Jak się mają Wasze świąteczne przygotowania? Jeśli na sam koniec zostawiłyście sobie dzierganie ozdób wielkanocnych, mamy dla Was coś specjalnego ;). Razem z Anią z crochet.pl zapraszamy na video kurs szydełkowania, w którym Ania pokaże Wam krok po kroku, jak zrobić szydełkową podstawkę/stojaczek na jajko. Szydełka w dłoń i działamy :)!

Do świąt zostało już niewiele czasu, ale wystarczająco na tyle byście zdążyły samodzielnie wydziergać piękne stojaczki na wielkanocne jajka :). Do wydziergania podstawek Ania wykorzystała kordonki Maxi Metallic, które przepięknie się mienią. Dzięki temu nasze szydełkowe stojaczki prezentują się niezwykle efektownie i elegancko :). Sami zobaczcie!

 

jak zrobić stojaczek na jajko

jak zrobić stojaczek na jajko na szydełku

Materiały potrzebne do wykonania stojaczka:

Kordonek – MTP Maxi Metallic

Szydełko – wielkość 1,25

Kordonek i szydełko znajdziecie tutaj. Jeśli nie przepadacie za mieniącymi się robótkami, koszyczek wykonać możecie z innego kordonka :).

To tyle wstępu, szydełka w dłoń i dziergajcie razem z Anią :).

 

Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.