Wiosna i lato to najlepszy czas na zmiany – również te w naszym otoczeniu. Jeśli szukacie szybkiego sposobu na odświeżenie swojego wnętrza, to mam coś dla Was ;). Pokażę Wam dzisiaj, jak zrobić poduszkę na szydełku – prostą i szybką w wykonaniu. No już, do dzieła!

Materiały:

  • Włóczka Yarnart Ribbon – na poduszkę 40x40cm będziemy potrzebować dwóch motków na przód i dwóch na tył – u mnie nr 777 i 765.
  • Szydełko – ja użyłam 8 mm.
  • Igła do wełny.
  • Ostre nożyczki.
  • Wkład do poduszki – możecie znaleźć je za grosze w jakimś markecie, ale najlepiej dać nowe życie jakieś starej poduszce!

Jak zrobić poduszkę na szydełku

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie jak zwykle tutaj. Nie przejmujcie się, jeśli zabraknie konkretnego koloru – na pewno znajdziecie zamiennik. Zamiast Ribbona możecie użyć na przykład Yarnart Cord Yarn lub grubszej włóczki bawełnianej czy akrylowej – np. Himalaya Snow czy Yarnart Jeans Plus.

Jak zrobić poduszkę na szydełku
Jak zrobić poduszkę na szydełku

Jak Wam się podoba? Zrobicie własne? Piszcie! 😉

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.