Agnieszka Wajzer-Nowak, przygotowała dla Was kurs DIY, w którym pokaże Wam, jak zrobić bransoletkę z koralików TOHO. Nietrudną w wykonaniu, a przy tym efektowną i niebanalną. Do dzieła!

Agnieszka w swojej bransoletce wykorzystała podstawowe makramowe sploty, które już kiedyś Wam prezentowała. Jeśli nie pamiętacie tego kursu, zajrzyjcie do wpisu z bransoletką w stylu Cobra.

 

Produkty potrzebne do wykonania bransoletki:

bransoletka z toho lista

Koraliki TOHO – w największym rozmiarze 3/0. Agnieszka w swojej bransoletce użyła koralików w 4 różnych odcieniach.

Rzemień jubilerski – naturalny 3mm

Sznurek jubilerski– woskowany, o wielkości 1mm, sznureczek musi przejść przez otwór koralika dwa razy

Klej – Magic, potrzebny do zabezpieczenia końcówek sznureczków. Bezbarwny lakier też się sprawdzi 🙂

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania bransoletki znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że projekt możesz dowolnie modyfikować. Przecież kurs powstał, żeby pokazać Wam, jak można wykorzystać technikę makrama. Użyjcie innego rzemienia, sznureczka czy koralików – dzięki temu projekt zyska na wyjątkowości :).

Jak Wam się podoba Wajzerkowa bransoletka z koralików? Czekamy na Wasze komentarze :)!

Uwaga 🙂 mamy dla Was kolejne wyzwanie!

bon 50 zł

Pokażcie nam swoją wersję bransoletki z tego kursu, dodając jej zdjęcie na facebooka lub instagram, oznaczając je hashtagiem #wyzwaniePasart (pamiętajcie o ustawieniach publicznych, inaczej nie będziemy mogli zobaczyć Waszych prac)

Wszystkie prace umieścimy w albumie na naszym facebooku, część z nich, dodamy też do tego wpisu, wraz z linkiem do strony autorki lub nazwiskiem. Autorka najlepszej pracy zgarnie bon do pasartu na kwotę 50 zł.

Wyzwanie trwa do 23:59 17.05.2016 r

Powodzenia :)!

Zwycięzcą wyzwania została właścicielka Czarodziełko:

13239257_985712281524277_3622649869929846659_n

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.