Bransoletki na dysku kumihimo zdecydowanie zdobyły Wasze serca! Dlatego też mam dla Was kolejny kurs kumihimo krok po kroku – na umilenie długich, jesiennych wieczorów;). Pokażę Wam dzisiaj, jak zrobić bransoletkę ombre na dysku kumihimo, używając trzech kolorów koralików TOHO. Bransoletki będą delikatne, cieniowane i banalnie proste do zrobienia. Zapraszam!

DSC_89181

Materiały:

  • Przede wszystkim – dysk kumihimo. Ja użyłam dysku w wersji mini, ale wy możecie wybrać oczywiście inny ;).
  • Koraliki TOHO 11/0 w kolorach:

A – Inside-Color Lt Amethyst Fuchsia Lined

B – Transparent Frosted Sugar Plum

C – Inside-Color Crystal Neon Rosaline Lined

Wszystkie materiały, potrzebne do zrobienia bransoletek, znajdziecie tutaj. Ale pamiętajcie, że kurs na głownie na celu naukę techniki i inspiracje, kolory i efekty koralików możecie spokojnie wybrać takie, jakie Wam się podobają! 

Jak zrobić bransoletkę ombre na dysku kumihimo? Kurs kumihimo krok po kroku

 

Jak zrobić bransoletkę ombre na dysku kumihimo? Kurs kumihimo krok po kroku

 

Jak Wam się podobają takie bransoletki? Daliście się wciągnąć w kumihimo? ;)

Pamiętajcie, żeby oznaczać swoje prace, wykonane według naszych kursów, jako #kurspasart ;)

https://www.facebook.com/groups/303036043500334/

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów biżuterii ręcznie robionej. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.