Agnieszka Wajzer-Nowak, zaprasza Was na kurs DIY, w którym pokaże jak zrobić naszyjnik z rzemieni i koralików ceramicznych. Ręcznie robiona biżuteria w klasycznym stylu to idealny pomysł na prezent DIY. Zobaczcie jakie to proste!

W pasarcie każdy ma talent do czegoś innego, domeną Agnieszki jest łączenie niepozornych materiałów w efektowną całość :). Kilka koralików ceramicznych, trochę przekładek, rzemieni i tadam! Mamy niebanalne, choć proste w wykonaniu naszyjniki :).

Materiały potrzebne do wykonania naszyjnika:

lista ceramika

 

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania naszyjnika znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że nasze kursy służą głównie inspiracji i nauce techniki. To jeden z tych projektów, które można dowolnie modyfikować, używając innych rzemieni czy koralików.

Rzemień jubilerski – w niebieskim naszyjniku jest to IcedWater 3mm, a w beżowym rzemień naturalny 4mm. Równie dobrze sprawdzi się tu inny rzemień o podobnej wielkości.

Końcówki do wklejania – otwór końcówek do wklejania musi odpowiadać grubości rzemienia. W przypadku rzemienia 3mm będą to końcówki o otworze 3mm, a w rzemieniu 4mm końcówki o otworze 4mm

Krawatki do biżuterii – na krawatce w kształcie tunelu, zawiesimy nasze koraliki

Koraliki – w niebieskim naszyjniku Aga użyła koralików ceramicznych 8mm, a w beżowym koralików ceramicznych 8mm i 10mm jadeitu

Przekładki – w niebieskim naszyjniku są to przekładki ażurowe kulki 8mm, a w beżowym przekładki talerzyki 10mm

Szpilki jubilerskie – szpilki haczyki potrzebne będą do zamontowania koralików, a szpilka gwóźdź do wykończenia naszyjnika

Zapięcie do biżuterii – może to być zapięcie na karabińczyk lub zapięcie typu toggle, wszystko zależy od tego, który rodzaj zapięcia preferujesz

Kółka montażowe – 7mm, potrzebne do zamontowania zapięcia

Klej jubilerski – np. uniwersalny UHU

ręcznie robiony naszyjnik

^FB8E4EF1AA028E61E045138B9FB485693CE9D6820D414F95CB^pimgpsh_fullsize_distr

 

 

P1070029 kopia pedzel

 

 

 

 

 

naszyjnik rzemien naturalny i ceramika pedzel

 

 

Jak podobał Wam się kurs Agnieszki :)? Jesteśmy bardzo ciekawe Waszych wersji naszyjnika – nie zapomnijcie się nimi pochwalić! Do usłyszenia :)

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów biżuterii ręcznie robionej. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

https://www.facebook.com/groups/303036043500334/

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.