Zapraszamy Was na kurs tworzenia biżuterii, w którym Agnieszka Wajzer-Nowak pokaże krok po kroku, jak zrobić bransoletkę z koralików SuperDuo. Z dwudziurkowych koralików, w łatwy sposób wyczarować możecie oryginalne bransoletki. Same zobaczcie ;)!

Jak zrobić bransoletkę z koralików SuperDuo

Jak zrobić bransoletkę z koralików SuperDuo

 

Materiały potrzebne do wykonania bransoletek:

lista superduo

 

  • KoralikiSuperDuo w wybranych przez Ciebie kolorach. Do wykończenia bransoletki przydadzą Ci się koraliki TOHO w rozmiarze 8/0. Możesz je też zastąpić gładkimi kulkami 2mm.
  • Nić jubilerska – mocna nić np. One-G
  • Zapięcie do biżuterii – karabińczyk lub zapięcie magnetyczne
  • Kółka montażowe – w rozmiarze 6-7mm, przydadzą się do zamontowania zapięcia, a jeśli zamontujesz ich kilka, świetnie sprawdzą się jako łańcuszek do regulacji długości bransoletki
  • Zawieszki – mała zawieszka stanowi nie tylko ozdobę bransoletki, ale i ułatwia jej zapinanie, w przypadku zapięcia na karabińczyk
  • Igła jubilerska – długa igła, zwróć uwagę, by była na tyle cienka, by przejść przez otwór koralików SuperDuo i TOHO

Chcecie zrobić jak zrobić bransoletkę z koralików SuperDuo?

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania bransoletek znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że nasze kursy służą głównie nauce techniki – zainspiruj się i stwórz bransoletkę zgodną z Twoim stylem :). Może to być cieńsza bransoletka złożona z mniejszej ilości rzędów lub wręcz przeciwnie, szersza. Z kolorystyką i doborem dodatków, również możesz poeksperymentować.

Zobaczcie: ta sama technika wykonania bransoletki, te same koraliki, a charakter biżuterii zupełnie inny. Dlatego właśnie zachęcamy Was do eksperymentów :)!

Jak zrobić bransoletkę z koralików SuperDuo

jak zrobić bransoletkę z koralików superduo

super duo etno

Udało Wam się zrobić bransoletkę z koralików SuperDuo?

Jak Wam się podobają? Skusicie się na wykonanie takiej ;)? Jeśli tak, to koniecznie pochwalcie się Waszymi pracami oznaczając nas #kurspasart lub na naszej grupie. 

SuperDuo jest bardzo inspirujące. Koniecznie zobacz:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.