Jeśli patrzycie uważnie, to kolorowe kocyki z babcinych kwadracików znajdziecie wszędzie – w filmach, serialach, magazynach… Jeśli chcecie znaleźć je też na swojej kanapie, to mam dla Was dobrą wiadomość – pomogę Wam je zrobić ;). Przygotowałam dla Was kurs, w którym pokaże, jak zrobić kocyk łącząc ze sobą kwadraty babuni zrobione na szydełku. Druga dobra wiadomość – to wcale nie jest takie trudne! Zapraszam 😉

wloczka na kwadraty babuni

Kwadraty babuni na szydełku , to bardzo wdzięczny materiał na wiele włóczkowych projektów. Ten wzór doskonale nadaje się na podpasart.pl/products_all.html?keyword=diy-kocgranny(otworzy się w nowej zakładce)uszki, torebki, a nawet swetry i ponczo. 

Z kursu dowiecie się:

  • jaką włóczkę wybrać na kwadraty babuni,
  • jak zrobić kwadraty babuni
  • i kluczowe – jak połączyć kwadraty babuni.

Jaka włóczka jest potrzebna na kwadraty babuni:

Wszystkie potrzebne materiały zebrałam dla Was tutaj. To jest bardzo uniwersalny wzór i możecie użyć zupełnie innej włóczki na koc z kwadratów babuni (oraz zupełnie innych kolorów, naturalnie 😉 Jeśli chcecie, żeby koc był lżejszy, możecie użyć Himalaya Everyday, jeśli zależy Wam na cieplejszym kocu i wełnie – sprawdźcie Super Merino. Na pewno wybierzecie coś dla siebie!

jaka włóczka na kwadraty babuni
schemat na kwadraty babuni

Jak Wam się podoba kurs? Będziecie robić własny kocyk z kwadratów babuni na szydełku? Piszcie! 😉


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.