz na nie konkretnego pomysłu, wszystko może się zmienić gdy już rozpakujesz swoją przydasiową przesyłkę. Zawsze też wspomóc się możesz naszym blogiem gdzie znajdziesz kursy tworzenia biżuterii, również takie, w których wykorzystano pasartowe bazy.

Bazy do biżuterii

Bazy do biżuterii to jedne z popularniejszych pasartowych elementów, w które chętnie zaopatrują się zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z rękodziełem, jak i te, które żyją handmade od lat, tworząc rozbudowane i skomplikowane projekty. Bazy są też idealną opcją dla tych osób, które szukają pomysłu na prezent DIY, który choć prosty w wykonaniu i mało czasochłonny, to jednak bardzo efektowny. Wykonaniu biżuterii z wykorzystaniem prostszych baz, sprosta nawet dziecko, oczywiście z Twoim wsparciem, bo do wykończenia projektu potrzebny może być też klej jubilerski lub narzędzia jubilerskie. Bez względu na to jak prosty będzie Wasz projekt, jego wykończeniu towarzyszyć będzie wyjątkowa duma. A kto wie, może będzie to początek rękodzielniczej przygody, która potrwa lata? Trzymamy kciuki by tak właśnie było :).