Jak zrobić bransoletkę na gumce? To całkiem proste! Mamy dla Was świetny tutorial DIY, dzięki któremu dowiecie się jak zrobić bransoletkę z koralików.


Bransoletka z koralików była, jest i będzie modna. Nic dziwnego: pięknie się prezentuje, może przybrać bardzo różny charakter, w zależności od tego z jakich materiałów jest wykonana, a do tego… możesz zrobić ją sama. I to całkiem prosto!
Jak? O tym jak zrobić ładną bransoletkę z koralików opowie Wam prawdziwa specjalistka, czyli Qrkoko, która przygotowała dla Was bardzo pomocny tutorial.
Dowiecie się między innymi tego jak zawiązać gumkę w bransoletce, by się nie rozwiązała, jakiej użyć gumki, jak zamontować zawieszki oraz tego w jaki sposób nosić już gotowe bransoletki. To jednak nie wszystko! Na końcu filmiku czeka na Was prezent 🙂 Sami zobaczcie!

Do wykonania bransoletek z koralików, przydadzą Ci się:

jak zrobić bransoletke na gumce

Jadeity – prawdziwy ulubieniec. I nasz, i Wasz :). Ale co tu się dziwić, piękne kamienie naturalne, w najróżniejszych kolorach i odcieniach. CUDA można z nich wyczarować! Dosłownie! Nie bez powodu, dawno, dawno temu, hiszpańscy zdobywcy nosili amulety wykonane z jadeitu, mocno wierząc w jego ochronę. Kto wie… ;)!
Powlekane – tu to dopiero możecie poszaleć z kolorami. I to za naprawdę niewielkie pieniądze :).
Kocie oko – w kategorii “ulubieńcy” mogłyby konkurować z jadeitami:). Nas to w ogóle nie dziwi, bo są naprawdę wyjątkowe.
Piasek pustyni – kamień syntetyczny, a jaki piękny…!
Noc kairu – pięknie się nazywają, pięknie wyglądają i równie pięknie “kosztują”, czego chcieć więcej?
Zawieszki – tu wybór masz ogromny i to jest piękne, bo daje CI możliwość spersonalizowania bransoletki :). Wszystko zależy od tego jaki chcesz nadać jej charakter . Jeśli bransoletkę chcesz podarować komuś w prezencie (co zawsze jest super pomysłem!) możesz dodać zawieszkę, która symbolizować będzie Twoje uczucia.
Przekładki – wspaniale wzbogacą Twoją biżuterię! Zadbaj o to, by stylem i kolorystyką, komponowały się zarówno z koralikami, jak i zawieszkami.
Kółeczka montażowe – zwróć uwagę na to, by kolorystycznie komponowały się z zawieszkami
Klej – do podklejenia supełka użyj kleju uniwersalnego, inny mógłby rozpuścić gumkę.
Wszystkie materiały z których korzystała Qrkoko, w różnych wariantach kolorystycznych, znajdziecie tutaj. Zachęcamy Was do eksperymentowania z różnymi rodzajami koralików i zawieszek. Im bardziej “Wasza” będzie bransoletka, tym lepiej:)! Miłej zabawy!