Jak zrobić regulowane bransoletki? Bardzo prosto! Makramowe bransoletki są nie tylko modne, ale bardzo wygodne :). Łączniki, koraliki i sznureczki, mogą zdziałać cuda, które pasują do codziennych stylizacji. To co, zaczynamy? 😉

Będziemy potrzebować:

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że kurs służy głównie zainspirowaniu Was do tworzenia własnych projektów, dlatego nie martwcie się, jeśli zabranie kamieni czy sznurków – spokojnie znajdziecie dla nich odpowiedni zamiennik ;).

Jak zrobić regulowaną bransoletkę z łącznikiem? Bransoletka z kamieni na sznurku

Wszystko gotowe? To zapraszam na film 😉

 

Jak Wy? Jakie handmadowe prezenty przygotowaliście w tym roku? 😉

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.