Jak zrobić bransoletkę z rzemieni i zapięć magnetycznych? Agnieszka Wajzer-Nowak, przygotowała dla Was kurs DIY, który rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie tego, jak dobrać zapięcie i przekładki do rzemienia.


Często pytacie nas o to, jak dobrać rozmiar zapięcia czy przekładki do rzemienia. Specjalnie dla Was Agnieszka przygotowała kurs DIY, który będzie pierwszym z kilku częściowej serii dla osób początkujących.

Produkty niezbędne do wykonania bransoletek:

kurs bransoletki cz 1

Rzemienie jubilerskie – w pasarcie znajdziecie mnóstwo wzorów i rozmiarów rzemieni, co daje ogromne możliwości jeśli chodzi o tworzenie biżuterii. Zachęcamy Was do eksperymentów :)!

Zapięcie magnetyczne – otwór zapięcia magnetycznego musi być taki sam, jak grubość rzemienia

Kauczuk jubilerski

Przekładka jubilerska – przekładka wzbogaci nawet najprostszą bransoletkę, to dobry sposób, by nadać bransoletce wyjątkowy charakter. Otwór przekładki musi być taki sam jak grubość rzemienia lub odrobinę większy.

Klej jubilerski – Agnieszka użyła mocnego i niezawodnego poxipolu

Nożyczki

Które rzemienie najbardziej Wam się podobają? Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych projektów :)!

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.