Za oknem coraz bardziej wiosennie, a my w pasarcie już myślami jesteśmy przy lecie ;). Dlatego przygotowałam dla Was dzisiaj kurs wideo, w którym pokażę krok po kroku jak zrobić naszyjnik z filigranową zawieszką. Długi naszyjnik w stylu boho z zawieszką ze stali nierdzewnej będzie idealny na letnie dni. Zapraszam!

Jak zrobić naszyjnik z filigranową zawieszką? Kurs na naszyjnik w stylu boho

 

Materiały:

  • Filigranowa zawieszka – owal ze stali nierdzewnej, rozmiar 49×29 mm.
  • Koraliki TOHO 8/0 w kolorach:  Opaque-Frosted Lt Beige;  Hybrid Natural Picasso; Opaque-Frosted Cornflower; Silver-Lined Smoky Topaz; Opaque-Frosted Blue Turquoise; Ceylon Seafoam Transparent-Frosted Ruby; Opaque-Frosted Pine Green; Opaque-Pastel-Frosted Shrimp.
  • Łańcuszek Ankier ze stali nierdzwnej – rozmiar 3×2,5 mm.
  • Szpilki z oczkiem, rozmiar minimum 40 mm.
  • Duże kółeczka montażowe – 12 lub 10 mm – dwie sztuki.
  • Kółeczka montażowe ze stali nierdzewnej, rozmiar 5 mm.
  • Karabińczyk ze stali nierdzewnej, rozmiar 14 lub 15 mm.
  • Przydadzą nam się też narzędzia jubilerskie i ewentualnie mata do koralików – nie jest niezbędna, ale niesamowicie ułatwi pracę 😉

Wszystkie materiały potrzebne do wykonania naszyjnika znajdziecie tutaj. Nie przejmujcie się,  jeśli zabraknie jakiegoś koloru koralików czy konkretnej zawieszki – eksperymentujcie ;).

Jak zrobić naszyjnik z filigranową zawieszką? Kurs na naszyjnik w stylu boho

Jak zrobić naszyjnik z filigranową zawieszką? Kurs na naszyjnik w stylu boho

Podobny naszyjnik możecie zrobić z dowolną inną zawieszką ;).

Jak zrobić naszyjnik z filigranową zawieszką? Kurs na naszyjnik w stylu boho

Dajcie znać jak się podoba i do zobaczenia w kolejnym kursie!

^3AB470695AB991F0B1E315DF8A5E9BAC076E0DFF9B76D1B6DC^pimgpsh_fullsize_distr

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów biżuterii ręcznie robionej. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.