• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Biżuteryjne metki to jedne z tych produktów, który przydadzą Ci się dopiero po zakończeniu procesu tworzenia. Nie znaczy to wcale, że są Ci zbędne. Wręcz przeciwnie, te papierowe etykiety stanowią estetyczny, funkcjonalny i profesjonalny dodatek do ręcznie robionej biżuterii. Zanotować możesz na nich cenę, nazwę projektu czy Twojej marki np. w formie pieczątki czy odręcznego podpisu lub krótkie przesłanie dla osoby kupującą Twoją biżuterię. Etykietki stanowią piękne wykończenie biżuterii, nadając jej profesjonalnego i jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Jeśli popuścisz wodze wyobraźni, metka taka może być jak podpis pod dziełem artysty. Dlatego też większość oferowanych przez nas etykietek ma gładką powierzchnię i minimalistyczną formę. Liczymy na to, że to Ty nadasz im ostatecznego charakteru. To jednak nie wszystko w kwestii funkcjonalności metek – te większe np. składane, przydać Ci się też mogą do podwieszenia biżuterii na ekspozytorach czy stoiskach.
Co więcej, estetyczne metki do biżuterii przydać Ci się mogą nawet jeśli nie sprzedajesz swoich produktów, bo wbrew powszechnym przekonaniom, nie służą jedynie do notowania cen. Jeśli tworzysz dużo biżuterii, czy to dla siebie, czy na prezent dla bliskich, na pewno wiesz, że czasem trudno jest zapamiętać wszystkie elementy z których wykonany jest wykonana. Papierowe lub inne etykiety jubilerskie posłużyć mogą Ci właśnie do zanotowania rodzajów kamieni, koralików czy półfabrykatów z których wykonana jest biżuteria. Taka „lista składników” podczepiona pod ozdobę, to nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny dodatek, który ułatwi Ci organizację Twojej rękodzielniczej kolekcji. W pasartowej ofercie znajdziecie różnorodne opisowe etykiety. Na przykład takie na gumeczce, które łatwo podczepia się do projektu, z dziurką do zamocowania na sznureczku czy wstążce oraz składane, idealne do większych projektów np. naszyjników czy wisiorków. Metki do własnej biżuterii to niedrogi dodatek do rękodzielniczych projektów, koszt jednej etykietki to zazwyczaj zaledwie kilkanaście groszy. Warto w nie zainwestować, bo dzięki nim Twoje produkty mogą być postrzegane jako bardziej profesjonalne.

Etykiety do biżuterii

Etykiety do własnoręcznie tworzonej biżuterii są jak wisienka na handmadowym torcie. Stanowią świetne wykończenie Twojego rękodzielniczego projektu. Nie tylko pięknie się prezentują, nadając Twoim dziełom bardziej profesjonalnego charakteru, ale i grają różne role w wykończeniu biżuterii. Na papierowych etykietkach możesz zanotować najważniejsze dla danego projektu informacje. Nie tylko cenę, ale i na przykład rodzaj materiałów, z których wykonana jest ozdoba. Niektóre rękodzielniczki umieszczają też na nich informacje odnośnie wyjątkowych właściwości poszczególnych kamieni naturalnych czy też ich symboliki. Inne lokują tam swoje logo czy firmowe motto lub krótki przekaz dla osoby do której ostatecznie trafi dzieło. Zdarzają się też zawieszki opisowe do biżuterii, na których umieszczane są krótkie instrukcje odnośnie tego jak należy dbać o ręcznie robioną biżuterię. Tu tak jak w trakcie tworzenia biżuterii, wszystko zależy od Ciebie!

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 13 z 13
Sortuj wg:
strona: z 1