Kocyk przytulanka dla dziecka, to przesłodki przyjaciel wielu szkrabów, z którym nie rozstają się przez długie lata. Dlatego też pokażę Wam dzisiaj, jak zrobić przytulankę na szydełku. Taki kocyk-lisek to też świetny pomysł na prezent. No to co, kto robi ze mną? 😉

Małe dzieci, to najwięksi beneficjenci uzdolnionych mam, babć i przyjaciółek mam :). Kocyk przytulanka na szydełku, to fajny prezent dla każdego maluszka, zatem jeśli czujesz się już swobodnie z szydełkiem, możesz spokojnie zabrać się za nasz kocyk-liska.

wloczka-na-kocyk-dla-dziecka

Z tego kursu dowiesz się, jaką wybrać włóczkę, ale już teraz podkreślę, że dla dziecka najlepsza jest włóczka bawełniana ;). Dowiesz się również, ile użyć włóczki, gdzie i po co wbija się znaczniki, oraz jak wykonać główkę maskotki. Sporo pracy, ale efekt ucieszy każdego szkraba :).

Jaka włóczka na kocyk dla dziecka, czyli wybieramy materiały:

Wszystkie potrzebne materiały na kocyk przytulankę znajdziecie pod tym linkiem. Wiemy, że kursowe włóczki znikają z półek błyskawicznie, ale bez paniki – na pewno uda się znaleźć zamiennik. Zamiast Creative możecie użyć też innej bawełnianej włóczki – Yarnart Jeans Plus, Eco-Cotton XL lub Denim Washed. Na pewno znajdziecie coś dla siebie ;).

kocyk-przytulanka
Kocyk przytulanka na szydełku – kurs video
Jak zrobić kocyk przytulankę dla dziecka? Obejrzyj film!

Jak Wam się podoba kocyk przytulanka w postaci liska? Co sądzicie o takich maskotkach? Piszcie i nie zapomnijcie o #kurspasart 😉

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.