Jeśli szukacie pomysłu na duże kolczyki z koralików TOHO™, to śpieszę z pomocą! Przygotowałam dla Was dzisiaj wideo, w którym pokażę, jak zrobić kolczyki na okrągłej bazie, wykorzystując ten wspaniały wynalazek ludzkości, jakim jest beading. Stworzymy wiszące kolczyki z koralików TOHO, w jesiennej kolorystyce, ale o zdecydowanie letnim charakterze. Zobaczcie sami! 😉

Do zrobienia kolczyków będziemy potrzebować:

DSC_85831

I jak tam? Pokusicie się o kolczyki na okrągłej bazie?

Wszystkie materiały, potrzebne do zrobienia takich kolczyków, znajdziecie tutaj. Pamiętajcie jednak, że kurs służy głównie inspiracji i nauce techniki, dlatego nie przejmujcie się, jeśli zabraknie jakiegoś konkretnego koloru – z pewnością znajdziecie dla niego zamiennik. 😉

 

 

 

Jak zrobić kolczyki na okrągłej bazie? Kurs na wiszące kolczyki z koralików TOHO

Jak zrobić kolczyki na okrągłej bazie? Kurs na wiszące kolczyki z koralików TOHO

Udało się Wam zrobić kolczyki na okrągłej bazie?

Takie wiszące kolczyki będą się prezentować zupełnie inaczej, w zależności od kolorów, jakie wybierzecie. Koniecznie pochwalcie się swoimi pomysłami oznaczając nas #kurspasart!

Lubisz bazy? Koniecznie zerknij jeszcze tutaj:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rękodzielnicza pasart

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.