• Darmowa dostawa od 99 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Bransoletki z charmsami to popularne wśród rękodzielników bransoletki, które mogą wyrazić wiele treści i emocji osoby je noszącej. Ciekawie wyglądają bransoletki charms, których bazę stanowi łańcuszek o kształcie odbiegającym od klasycznych kółek ogniwach. Przykładem takiej w stylu romantycznym jest kompozycja: łańcuszek, którego ogniwa są w kształcie serca a do nich podczepione są zawieszki również w kształcie serca, figurki amorków czy zawieszka z imieniem ukochanej osoby. Bransoletki z zawieszkami są bardzo często ulubiona ozdobą rączki małej dziewczynki. Wesoło wiszące charmsy, które w dodatku codziennie można wymieniać są dla małych dam doskonałym rozwiązaniem jeśli chodzi o biżuterię. Ich ulubionymi zawieszkami charms są zawieszki z lalkami, księżniczkami, słodyczami (ciastka, lody, gofry, kostki czekolady), zawieszki Hallo Kitty, My Little Pony, Barbie czy inni bajkowi bohaterowie. Do bransoletki w stylu marynistycznym można podczepić zawieszki w kształcie muszelki, kapitańskiego koła, rozgwiazdy, rybki czy ośmiornicy. Bransoletka charms jest idealnym pomysłem na prezent. Możemy w prezencie podarować bazę bransoletki charms i jedną lub dwie zawieszki zostawiając obdarowanej osobie miejsce na dokupienie innych zawieszek w preferowanym przez nią stylu. To także doskonały prezent dla wszystkich kobiet ceniących piękno, jakość i wyjątkowość. Do bransoletki mogą być doczepiane oryginalne zawieszki, które sprawiają, że każda bransoletka staje się jedyna w swoim rodzaju. Bransoletka charms stanowi czasem rodzaj biżuteryjnego pamiętnika. Nosimy na bransoletce dopięte zawieszki, które symbolizują ważne dla nas wydarzenia i przeżycia.

Rodzaje:
Dzielimy je ze względu na użyty do ich wykonania metal (srebro, złoto, stopy metali nieszlachetnych), także ze względu na charakter zawieszek (przykładowo: dziecięce, romantyczne, marinistyczne, rockowe, kwiatowe) a także rozmiar całej bransoletki, zarówno bazy jak i zawieszek. Do łańcuszka o małych ogniwach stanowiącego bazę bransoletki charms będą pasowały małe, delikatne zawieszki, do łańcuszka o pokaźnych oczkach można doczepiać zawieszki większe, bardziej wyraziste.

Z czego są zrobione:
Bransoletka charms najczęściej składa się w przeważającej części z produktów metalowych. Niektóre zawieszki mają w sobie elementy plastikowe, elementy (całe lub fragmenty) pokryte kolorowa emalią lub są ozdobione cyrkoniami. Jednak większość zawieszek i łańcuszków to produkty metalowe. Metale użyte do bransoletek charms to stopy metali nieszlachetnych lub wyroby z bardziej szlachetnych kruszców, jak złoto, srebro czy też srebro pokryte złotem.

Bransoletki charms

Bransoletki charms to biżuteria noszona na nadgarstku, która swój wygląd może zmieniać w zależności od potrzeb. Bazę bransoletki najczęściej stanowi łańcuszek typu rolo, czyli łańcuszek z okrągłymi ogniwkami, choć używa się też łańcuszków o innych kształtach ogniwek. Do ogniwek łańcuszka doczepiamy ozdobne zawieszki, które umocowane są na małych karabińczykach. To za pomocą karabińczyków mocujemy zawieszkę do ogniwa łańcuszka. Przeróżne kształty, rozmiary i kolory zawieszek charms powodują, że również te bransoletki można stworzyć w różnym stylu i klimacie. Zawieszki charms podwieszone do bazy można zmieniać codziennie na inne. Można nosić je gęsto podpięte lub tylko kilka a nawet jedną na całej bransoletce. Najwięksi producenci biżuterii na świecie mają w swojej ofercie bransoletki typu charms.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.