Łapacze snów, to przepiękny pomysł na ozdobę do domu oraz prezent dla bliskiej osoby. Jest wiele sposobów by je wykonać. Ja pokażę Wam dzisiaj jak zrobić łapacz snów – prosty, makramowy, który może zrobić każdy.

Przyznam, ze moje ściany pełne są makatek i właśnie łapaczy. Mają w sobie coś niesamowitego. To nie tylko kolorowe ozdoby na ścianę. Mam wrażenie, że dodają energii, a na pewno łapią złe sny. Dlatego postanowiłam zrobić łapacz snów razem z Wami.

obrecze-na-lapacze-sklep

Jak zrobić łapacz snów

A tymczasem lista tego co potrzebujecie:

Chcecie zrobić łapacz snów?

Do zrobienia łapaczy z filmu nie potrzebujecie wiele. Wszystkie potrzebne półfabrykaty znajdziecie pod tym linkiem, jednak poszperajcie w sklepie w poszukiwaniu różnych kolorów sznurków. Warto – wierzcie mi 🙂

Jeśli już wszystko macie, to zaczynamy 🙂

Jak zrobić łapacz snów
Jak zrobić łapacz snów
Jak zrobić łapacz snów

Wiecie już jak zrobić prosty łapacz snów.

I jak podoba Wam się tutorial? Prawda. że bajecznie prosty? Zrobicie swoje? Jeśli tak – nie zapomnijcie pochwalić się nim nam pochwalić. Możecie oznaczać nas na Instagramie #kurspasart.

 

Jeśli lubisz łapacze snów to powinny Cię zainteresować te wpisy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Justyna Kąkol znana także jako GithagoArt. Miłośniczka kolorowych sznurków i dobrych kamieni. Wraz ze swoim czarnym jak noc kotem tworzy tutoriale poświęcone hand made i DIY. Ciągle wpada na nowe pomysły, które najbliższe otoczenie musi znosić i przyjmować z entuzjazmem. Trochę wiedźma, trochę dziecko kwiatów. Kocham to co robię i chcę zhandmadować świat.