• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka Dolphin Baby

Jest atrakcyjną przędzą wykonaną ze 100% poliestru. W dotyku przypomina miękkiego pluszowego misia i dosłownie takiego można z niej wykonać. Rdzeniem jej jest mocna nić, wokół której jest cała masa krótkich ciasno osadzonych, równo przystrzyżonych włosków, tworzących owe futerko.  Rozbudzająca wyobraźnię do wykorzystania solo w projektach oraz do łączenia z innymi włóczkami, a nawet tkaninami. Solo posłuży nam przede wszystkim na odzież niemowlęcą i dziecięcą. Czapki, szaliki, pelerynki, rękawiczki będą wyglądały bardzo słodko, ładnie no i co najważniejsze będą zrobione przez nas same. Dobrze pracuje się z tą włóczką szydełkiem, koniecznie grubszym, ażeby został zachowany mięsisty i sterczący włos, co doda mu nie tylko elegancji, ale spowoduje, że nie zostanie zduszony i pognieciony. Czasu również nie musimy rezerwować dużo, bo robótki przybywa w mig a praca z tą włóczką jest bardzo przyjemna. Himalaya Dolphin Baby to także przędza przyjazna drutom. Warto przed rozpoczęciem dziergania zrobić próbkę wielkości małego kwadratu, ażeby wybrać grubość drutów do wymyślonego projektu. Jeśli to ma być np. dywanik, potrzebne będą druty o mniejszej średnicy, żeby wyrób był sztywniejszy, jeśli natomiast chcemy zrobić kocyk, wybierzmy druty grubsze, aby uzyskać koc miękki i zwiewny. To samo tyczy się odzieży, czapka, kamizelka – powinny być sztywniejsze, ale już komin czy chusta – bardziej wiotkie. Nawiasem mówiąc na koc o wymiarach ok. 160 x 180cm wykonany drutami 8-9mm, na który naprawdę warto się skusić, potrzeba ok. 14 motków. Jest też atrakcyjna do łączenia z innymi, jako tak zwana przędza akcentowa. Wrabiana w sweter w równych lub nie, odstępach spowoduje, że włóczkowy sweter zyska charakter i przystrojenie.

Dolphin Baby to najczęstszy wybór na maskotki

Produkt ten jeszcze w jednym temacie cieszy się niezmiennym powodzeniem - to amigurumi, czyli szydełkowe zabawki. Postaci z bajek, filmów, lalki i charakterystyczne przedmioty, np. serduszko. Do amigurumi nie potrzebujemy specjalnych szydełkowych zdolności, wystarczy umiejętność zrobienia półsłupków, a te są naprawdę bardzo łatwe. W jeden wieczór wykonamy zabawkę, która sprawi wiele przyjemności podarowanemu i nam samym. Własnoręcznie, z wiadomego surowca, z wypełnieniem nie szkodzącym naszym dzieciom i taka, którą wielokrotnie możemy prać, bez uszczerbku na wyglądzie. Do przyozdabiania maskotki można użyć bezpieczne oczka i bezpieczne noski.

HiMALAYA™ Dolphin Baby

Przędza Dolphin Baby to welurowa, mięciutka poliestrowa włóczka, w dotyku przypominająca strzyżone sztuczne futerko. Zabawkowa dosłownie i w przenośni. Kto robi amigurumi ten wie, że grubość, pulchność i delikatność to cechy, które przy tworzeniu zabawek i przytulanek są bardzo ważne. Jest wykorzystywana głównie na zabawki, ale zrobimy z niej też ładne dywaniki, koce, poduszki, legowiska dla domowych zwierząt a także nadamy wzrokowej miękkości wnętrzom naszych mieszkań. Może właśnie na tej włóczce, wykonując małą przytulankę dla dziecka, uda nauczyć się manipulować szydełkiem i drutami? Warto podjąć tę próbę, choćby dla ukojenia, miłego spędzenia czasu i wzmocnienia wiary w swoje umiejętności.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 1 z 1
Sortuj wg:
strona: z 1