Agnieszka z bloga Plachaart, przygotowała dla Was kurs na piękne bransoletki z koralików, wykonane ściegiem koralikowym stokrotka. Zobaczcie jak je zrobić!

Ścieg koralikowy stokrotka to idealna opcja dla osób, którym klasyczne bransoletki z koralików na gumce już się znudziły :). Zobaczcie jak prezentują się koralikowe bransoletki w nieco innym, niestandardowym wydaniu :).

Produkty potrzebne do wykonania bransoletek:

stokrotka lista

Kamienie naturalne – do stokrotki sześciopłatkowej Agnieszka wykorzystała lawę wulkaniczną w rozmiarze 6mm i agat barwiony w tym samym rozmiarze. Do stokrotki ośmiopłatkowej agat barwiony w rozmiarze 8mm i agat indyjski w rozmiarze 6mm.

Gumka silikonowa – w rozmiarze 0,6 mm

Klej jubilerski – uniwersalny UHU

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania bransoletek znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że kurs służy przede wszystkim nauce beadingu, jeśli któregoś z użytych przez Agnieszkę produktów zabraknie, bez problemu możecie zastąpić je innymi. Jeśli potrzebujecie pomocy przy doborze produktów alternatywnych, napiszcie do nas, chętnie pomożemy :).

Jak podobają Wam się bransoletki z tego kursu :)? Bardziej podoba Wam się stokrotka ośmio czy sześciopłatkowa? Czekamy na Wasze komentarze!

Wpis Agnieszki znajdziecie na jej blogu.