Qrkoko przygotowała dla was kurs na piękną chustę na szydełku. Jak sama zapewnia jest ona prosta i szybka wykonaniu. Ttłumaczy jak zrobić chustę krok po kroku więc nawet osoby początkujące nie będą miały z nią większych trudności. Składa się z modułów, które można z sobą dowolnie łączyć. Więc jeśli marzy wam się taki przepiękny dodatek na zimę to nie ma na co czekać. Łapcie za szydełka i do dzieła! 

Produty potrzebne do wykonania chusty:
włóczka – tutaj została użyta YarnArt™ Flowers 
ostre nożyczki
szydełko 3mm – można postawić na komplet wtedy mamy pewność, że będziemy mieć pod ręką zawsze szydełko odpowiedniego rozmiaru

Gdy już wiecie jak zrobić chustę na szydełku pewnie szukacie niezbędnych produktów. Znajdziecie je TUTAJ. Jak zapewnia Qrkoko moduły, z których jest stworzona można z sobą dowolnie mieszać więc możecie stworzyć swoje własne i niepowtarzalne wzory. W rękodziele chyba to jest najfajniejsze, że możemy dać się ponieść własnej wyobraźni i się wyróżnić. Zgadzacie się z tym?

Dajcie znać jak podoba się wam kurs. Liczymy, że jak zawsze chętnie z niego skorzystacie. Na efekty waszej pracy będziemy czekać z niecierpliwością. Oznaczcie nas hasztagiem #kurspasart wtedy będzie łatwiej was znaleźć.


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rekodzielnicza pasart