Za oknami będzie się już powoli robiło coraz chłodniej, jesień się zbliża wielkimi krokami… Dlatego przychodzę do Was dzisiaj z kursem, który nie będzie wprawdzie dotyczył biżuterii, ale z pewnością pomoże przetrwać chłodniejsze dni ;). Pokażę Wam, jak zrobić prosty szalik na szydełku, z cieplutkiej, kolorowej włóczki. To absolutne podstawy szydełkowania – użyjemy tylko jednego ściegu, więc nawet osoba, która nigdy nie miała szydełka w ręku powinna dać sobie radę. Zobaczcie sami!

Materiały potrzebne do zrobienia szalika:

Jak zrobić prosty szalik na szydełku

 

Więc jak tam? Kto nabrał ochoty żeby się dowiedzieć jak zrobić prosty szalik na szydełku?

Wszystkie materiały, potrzebne do wykonania szalika szydełkiem, znajdziecie tutaj. Nie przejmujcie się, jeśli zabraknie tego konkretnego koloru – z pewnością dobierzecie coś dla siebie! ;). Możecie też użyć innej włóczki – Yarnart Shetland albo Merino Exclusive będą świetne dla początkujących.Jak zrobić prosty szalik na szydełku

 

Więc jak tam? Kto nabrał ochoty żeby się dowiedzieć jak zrobić prosty szalik na szydełku?

Wszystkie materiały, potrzebne do wykonania szalika szydełkiem, znajdziecie tutaj. Nie przejmujcie się, jeśli zabraknie tego konkretnego koloru – z pewnością dobierzecie coś dla siebie! ;). Możecie też użyć innej włóczki – Yarnart Shetland albo Merino Exclusive będą świetne dla początkujących.

Potraficie już zrobić szalik. Pamiętajcie, żeby oznaczyć nas #kurspasart jeśli chcecie byśmy znaleźli Wasze prace.

I możecie zabrać się do:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Studentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.