Dziś pokażemy wam jak zrobić bransoletkę z rzemyków naturalnych. Ba, nieskromnie przyznajemy, że bransoletka wyszła super. Pastelowe kolory i nieco zakręcony ale w sumie prosty splot, stworzyły efekt pracy, którą w pasarcie każdy chciał mieć na swojej ręce ;). Agnieszka opowiada krok po kroku jak udało jej się oczarować nas tą biżuterią.

Wszystkie potrzebne produkty użyte w tym kursie znajdziesz pod tym linkiem. Bransoletka jest fajna, zatem jeśli chcesz zdążyć dostać wszystkie materiały – kup teraz :). Jeśli któreś z materiałów zdążyły się wyprzedać, poszukaj alternatywnego rozwiązania w pasartowej ofercie lub napisz do nas, a wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Do wykonania bransoletki potrzebujesz:

Rzemień okrągły naturalny – u nas są pastelowe kolory, czyli jasne odcienie rzemieni w romantycznym klimacie. Potrzebujesz 4 kolory po 2x70cm z rzemieni o średnicy 2mm (czyli łącznie 8 odcinków po 70cm)
Możesz też wykorzystać sznurki powlekane o średnicy 2mm – efekt będzie podobny, tylko bardziej sportowy.
Zapięcie magnetyczne z uchwytami – może też być jakiekolwiek zapięcie z uchwytami. U nas jest magnetyczne bo wygląda ekstrawagancko, a jego największym plusem jest to, że się łatwo zapina :).
Końcówki wklejane – u nas jest zwykła okrągła o średnicy wew 4mm. Możesz oczywiście zastosować inne końcówki, które dobrze utrzymają rzemienie – płaskie lub zaciskowe.
Kółeczka montażowe – 2 kółeczka, które będą łącznikiem pomiędzy końcówkami a zapięciem
Klej do biżuterii – my używamy poxipolu,
Narzędzia – do odginania i zaciskania kółeczek.

Romantyczny look bransoletki będzie pasował do jeansów i białej koszuli:

jak zrobić bransoletkę z rzemyków

Możecie również poeksperymentować z kolorami rzemieni i zrobić zestaw, który najbardziej będzie pasował Waszym gustom.

W wersji jesiennej możecie wybrać na przykład takie kolory:

jesienne_kolory

Przyjemności! Koniecznie dajcie nam znać, jak podoba Wam się bransoletka!