Agnieszka Wajzer-Nowak, przygotowała dla Was kurs DIY, w którym pokaże Wam, jak zrobić bransoletkę z koralików TOHO. Nietrudną w wykonaniu, a przy tym efektowną i niebanalną. Do dzieła!

Agnieszka w swojej bransoletce wykorzystała podstawowe makramowe sploty, które już kiedyś Wam prezentowała. Jeśli nie pamiętacie tego kursu, zajrzyjcie do wpisu z bransoletką w stylu Cobra.

Jak zrobić bransoletkę z koralików TOHO

Produkty potrzebne do wykonania bransoletki:

bransoletka z toho lista

  • Koraliki TOHO – w największym rozmiarze 3/0. Agnieszka w swojej bransoletce użyła koralików w 4 różnych odcieniach.
  • Rzemień jubilerski – naturalny 3mm
  • Sznurek jubilerski– woskowany, o wielkości 1mm, sznureczek musi przejść przez otwór koralika dwa razy
  • Klej – Magic, potrzebny do zabezpieczenia końcówek sznureczków. Bezbarwny lakier też się sprawdzi 🙂

Chcesz zrobić bransoletkę z koralików TOHO?

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania bransoletki znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że projekt możesz dowolnie modyfikować. Przecież kurs powstał, żeby pokazać Wam, jak można wykorzystać technikę makrama. Użyjcie innego rzemienia, sznureczka czy koralików – dzięki temu projekt zyska na wyjątkowości :).

 

Powodzenia 🙂

Jak zrobić bransoletkę z koralików TOHO

Komu udało się zrobić bransoletkę z koralików TOHO?

Jak Wam się podoba Wajzerkowa bransoletka z koralików? Czekamy na Wasze komentarze :)! Koniecznie oznaczcie Wasze prace hasztagiem #kurspasart.

Zerknijcie tez tutaj:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.