• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Bransoletki sznurkowe to bardzo wygodna i często noszona ręcznie robiona biżuteria. Może ona przybierać różne formy i kolory. Wielokolorowa bransoletka sznurkowa może być wykonana na wiele sposobów. Sznurki do bransoletek możemy wkleić do ozdobnego lub prostego, minimalistycznego zakończenia metalowego. Do zakończeń wystarczy przymocować: do jednego zapięcie, do drugiego łańcuszek regulacyjny i mamy gotową modną bransoletkę. Sznurki warto też wkleić bezpośrednio w zapięcia magnetyczne, które są coraz częściej dostępne na rynku półfabrykatów do biżuterii. Zapięcia magnetyczne są bardzo wygodnym rozwiązaniem i na pewno sprawdzą się w biżuterii noszonej przez kobiety, które cenią sobie prostotę i wygodę rozwiązań. Ciekawym dodatkiem do bransoletek sznurkowych są zawieszki. Na rynku półfabrykatów są ich dostępne setki a może nawet i tysiące. Mogą być całe wykonane z metalu lub mieć dodatki szklane czy plastikowe. Zawieszki na bransoletkach sznurkowych określą stylistyczny profil całej bransoletki ze sznurka.

Rodzaje:
Sznurkowe bransoletki możemy podzielić ze względu na rodzaj sznurka jubilerskiego z jakiego wykonana jest bransoletka sznurkowa. Wśród sznurków jubilerskich możemy wyróżnić sznurek powlekany, woskowany, satynowy, skręcany, pleciony, bawełniany i wiele innych. Kolorystyczna różnorodność sznurków jubilerskich sprawia, że bransoletki sznurkowe są jednym z gatunków biżuterii, w których projekt ich wykonania ograniczony jest tylko wyobraźnią projektanta. Faktury, wielkości i kolorystyka dostępnych sznurków jubilerskich, z których można stworzyć tego typu bransoletki jest ogromna. Bransoletki wykonane ze sznurków możemy także podzielić na style, w jakich bransoletka jest zrobiona. Styl minimalistyczny prezentować będzie bransoletka sznurkowa wykonana z jednokolorowego kawałka sznurka jubilerskiego z podwieszoną jedna zawieszką. Wiele kolorowych sznurków z dodatkiem koralików drobnych bądź koralików toho splecionych w jedną bransoletkę da nam biżuterię, którą założyć można do stylizacji w klimacie boho, hippie, młodzieżowym czy wakacyjnym. Rodzaj bransoletki stanowią też bransoletki ze sznurka - personalizowane. Na sznurku zawieszamy metalową zawieszkę z wygrawerowanym napisem lub symbolem, który sami projektujemy.

Z czego są zrobione:
Bransoletki sznurkowe są wykonane ze sznurków jubilerskich produkowanych z włókien poliestrowych lub nylonowych, które mogą być domieszkowane lub powlekane stosownymi substancjami. Bransoletki ze sznurka mogą być także robione ze sznurków bawełnianych i lnianych. Sznurki mogą być barwione naturalnymi lub syntetycznymi pigmentami. Duża część bransoletek sznurkowych jest produkowana z ozdobami w postaci metalowych przekładek, kulek ozdobnych, zawieszek a także kolorowych koralików wykonanych ze szkła, akrylu czy ceramiki.

Bransoletki sznurkowe

Bransoletki sznurkowe to różnego typu bransoletki wykonane ze sznurków jubilerskich. Przybierają one różne formy i kolory w zależności od użytych do ich produkcji rodzaju sznurków i dodatków. Nieodparty urok bransoletek sznurkowych można podziwiać na znanych osobistościach, gdyż upodobały je sobie aktorki, piosenkarki i celebrytki. Ale uwielbiają je tez styliści, znawcy i znawczynie mody, kobiety biznesu, młodzież i nawet dzieci. Są to bransoletki dobre dla każdego i na każda okazję. Do bransoletek można dodawać zawieszki, zakładać na nie koraliki wykonane z różnorodnych materiałów, jak ceramika, minerały naturalne, szkło czy akryl. Bransoletka sznurkowa podarowana bliskiej osobie w prezencie może być szczególnym rodzajem podarunku, jeśli dołączymy do niej zawieszkę z wygrawerowanym imieniem osoby, której wręczamy niezwykłą niespodziankę.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.