• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Haft diamentowy to najprostszy sposób na twórczo spędzony czas, zarówno w samotności, jak i w większym gronie rodzinnym. Z doświadczenia wiemy, że wciąga zarówno dużych, jak i małych, bo wyklejanie diamentowych obrazków jest na tyle proste, że spokojnie mogą zająć się tym dzieci, ale i na tyle pochłaniające, że z pasją oddają się mu również dorośli. Niech nie zmyli Cie „haft” w nazwie, bo nie będziesz tu potrzebować żadnej igły. W zestawie znajdziesz diamenciki opisane stosownie do oznaczeń umieszczonych na obrazku i wszystkie niezbędne narzędzia do wykończenia obrazka. Diamenciki w wybranym przez siebie kolorze wysypujesz na tackę, a następnie przy wykorzystaniu różowego „długopisu” nabierasz diamencik i przyklejasz w odpowiednim miejscu na obrazku. Jeśli diamenciki słabo łapią się na „długopis”, możesz umoczyć go nieco w załączonym do zestawu kleju. Gdy na obrazku nie ma już żadnego wolnego pola z wybranym przez Ciebie oznaczeniem, oznacza to, że czas przejść do kolejnego koloru diamentów. I to by było na tyle!

 A nie mówiliśmy? Mozaika diamentowa 5D to naprawdę proste rękodzieło, o wyjątkowym efekcie końcowym. Haft diamentowy idealnie nadaje się na ćwiczenia manualne dla dzieci w różnym wieku. Prace ręczne z dzieckiem mają całe mnóstwo zalet – pochłaniają na długie godziny, dostarczają ogromnej satysfakcji, pozwalają trenować cierpliwość, koncentrację i precyzję małych rączek (i tych dużych też). Od zawsze wiadomo, że rękodzieło dla dzieci to jeden z najlepszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Co więcej, większe obrazki z mozaiki diamentowej świetnie sprawdzą się jako twórcza zabawa dla całej rodziny. Wspólne wyklejanie obrazków pochłonie Was na długie godziny i dostarczy mnóstwo radości. A co najważniejsze – satysfakcja z efektu końcowego towarzyszyć Wam będzie długo, a nawet codziennie - wystarczy oprawić obrazek w ramkę i powiesić go na ścianie. Mozaika diamentowa 5D po ukończeniu w niczym nie ustępuje gotowym obrazkom kupowanych w galeriach, więc pięknie ozdobi Wasz dom. A serce i czas, który poświęcicie na wspólne wykończenie tego diamentowego obrazka, sprawi, że jego wartość będzie dużo wyższa.

Dzięki temu, że po ukończeniu pracy twórczej, haft diamentowy prezentuje się bardzo estetycznie i oryginalnie, to również świetny pomysł na prosty prezent DIY. Jeśli Twoje dziecko chciałoby samodzielnie wykonać prezent dla babci czy cioci, mozaika diamentowa 5D to strzał w dziesiątkę.

Haft diamentowy

Czy haft diamentowy to handmade dla początkujących? Tak i nie! Tak, bo jest tak prosty w obsłudze, że nadaje się nawet na prace manualne dla dzieci i nie, bo z wielkim zaangażowaniem zajmują się nim również bardziej zaawansowani handmadowcy. Obrazki z mozaiki diamentowej to świetny sposób na relaks, szczególnie jeśli lubisz proste rękodzieło, przy którym możesz dosłownie „odpłynąć”.

Mozaika diamentowa 5D idealnie nadaje się też na ręcznie robiony prezent od dzieci. W jej wykonanie każdy z Was może włożyć trochę siebie i swojej pracy, dzięki czemu końcowy efekt, stanie się Waszym wspólnym dziełem. Jeśli szukasz pomysłu na prace manualne dla dzieci, możesz mieć pewność, że haft diamentowy zajmie je na długo. Wyklejanie obrazków diamentami wymaga skupienia, dzięki czemu dziecko w przyjemny i niewymuszony sposób może poćwiczyć koncentrację i cierpliwość. A Ty razem z nim :)!

Filtry

Sortuj wg:
Nowości

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.