Wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem na wiosnę. Dni stały się już dłuższe i cieplejsze. Jednak nie oznacza to, że chowamy w kąt zimowe szaliki i czapki. Pogoda potrafi płatać figle, co pokazała nam nie raz, a wiosenne poranki i wieczory są jeszcze bardzo zimne. Dlatego razem z Kasią zrobimy dwukolorowy szalik, który świetnie sprawdzi się podczas wiosennych przymrozków. Potrenujemy też przed kolejnym sezonem zimowym, żebyśmy byli do niego w pełni przygotowani. Mamy na naukę sporo czasu, a wiedzy i umiejętności nigdy za wiele! Więc zaczynajmy!

Zapowiedzi synoptyków nie napawają radością, ponoć zima ma się świetnie i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.
W związku z tym, szaliki i czapki nadal mogą się przydać. Tych, którzy chcieliby szybko zrobić cieplutki i co najważniejsze niezawijający się szalik na okrągłej obręczy dziewiarskiej, serdecznie zapraszam!

Do zrobienia szalika potrzebne są:
– okrągła obręcz dziewiarska
– szydełko do obręczy
nożyczki
– 2 włóczki – u mnie są to YarnArt Merino Bulky
Możecie również użyć inne włóczki – polecam kurs Alicji Czapli o włóczkach odpowiednich na obręcze dziewiarskie, który zjadziecie TUTAJ.

Jeśli chcecie zrobić taki fajny szalik i szukacie produktów, to zapraszamy po nie TUTAJ. Może skusicie się na jakieś niebanalne połączenia, żeby pokolorować nieco otoczenie, które teraz niestety jest nieco ponure. Lub postawicie na stonowane kolory, które do wszystkiego będą pasować? Wybór jest Wasz!

 
Wiemy już, dzięki Kasi, jak zrobić dwukolorowy szalik na obręczy. Robi się go szybko i przyjemnie więc wierzymy, że skorzystacie z tutorialu i pochwalicie się efektami swojej pracy oznaczając nas hasztagiem #kurspasart. A może zrobicie zapasy kolorowych szalików na przyszły sezon?

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Katarzyna Zakrzewska- od małego interesowało ją rękodzieło, jednak dopiero na studiach rozwinęła skrzydła. Szukając inspiracji na rzeźbę, sutasz wtedy zawładnął jej sercem. Jest otwarta na różne techniki handmade, ciągle stara się robić coś nowego.