• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Etykietki to jedne z tych produktów, który przydadzą Ci się dopiero po zakończeniu procesu tworzenia, ale nie znaczy to wcale, że są Ci zbędne. Wręcz przeciwnie, etykiety stanowią estetyczny, funkcjonalny i profesjonalny dodatek do ręcznie robionej biżuterii. Zanotować możesz na nich cenę, nazwę projektu czy Twojej marki np. w formie pieczątki czy odręcznego podpisu lub krótkie przesłanie dla osoby kupującą Twoją biżuterię. Etykietki stanowią piękne wykończenie Twojego projektu, nadając mu profesjonalnego i jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Jeśli popuścisz wodze wyobraźni, etykieta może być jak podpis pod dziełem artysty, dlatego też większość naszych etykietek ma gładką powierzchnię i minimalistyczną formę. Liczymy na to, że To Ty nadasz im ostatecznego kształtu. To jednak nie wszystko w kwestii funkcjonalności etykietek – te większe np. składane, przydać Ci się też mogą do podwieszenia biżuterii na ekspozytorach czy stoiskach.
Co więcej, estetyczne metki do biżuterii przydać Ci się mogą nawet jeśli nie sprzedajesz swoich produktów, bo wbrew powszechnym przekonaniom, nie służą jedynie do notowania cen. Jeśli tworzysz dużo biżuterii, czy to dla siebie, czy na prezent dla bliskich, na pewno wiesz, że czasem trudno jest zapamiętać wszystkie elementy z których wykonany jest dany projekt. Kartonowe lub inne zawieszki jubilerskie posłużyć mogą Ci właśnie do zanotowania rodzajów kamieni, koralików czy półfabrykatów z których wykonana jest biżuteria. Taka „lista składników” podczepiona pod biżuterię, to nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny dodatek, który ułatwi Ci organizację Twojej rękodzielniczej kolekcji. W pasartowej ofercie znajdziecie różnorodne opisowe etykiety: np.  na gumeczce, które łatwo podczepia się do projektu, etykiety z dziurką do zamocowania na sznureczku czy wstążce oraz etykiety składane, idealne do większych projektów np. naszyjników czy wisiorków. Etykietki do własnej biżuterii to niedrogi dodatek do rękodzielniczych projektów, koszt jednej etykietki to zazwyczaj zaledwie kilkanaście groszy. Warto w nie zainwestować, bo dzięki nim Twoje produkty mogą być postrzegane jako bardziej profesjonalne.

Etykiety do biżuterii

Etykiety jubilerskie są jak wisienka na handmadowym torcie – stanowią świetne wykończenie Twojego rękodzielniczego projektu. Nie tylko pięknie się prezentują, nadając Twoim dziełom bardziej profesjonalnego charakteru, ale i grają różne role w wykończeniu biżuterii. Możesz zanotować na nich najważniejsze dla danego projektu informacje: nie tylko cenę, ale i np. rodzaj materiałów z których wykonana jest dana biżuteria. Niektóre rękodzielniczki umieszczają też na nich informacje odnośnie wyjątkowych właściwości poszczególnych kamieni naturalnych czy też ich symboliki. Inne lokują tam swoje logo czy firmowe motto lub krótki przekaz dla osoby do której ostatecznie trafi dzieło. Zdarzają się też zawieszki opisowe do biżuterii, na których umieszczane są krótkie instrukcje odnośnie tego jak należy dbać o ręcznie robioną biżuterię. Tu tak jak w trakcie tworzenia biżuterii, wszystko zależy od Ciebie!

 

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 16 z 16
Sortuj wg:
strona: z 1