Bazy do kaboszonów

Kaboszony z grafiką to najprostszy patent na biżuterię DIY, która choć nietrudna w wykonaniu, prezentuje się modnie i estetycznie. Pomysłów na biżuterię z kaboszonami jest mnóstwo, dlatego nikogo już chyba nie dziwi, że większość handmaderek ma je w swoich warsztatach. Kaboszony szklane są na tyle proste w obsłudze, że chętnie sięgają po nie zarówno początkujące handmaderki, jak i mamy poszukujące pomysłów na kreatywne zabawy z dziećmi, a przy tym na tyle efektowne, że używają ich też bardziej zaawansowane rękodzielniczki.

 Wklejanie szkiełek w bazy do kaboszonów to czysty relaks i przyjemność tworzenia, bo wątpliwe, by po drodze coś poszło nie tak. Jeśli zamierzasz wklejać kaboszony razem z dziećmi, zajrzyj do działu z klejami jubilerskimi i wybierz klej nietoksyczny np. magic. Jeśli wolisz bardziej skomplikowane projekty, możesz podejść do tematu nieco inaczej i zamiast wklejać kaboszon w gotową bazę, spróbować go obszyć przy pomocy drobnych koralików lub sutaszowych sznurków. Gwarantujemy, że kaboszon, który jest całkiem ładny sam w sobie, w uszytym przez Ciebie wdzianku będzie wyglądał jeszcze lepiej. Sporo kaboszonowych inspiracji znajdziesz na naszym blogu.

Kaboszony często wkleja się w specjalnie do tego przeznaczone bazy do kaboszonów. To bardzo prosta, a przy tym efektowna forma biżuterii DIY. Kaboszony z grafiką możesz wkleić w bazy przy pomocy dowolnego mocnego kleju np. pattexu. Dostępne bazy do kaboszonów to np. bazy bransoletek, kolczyków, pierścionków, a nawet łączniki i zawieszki. Oferta jest szeroka, bo wkładamy całe serducho w to, by każdy zakochany w tworzeniu biżuterii handmadowiec znalazł u nas coś dla siebie. Jeśli kolorowe kaboszony są dla Ciebie zbyt wzorzyste i zakręcone, w bazymożesz też wkleić kaboszony z kamieni naturalnych np. z jadeitów czy agatów. Z racji tego, że nawet maluchy podołają wklejeniu kaboszona w bazę, oczywiście z drobną pomocą dorosłego superhandmadowca, bazy do kaboszonów świetnie nadają się do kreatywnych zabaw z dziećmi.

Kaboszony szklane często trafiają do pracowni rękodzielniczek rozmiłowanych w beadingu czy sutaszu. A to dlatego, że kaboszony z grafiką można nie tylko przyklejać, ale i obszywać – tu świetnie sprawdzą się zarówno sznurki do sutaszu, jak i drobne koraliki np. TOHO.

Przeglądając kaboszony z grafiką, napotkać możemy na rozmaite wzory: kwieciste, geometryczne, z motywem roślinnym czy zwierzęcym. Jeśli zdarzy się, że żaden z kaboszonów nie odpowiada Twojemu biżuteryjnemu pomysłowi, zwróć uwagę na przezroczyste kaboszony szklane, z którymi możesz poszaleć według własnej weny twórczej, wypełniając je wybranymi przez siebie grafikami czy zdjęciami. Kaboszony z grafiką to prosty sposób na spersonalizowanie biżuterii, czyli wykonanie jej zupełnie po naszemu, tak jak superhandmadowcy lubią najbardziej.

Filtruj według:
Produkty przecenione Wyczyść filtry
Lista produktów
Sortuj według:

Klipsy z mosiądzu 16mm, na kaboszon 12mm / kolor złoty, KC Gold / 2szt / B2292

Rewelacja! (4,78)
Materiał: Mosiądz Kolor metalu: KC Gold Wielkość kaboszona: 12mm Kolor: Złoty, KC Gold
24h
2,29 zł 0,99 zł
KUP
Bestseller
-60%
Powiększ + Bigle angielskie z mosiądzu 26x15mm, na kaboszon 12mm / kolor jasny srebrny / 2szt

Bigle angielskie z mosiądzu 26x15mm, na kaboszon 12mm / kolor jasny srebrny / 2szt / A5089

Rewelacja! (4,55)
Materiał: Mosiądz Kolor metalu: Jasny srebrny Wielkość kaboszona: 12mm Kolor: jasny srebrny
24h
2,49 zł 0,99 zł
KUP

Zawieszka metalowa 31x22mm, na kaboszon 20mm / kolor antyczny brąz / 1szt / B2267

Rewelacja! (4,89)
Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Wielkość kaboszona: 20mm Kolor: Abntyczny brąz
24h
1,59 zł 0,99 zł
KUP

Łącznik owalny 21x34mm, na kaboszon 18x25mm / kolor antyczny brąz / otwór 1.8mm / 2szt / B2290

Rewelacja! (4,79)
Materiał: Stop metalu Kolor metalu: Antyczny brąz Wielkość kaboszona: 18x25mm Kolor: Antyczny brąz
24h
2,69 zł 1,69 zł
KUP

Sztyfty z koronką, z mosiądzu ma kaboszon 12mm / kolor antyczny brąz / 14mm / 2szt / A5238

Rewelacja! (4,81)
Materiał: Mosiądz Kolor metalu: Antyczny brąz Wielkość kaboszona: 12mm Kolor: Antyczny brąz
24h
1,79 zł 0,99 zł
KUP