Zapraszamy Was na kurs tworzenia biżuterii, w którym Agnieszka Wajzer-Nowak pokaże krok po kroku, jak zrobić bransoletkę z koralików SuperDuo. Z dwudziurkowych koralików, w łatwy sposób wyczarować możecie oryginalne bransoletki. Same zobaczcie ;)!

 

IMG_0168r1male

IMG_0187r1małe

 

Materiały potrzebne do wykonania bransoletek:

lista superduo

 

KoralikiSuperDuo w wybranych przez Ciebie kolorach. Do wykończenia bransoletki przydadzą Ci się koraliki TOHO w rozmiarze 8/0. Możesz je też zastąpić gładkimi kulkami 2mm.

Nić jubilerska – mocna nić np. One-G

Zapięcie do biżuterii – karabińczyk lub zapięcie magnetyczne

Kółka montażowe – w rozmiarze 6-7mm, przydadzą się do zamontowania zapięcia, a jeśli zamontujesz ich kilka, świetnie sprawdzą się jako łańcuszek do regulacji długości bransoletki

Zawieszki – mała zawieszka stanowi nie tylko ozdobę bransoletki, ale i ułatwia jej zapinanie, w przypadku zapięcia na karabińczyk

Igła jubilerska – długa igła, zwróć uwagę, by była na tyle cienka, by przejść przez otwór koralików SuperDuo i TOHO

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania bransoletek znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że nasze kursy służą głównie nauce techniki – zainspiruj się i stwórz bransoletkę zgodną z Twoim stylem :). Może to być cieńsza bransoletka złożona z mniejszej ilości rzędów lub wręcz przeciwnie, szersza. Z kolorystyką i doborem dodatków, również możesz poeksperymentować.

 

Zobaczcie: ta sama technika wykonania bransoletki, te same koraliki, a charakter biżuterii zupełnie inny. Dlatego właśnie zachęcamy Was do eksperymentów :)!

super duo turkusowo yota

jak zrobić bransoletkę z koralików superduo

super duo etno

Jak Wam się podobają bransoletki z koralików SuperDuo? Skusicie się na wykonanie takiej ;)?

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów biżuterii ręcznie robionej. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

https://www.facebook.com/groups/303036043500334/

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.