Za oknami jest już szaro i ponuro więc musimy same pokolorować swoje otocznie. Idealnie nadają się do tego listki, które pomoże wam wyczarować Ania z crochet.pl. Możecie nimi ozdobić co tylko chcecie – taka szydełkowa ozdoba to gwarantowana poprawa nastroju. Więc jeśli ogarnia was chandra, to nie ma nic lepszego od ciepłego koca i szydełka. 

listki na szydełku

Produkty potrzebne do wykonania szydełkowych listków:
– włóczka HIMALAYA™ – w kursie została użyta Everyday Bebe, która jest dostępna w przepięnych kolorach. Jest to 100% akryl. Jednak możecie wykorzystać do wykonania takich listków również innej włóczki np z domieszką bawełny. 
szydełko 2,5 mm. Warty uwagi jest zesatw szydełek, który na pewno się wam przyda bo szydełkowanie wciąga. 
ostre nożyczki 

Wszystkie potrzebne produkty do wykonania szydełkowych listków znajdziecie TUTAJ. W kursie Ania zrobiła prawdziwie jesienne listki, wy możecie stworzć wersje w kolorach zimowych, wiosennch – jakie tylko chcecie. Wszystko zależy od waszej wyobraźni. 

Więc jeśli już macie niezbędne produkty to czas się dowiedzieć jak zrobić szydełkowe listki. Teraz gdy już wiecie jak zrobić szydełkowe listki możecie wyczarowować niesamowite dekoracje. Ozdobić nimi łapacze snów, czapki, poduszki, sweterki. Będziemy czekać z niecierpliwością  na efekty waszej pracy. Oznaczajcie nas hasztagiem #kurspasart, a na pewno was znajdziemy. Przyjemnego dziergania!

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart