Haft koralikowy to jedna z tych technik, w których, kiedy już opanujecie podstawy, to jedyne co Was ogranicza to wyobraźnia ;). Przygotowałam dla Was dzisiaj kurs wideo, w którym pokażę krok po kroku, jak zrobić naszyjnik – kocią łapkę z koralików TOHO. To podstawowy kurs haftu koralikowego, który pozwoli Wam tworzyć własne, niepowtarzalne projekty. Do działa!

Materiały:

Wszystkie materiały, potrzebne do wykonania naszyjnika znajdziecie tutaj. Pamiętajcie jednak, że kurs ma na celu głównie naukę techniki i inspirację, dlatego nie przejmujcie się, jeśli zabraknie jakiegoś koloru – eksperymentujcie 😉

 

 

Jak zrobić naszyjnik - kocią łapkę z koralików TOHO? Kurs haftu koralikowego

 

Jak zrobić naszyjnik - kocią łapkę z koralików TOHO? Kurs haftu koralikowego

 

 

Dajcie znać jak się podoba i koniecznie pochwalcie się swoimi wersjami naszyjnika ;).

^3AB470695AB991F0B1E315DF8A5E9BAC076E0DFF9B76D1B6DC^pimgpsh_fullsize_distr

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów biżuterii ręcznie robionej. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.