Ostatnio wydawało mi się, że mamy powrót wiosny. A tu jednak nic z tych rzeczy. Po 12 stopniach ciepła przyszły temperatury -10 i śnieg. Pomyślałam sobie, że trzeba coś wymyślić żeby wiosna poczuła się mocniej zaproszona. Moją supermocą jest handmade, więc postanowiłam to wykorzystać i przy okazji namówić do tego Was.  Gdy jest ciepło świetnie nosi się lekką, kolorową biżuterię. Przyznajcie, że nie ma nic fajniejszego niż siedzenie pod chmurką, na kocyku i bawienie się dyskiem kumihimo. Dlatego już dzisiaj pokażę Wam bransoletkę na 16 sznurków. Będzie tym bardziej wiosenna – bo we wzorze ma urocze kwiatuszki.

W kumihimo zakochałam się właściwie od pierwszego spotkania. Jednak nie umiałam znaleźć sznurków idealnych. Aż do teraz. Wiadomo, żena różne okazje wybiera się inne materiały, ale ja szukałam czegoś delikatnego w ładnych kolorach i koniecznie nie błyszczącego. No i znalazłam. A co dokładnie? Już wam podpowiadam co potrzebujecie do zrobienia bransoletek ze zdjęcia.

kumihimo na 16 sznurków

Większość potrzebnych materiałów zebrałam pod tym linkiem. Jednak pamiętajcie że na kumihimo pasują różne sznureczki i z każdego wyjdzie Wam taki kwiatek :) więc jeśli macie inne, to możecie próbować :)


Jeśli zainteresowała Was aplikacja o której wspominam w filmie, to jeszcze tu napiszę jak się nazywa -DIY Lace Bracelet. Na proste wzory kumihimo jest idealna :)

bransoletka kumihimo

I jak podobał Wam się tutorial? Zawołacie ze mną wiosnę? Jeśli tak nie zapomnijcie oznaczyć nas #kurspasart. 

kumihimo 16 sznurków

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę słoneczka <3 

Justyna z GithagoArt

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Justyna Kąkol znana także jako GithagoArt. Miłośniczka kolorowych sznurków i dobrych kamieni. Wraz ze swoim czarnym jak noc kotem tworzy tutoriale poświęcone hand made i DIY. Ciągle wpada na nowe pomysły, które najbliższe otoczenie musi znosić i przyjmować z entuzjazmem. Trochę wiedźma, trochę dziecko kwiatów. Kocham to co robię i chcę zhandmadować świat :)