Przygotowałam dzisiaj kurs dla tych z was, którzy nie przyjaźnią się jakoś szczególnie z szydełkiem, ale chcieliby to zmienić, no i nie lubią marznąć zimą! Pokażę Wam, jak zrobić czapkę na szydełku. Tym razem będzie to super łatwa czapka z jednego prostokąta, więc nawet naprawdę początkujący nie powinni mieć żadnych problemów. To co, działamy? 😉

Materiały potrzebne do zrobienia czapki na szydełku:

Ta czapka na szydełku pozwoli Ci opanować podstawowy ściegi jeśli dopiero zaczynasz przygodę z dzierganiem. 

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie tutaj. Nie możecie znaleźć konkretnego koloru? Czasem znikają z pasartowych półek w zastraszającym tempie, to fakt, ale na pewno znajdziecie zamienniki. Nie bójcie się eksperymentować z kolorami! 😉

 

 

Jak zrobić czapkę na szydełku

 

Jak zrobić czapkę na szydełku
Jak zrobić czapkę na szydełku

I jak tam? Wiecie już jak zrobić czapkę na szydełku?

No pewnie! Teraz nic tylko dziergać. Zobaczycie jak to wciąga! Koniecznie pochwalcie się pracami oznaczając nas #kurspasart.

A jak już ogarniesz 100 czapek może zechcesz zrobić: 


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.