Powoli, bo powoli, ale zbliżają się święta i najwyższy czas zacząć się do nich przygotowywać! Dla wszystkich fanów ręcznie robionych świątecznych ozdób mam dzisiaj wideo, w którym pokażę, jak zrobić pierniczki na szydełku. Takie szydełkowe ozdoby DIY będą wyglądać pysznie na choince. No to co, do dzieła! 

Materiały potrzebne do wykonania piernika: 

Kto chce zrobić pierniczki na szydełku?

Wszystkie materiały znajdziecie tutaj. Nie martwcie się, jeśli nie znajdziecie tej konkretnej włóczki – to bardzo prosty projekt i zrobicie go z praktycznie każdej włóczki.

     

Udało się Wam pewnie  zrobić pierniczki na szydełku. 

Koniecznie pochwalcie się swoimi pracami oznaczając nas #kurspasart. Będzie nami miło oglądać Wasze prace. Jak tam Wasze przygotowania do świąt? Piszcie! 😉   

Możecie zobaczyć również kursy na inne ozdoby na choinkę:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.