• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka Himalaya Combo to zestawienie pół na pół dralonu z wełną. 50% zawartości wełny czyni ją włóczką bardzo ciepłą, a dralon (uszlachetniony akryl) zapewnia jej estetyczne wykończenie oraz zwiększa żywotność.
Combo jest włóczką bardzo grubą, równo, dosyć ciasno skręconą z 3 wątków które robią wrażenie, jakby były ze sobą lekko sklejone meszkowymi włoskami. Dzięki temu włóczka ani podczas pracy z nią, ani w gotowych wyrobach nie rozdwaja się zachowując estetyczny wygląd i nadany fason.
Mając na uwadze skład i wygląd Włóczka Himalaya Combo należy do włóczek nadających się głównie na wyroby ciepłe i grube, a więc czapki, kominy, szale, rękawice z jednym palcem, getry, swetry, płaszcze, kamizelki, ołówkowe spódnice. Jako że to pulchna włóczka, do jej przerobu muszą być użyte grube druty lub szydelko. Sugerowany przez producenta rozmiar to druty o grubości 12mm  niemniej użycie właściwej grubości drutów czy szydełka zależy od naszych oczekiwań. Jeśli ma być to czapka sztywna lub w kształcie kapelusza – użyjmy narzędzi cieńszych, pozwalających uzyskać zwartość wyrobu, jeśli zaś chcemy wykonać smerfetkę – zastosujmy druty powyżej 12mm – pozwoli to uzyskać wiotkość i miękkość. Włóczka ta jest przyjemna w przerabianiu i na pewno ucieszy nas szybki efekt, co jest ściśle powiązane z prędkim ubywaniem włóczki z motka. Ponieważ to włóczka gruba, jest jej w 100 gramowym motku 40 metrów, nie zdziwmy się więc, że na czapkę zużyjemy półtora motka, a na większy komin dwa i pół motka. Warto zwrócić uwagę na kolorystykę, jaką posiada włóczka Himalaya Combo – kolory  przytłumione nawiązujące do natury, spokojne, nie zabierające uroku włóczce. Doskonałe również do połączeń z identyczną włóczką kolorową, cieniowaną  Himalaya Combo Colors. Wprowadzi ona ożywienie i urozmaici naszą robótkę, czyniąc ją różną od tradycyjnych wyrobów.

HiMALAYA™ Combo

Włóczka Himalaya Combo należy do rodziny włóczek jesienno-zimowych, bo zarówno skład jak i wygląd od razu definiują jej przeznaczenie. W swoim składzie Combo ma 50% dralonu i 50% wełny; jest więc włóczką chroniącą nas przed zimnem i wilgocią, a w wyglądzie jest grubym i miękkim sznurem - liną skręconym z 3 solidnych wątków. Nadaje się zatem na otulające dodatki do wierzchnich okryć, grube, duże swetry, swetro-płaszcze, getry, rękawiczki. Włóczka Himalaya Combo ma tę zaletę, że oprócz motków jednobarwnych występuje również w multicolorach pod nazwą Himalaya Combo Colors, można więc ją łączyć ze sobą uświetniając kolorystycznie wykonywany projekt.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Skład

Skład

Marka

Marka

Rozmiar szydełka

Rozmiar szydełka

Rozmiar drutów

Rozmiar drutów

1 - 10 z 10
Sortuj wg:
strona: z 1