Jesień zbliża się wielkimi krokami – jaki czas może być lepszy na szlifowanie włóczkowych umiejętności? 😉 Nagrałam dla Was film, w którym pokażę krok po kroku podstawy szydełkowania – jak zrobić półsłupek, jak zrobić słupek, czy magiczne kółko. Chciałam zebrać dla was wszystkie takie podstawowe informacje w jednym miejscu, żebyście mogli zawsze sobie do nich zerknąć, kiedy napotkacie jakiś problem. Zapraszam na szydełkowanie dla początkujących! 😉

Materiały potrzebne do nauki:

Wpis szydełkowanie dla początkujących będzie przydatny jeśli potrenujecie z nami.

Przykładowe włóczki i szydełka zebrałam dla was pod tym linkiem. Nie martwcie się, jeśli zabraknie którejś konkretnej włóczki – przejrzyjcie sobie pasartowe półki, jest tam mnóstwo włóczek odpowiednich dla początkujących.

 

Żeby ułatwić Wam nawigację podzieliłam film – jeśli interesuje Was konkretne oczko, to po prostu włączcie odpowiedni film – automatycznie zacznie się w odpowiednim miejscu ;).

Jak zrobić łańcuszek?

 

Jak zrobić półsłupek?

 

Jak zrobić półsłupek nawijany?

 

Jak zrobić słupek?

Jak zrobić słupek podwójnie nawijany?

Jak zrobić magiczne kółko?

Szydełkowanie dla początkujących. Jak zrobić półsłupek, słupek i magiczne kółko?

I jak Wam się podobał nasz wpis – szydełkowanie dla początkujących?

Spróbujecie? 😉 Liczymy na t bardzo. Koniecznie pochwalcie się Waszymi pracami na naszej grupie lub oznaczając nas #kurspasart.

A tutaj podrzucamy kilka łatwych szydełkowych kursów:

 

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.