• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Druty teflonowe proste coraz częściej wypierają druty metalowe aluminiowe, chociaż takie są w wielu domach i to w znacznych ilościach. Nie mniej dla początkujących noszących się z zamiarem dziergania to jedne z najlepszych drutów. Są bardzo gładkie, równe i najważniejsze – śliskie, co pozwala na łatwe nawet niezdarne przerabianie oczek. Długie druty dla zaczynających swoją przygodę z włóczką dobrze ćwiczą ręce a sama nauka nie pochłania zbyt wiele czasu, dopiero wprawa usprawnia precyzję, a ta powoduje że odważamy się na naukę nowych wzorów i splotów. Przyglądać się drutom zaczynamy po wyborze włóczki, na banderoli której jest podana sugerowana grubość drutów do jej przerabiania. Ułatwia to znacznie wybór, zwłaszcza początkującym.
Czekające w zanadrzu z robótką druty staną się świetnym relaksem i odprężeniem z gwarantowym odczuciem zadowolenia i satysfakcji. Ani się obejrzymy, jak druty staną się numerem jeden w wykorzystywaniu wolnego czasu, który nie zostanie zmarnowany, a przyniesie nam wiele korzyści, również materialnych. To jednak nie tylko druty dla początkujących. Teflon jest materiałem okrywowym, który w tym przypadku zastosowany został w celu uzyskania gładkości i poślizgu. Sztrykujące dziewiarki z doświadczenia wiedzą jakie ma to znaczenie przy różnych włóczkach, zwłaszcza tych opornych. To również idealne druty dla wszystkich dziergających ciasno. Zaletą w takim dzierganiu są na pewno równiutkie oczka, ale zmorą kiedy nie chcą się przesuwać, a teflon to ułatwi. Takie druty nie potrzebują żadnych dodatkowych sprzętów, aby wymyślony projekt został uwieńczony sukcesem. Warto jednak zapoznać się z aktualną ofertą jaką są druty na żyłce, gdyby przyszła nam ochota na coś więcej i więcej lub chcielibyśmy spakować robótkę do torebki, czy kontynuować podróżując. Jak się jest za pan brat z drutami prostymi, nie straszna jest chwilowa podmiana, której wymaga sytuacja. I jeszcze jedna ciekawostka dla dziewiarek z pełnym koszykiem „wiekowych drutów” na których nie widnieje ich rozmiar, bo się unicestwił, lub po prostu go już nie ma – to znajdująca się w narzędziach dziewiarskich miarka do mierzenia grubości drutów, za pomocą której łatwo zidentyfikujemy druty w dziewiętnastu rozmiarach.

Druty teflonowe proste

Druty proste to jedno z pierwszych narzędzi do przerabiania włóczki, które w niezmienionym kształcie niezawodnie służą do dziś. Zmieniał się tylko materiał który służył do ich wykonania – kiedyś ciężkie metalowe, teraz bardzo lekkie bambusowe lub aluminiowe i obecnie pokryte teflonem. Druty proste z powłoką teflonową nadal są najpopularniejszymi i najczęściej używanymi drutami. Przyzwyczajenie ale też upodobanie sobie tych narzędzi jest całkowicie zrozumiałe, bo jeśli pasuje nam ich kształt to po co to zmieniać. Ma się nimi dobrze dziergać i już. Nie da się ukryć, że teflon w dużym stopniu wyparł aluminium, co akurat jest dobrodziejstwem, bo teflon nie „stuka” przy pracy i jest bardzo gładki. Nadal jako najzwyklejsze druty pozostają uwielbiane i ciągle mają wysokie notowania. Na pewno też są najlepszymi do nauki dziergania.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 14 z 14
Sortuj wg:
strona: z 1