Nie wiem jak Wy, ale ja nie wyobrażam sobie przetrwania zimy bez szalika, lub komina owiniętego wokół mojej szyi. Zdarza mi się nie chodzić w czapce, ale padłabym z zimna, gdyby ktoś ukradł mi miękki kocyk z mojego gardła 🙂 Dlatego na wszelki wypadek takich ocieplaczy mam milion i każdy nowy obdarzam ogromną  miłością. Kiedy przyleciały do mnie obręcze dziewiarskie wiedziałam, że zapałam do nich gorącą sympatią i od razu postanowiłam Was tym uczuciem zarazić. Nagrałam zatem tutorial, z którego dowiecie się jak zrobić długi komin na obręczy dziewiarskiej.

Tutaj krótka lista czego potrzebujecie żeby zrobić taki oto komin:

Osobiście wybrałam wełnę Merino Bulky, jednak możecie rozwinąć wodzę fantazji i wykorzystać każdą wełenkę, która przypadnie Wam do gustu 🙂

Jak zrobić długi komin na obręczy dziewiarskiej?

Chcecie zrobić długi komin na obręczy?

Żeby było łatwiej część materiałów zebrałam pod tym linkiem, jednak polecam Wam zapoznać się z całą obszerną ofertą wełenek.

Macie już wszystko co potrzebne?

No to zaczynamy 🙂

I jak Wam się podoba obręcz dziewiarska? Spróbujecie wykonać taki długi komin? Mnie bardzo przypadły do gustu, na cieplejsze dni będę wybierać zielony, a w zimniejsze granatowy.

Jak zrobić długi komin na obręczy dziewiarskiej?

Udało się Wam zrobić długi komin na obręczy?

Pochwalcie się Waszymi kominami oznaczając nas #kurspasart.

Pozdrawiamy Was cieplutko Justyna i Lucky 🙂


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Justyna Kąkol znana także jako GithagoArt. Miłośniczka kolorowych sznurków i dobrych kamieni. Wraz ze swoim czarnym jak noc kotem tworzy tutoriale poświęcone hand made i DIY. Ciągle wpada na nowe pomysły, które najbliższe otoczenie musi znosić i przyjmować z entuzjazmem. Trochę wiedźma, trochę dziecko kwiatów. Kocham to co robię i chcę zhandmadować świat 🙂