Metamorfozę wizerunkową i profesjonalną sesję zdjęciową, które były główną nagrodą w naszym urodzinowym konkursie “10 lat super mocy”, mamy już za sobą. Dziś z dumą prezentujemy Wam jej efekty :)!

Spotkanie z Anią, tylko utwierdziło nas w tym, że jury podjęło słuszną decyzję! Atmosfera podczas metamorfozy i sesji była bardzo pozytywna, a to w dużej mierze właśnie Jej zasługa :)!

Sama Ania, o sesji mówi tak:

Mam ogromne szczęście, że mogę zajmować się tym, co uwielbiam – tworzeniem i projektowaniem biżuterii. Jednak codzienność takiej pracy to cztery ściany mojego domu i pracowni – cisza, skupienie, mrówcza robota wśród sznurków, koralików, drucików, nici, mnóstwo pomysłów ciekawych, a jeszcze więcej całkiem nietrafionych lub nigdy niezrealizowanych. Sesja zdjęciowa zorganizowana przez pasart.pl z tej codzienności pozwoliła mi się wyrwać, spędzić czas w dobrym towarzystwie oraz spojrzeć na siebie i moją twórczość z innej perspektywy. Nie mogłam uwierzyć, że przytrafiła się właśnie mnie i cieszę się ogromnie, że biżuterię Mosca może oglądać coraz szersze grono odbiorców. W takich chwilach czuję, że handmade dodaje kilka punktów supermocy ;)”

Co tu dużo mówić, same zobaczcie. Piękna Ania i piękna biżuteria, co mogło z tego wyjść? Oczywiście, że przepiękne zdjęcia :)!

IMG_9117 mniej

IMG_8540 mniej

IMG_8586 mniej

IMG_8659 mniej

IMG_8693 mniej'

IMG_8780 mniej

IMG_8888 mniej

IMG_8896 mniej

IMG_8963 mniej

IMG_8990 mniej

IMG_9027 mniej

IMG_9088 mniej

Partnerami sesji byli: Joanna Janowicz, Jakub Wittchen, ENNBOW, Taylor Says Poland oraz Mollie potrafi.

Film został zrealizowany przez blaszanysad.pl

Jak podobają Wam się efekty metamorfozy i sesji zdjęciowej :)? Czekamy na Wasze komentarze!