• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka Himalaya Dolphin Animal Colors jak sama nazwa wskazuje, swoimi wyjątkowymi kolorami i wzorami, nawiązuje do zwierzęcych futerek. I tak jak zwierzęce futerko jest nie tylko piękna, ale i bardzo puszysta. Tę pluszową włóczkę najczęściej wykorzystuje się do tworzenia produktów dla dzieci, takich jak np. maskotki (najczęściej kotki, tygryski, zeberki i inne zwierzątka), kocyki, szlafroczki czy narzuty na łóżeczko. Co szczególnie ważne przy dziecięcych projektach, włóczkę można spokojnie prać w 40 stopniach. Jak jednak sami dobrze wiecie, miękkością lubią się otaczać nie tylko maluchy, ale i dorośli, dlatego z włóczki tej powstają też całkiem dorosłe projekty, takie jak np. poduszki, pledy, koce czy swetry, szczególnie, że zwierzęce printy nigdy nie wychodzą z mody. Włóczka Himalaya Dolphin Animal Colors jest bardzo puszysta, ale przy tym leciutka, co jest nie bez znaczenia przy ostatecznym efekcie naszej pracy. A jak już jesteśmy przy pracy... z doświadczenia wiemy, że pracuje się na niej bardzo przyjemnie, robótki sprawnie przybywa, a efekt cieszy nie tylko oko, ale i paluszki (taaak, my znowu o tej miękkości, ale jej naprawdę trudno się oprzeć ;)). Ze względu na swą wyjątkową puszystość, Włóczka Himalaya Dolphin Animal Colors to włóczka idealna na większe maskotki. Ze względu na przyjemność pracy, szydełkowania na niej spróbować mogą również osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z amigurumi.

Jeśli szukasz dobrej jakości włóczki w niebanalnej kolorystyce, włóczka Himalaya Dolphin Animal Colors to coś odpowiedniego dla Ciebie. Spróbuj, a jesteśmy pewni, że też zakochasz się w tych puszystych motkach w kolorystyce inspirowanej naturą. Do włóczki dobierz odpowiednie druty lub szydełko, producent zaleca tu szydełko w rozmiarze 6mm lub druty w rozmiarze 8mm, ale jak wiesz ich wielkość zależy również od rodzaju projektu i tego w jaki sposób przerabiasz robótkę. Jeśli chcesz by Twoje dzieło było bardziej sztywne i zbite, wybierz mniejsze szydełko/druty, a jeśli wzór ma być luźniejszy wybierz szydełko/druty o większym rozmiarze.

HiMALAYA™ Dolphin Animal Colors

Włóczka Himalaya Dolphin Animal Colors to wyjątkowo mięciutkie motki, które najczęściej wykorzystywane są do tworzenia rzeczy wprost stworzonych do przytulania, czyli: najróżniejszych maskotek, kocyków, poduszek, szlafroczków, pledów i szaliczków. Ba, kto miał już tę włóczkę w swoich rękach, ten na pewno potwierdzi, że już same motki, choć są może nieco bezkształtne, to tak kuszą swą miękkością, że są chętnie przytulane jeszcze przed przystąpieniem do rękodzielniczych prac. Włóczka ta, tak jak i jej klasyczna odmiana – Himalaya Dolphin Baby – choć jest wykonana w 100% z poliestru, jest bardzo przyjemna w dotyku. Z włóczki tej czarować możesz zarówno przy pomocy szydełka, jak i drutów. Producentem włóczki jest znana turecka marka Himalaya, produkująca bardzo dobrej jakości włóczki.