• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Bransoletki rzemykowe to lubiany i popularny rodzaj biżuterii, która wyśmienicie ozdobi każdy damski nadgarstek. Możemy je wykonać w stylu minimalistycznym, wklejając, przy pomocy kleju do biżuterii, pojedynczy rzemień w ozdobne lub proste metalowe końcówki do bransoletek. Do końcówek dodajemy zapięcie i jeśli tego wymaga projekt, łańcuszek regulacyjny. Jeśli chcemy uzyskać bardziej rozbudowaną formę tej ozdoby, to korzystamy z kilku odmierzonych kawałków rzemienia, które mogą być w różnych kolorach, mogą mieć różne faktury i być różnej grubości. Wklejamy kilka rzemieni do końcówek metalowych o większych niż poprzednio średnicach i wykańczamy dodając zapięcie. Może to być zapięcie ozdobne z cyrkoniami, w fantazyjnym kształcie serca czy kwiatka lub klasyczny karabińczyk czy federing. Na rzemienie możemy nałożyć ozdobne przekładki, kolorowe koraliki czy ażurowe kulki. Możemy do niej dołączyć sznurek do bransoletek jako kolejny moduł bransoletki z rzemienia. Jeśli jeszcze bardziej chcemy wzbogacić nasz projekt bransoletki tego typu możemy podwiesić do poszczególnych jej części charmsy, które dodadzą biżuterii fantazji i nadadzą całej bransoletce konkretny styl i charakter.

Rodzaje:
Bransoletki z rzemienia możemy podzielić na takie, które wykonane zostały z samego rzemienia i takie, w których rzemień znajduje się w towarzystwie dodatków takich jak sznurki jubilerskie, łączniki, przekładki, koraliki, kamienie ozdobne i inne. Można też zastosować kolorystyczny podział bransoletek rzemykowych, a także stylistyczny. Bransoletki wykonane z rzemieni w kolorach niebieskim, granatowym i białym z zawieszkami takimi jak muszle, koło kapitańskie czy rozgwiazda wpiszą się w nurt biżuterii marynistycznej. Natomiast bransoletka rzemykowa w odcieniach ognistej czerwieni z nałożoną przekładką w kształcie serca będzie doskonałym dodatkiem do stylizacji romantycznej, ale też idealnym prezentem dla ukochanej osoby. Możemy też wyróżniać rzemykowe bransoletki uwzględniając rodzaj rzemienia jaki został użyty do zaprojektowania bransoletki. I tak wymienić możemy choćby kilka popularnych typów rzemieni, jak rzemień pleciony, rzemień płaski, rzemień okrągły, szyty czy zamszowy.

Z czego są zrobione:
Bransoletki rzemykowe wykonane są na bazie rzemienia. Te zaś produkowane są ze skóry, skóry ekologicznej, ozdobnych tkanin czy kauczuku. Często rzemienie są ozdabiane na swojej powierzchni dodatkami, jak na przykład metalowymi dżetami czy cyrkoniami. Bransoletki z rzemienia możemy wzbogacić o zawieszki czy przekładki wykonane z metalu lub koraliki ze szkła, akrylu lub kamieni naturalnych.

Bransoletki rzemykowe

Bransoletki rzemykowe to uniwersalny, wygodny i bardzo popularny rodzaj bransoletek. Są to bransoletki wykonane z wykorzystaniem rzemieni do bransoletek. Biorąc pod uwagę ilość i różnorodność obecnych na rynku rodzajów rzemieni można wnioskować, że bransoleteki z rzemieni są dostępne w olbrzymiej ilości wariantów. Bransoletki z rzemienia dostępne są w każdym kolorze, rozmiarze i stylu. Możemy dopasować je do wielu stylizacji, bowiem zależnie od dodatków i doboru rzemienia bransoletka może pasować do stroju eleganckiego a może być wykonana w stylu casual, sportowym czy romantycznym. Bransoletki te cieszą się dużym powodzeniem u młodzieży ze względu na ich duży wybór kolorystyczny. To także doskonały pomysł na biżuterię dziecięca. Bransoletki rzemykowe to jedne z chętniej noszonych i robionych przez rękodzielników i miłośników rękodzieła produktów.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.