• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka Himalaya Dolphin Baby

Włóczka Himalaya Dolphin Baby jest atrakcyjną włóczką wykonaną ze 100% poliestru. W dotyku przypomina miękkiego pluszowego misia i dosłownie takiego można z niej wykonać. Rdzeniem tej włóczki jest mocna nić, wokół której jest cała masa krótkich ciasno osadzonych, równo przystrzyżonych włosków, tworzących owe futerko.  Włóczka rozbudzająca wyobraźnię do wykorzystania solo w projektach oraz do łączenia z innymi włóczkami, a nawet tkaninami. Solo posłuży nam przede wszystkim na odzież niemowlęcą i dziecięcą. Czapki, szaliki, pelerynki, rękawiczki będą wyglądały bardzo słodko, ładnie no i co najważniejsze będą zrobione przez nas same. Dobrze pracuje się z tą włóczką szydełkiem, koniecznie grubszym, ażeby został zachowany mięsisty i sterczący włos, co doda mu nie tylko elegancji, ale spowoduje, że nie zostanie zduszony i pognieciony. Czasu również nie musimy rezerwować dużo, bo robótki przybywa w mig a praca z tą włóczką jest bardzo przyjemna. Włóczka Himalaya Dolphin Baby to także włóczka przyjazna drutom. Warto przed rozpoczęciem dziergania zrobić próbkę wielkości małego kwadratu, ażeby wybrać grubość drutów do wymyślonego projektu. Jeśli to ma być np. dywanik, potrzebne będą druty o mniejszej średnicy, żeby wyrób był sztywniejszy, jeśli natomiast chcemy zrobić kocyk, wybierzmy druty grubsze, aby uzyskać koc miękki i zwiewny. To samo tyczy się odzieży, czapka, kamizelka – powinny być sztywniejsze, ale już komin czy chusta – bardziej wiotkie. Nawiasem mówiąc na koc o wymiarach ok. 160 x 180cm wykonany drutami 8-9mm, na który naprawdę warto się skusić, potrzeba ok. 14 motków tej włóczki. Dolphin Baby to też atrakcyjna włóczka do łączenia z innymi, jako tak zwana włóczka akcentowa. Wrabiana w sweter w równych lub nie, odstępach spowoduje, że włóczkowy sweter zyska charakter i przystrojenie.


Włóczka Himalaya Dolphin Baby na maskotki

Włóczka Himalaya Dolphin Baby jeszcze w jednym temacie cieszy się niezmiennym powodzeniem - to amigurumi, czyli szydełkowe zabawki. Postaci z bajek, filmów, lalki i charakterystyczne przedmioty, np. serduszko. Do amigurumi nie potrzebujemy specjalnych szydełkowych zdolności, wystarczy umiejętność zrobienia półsłupków, a te są naprawdę bardzo łatwe. W jeden wieczór wykonamy zabawkę, która sprawi wiele przyjemności podarowanemu i nam samym. Własnoręcznie, z wiadomego surowca, z wypełnieniem nie szkodzącym naszym dzieciom i taka, którą wielokrotnie możemy prać, bez uszczerbku na wyglądzie. Do przyozdabiania maskotki można użyć bezpieczne oczka i bezpieczne noski.

HiMALAYA™ Dolphin Baby

Włóczka Himalaya Dolphin Baby

Włóczka Himalaya Dolphin Baby to welurowa, mięciutka poliestrowa włóczka, w dotyku przypominająca strzyżone sztuczne futerko. Włóczka zabawkowa dosłownie i w przenośni. Kto robi amigurumi ten wie, że grubość, pulchność i delikatność to cechy, które przy tworzeniu zabawek i przytulanek są bardzo ważne. Włóczka Himalaya Dolphin Baby jest wykorzystywana głównie na zabawki, ale zrobimy z niej też ładne dywaniki, koce, poduszki, legowiska dla domowych zwierząt a także nadamy wzrokowej miękkości wnętrzom naszych mieszkań. Może właśnie na tej włóczce, wykonując małą przytulankę dla dziecka, uda nauczyć się manipulować szydełkiem i drutami? Warto podjąć tę próbę, choćby dla ukojenia, miłego spędzenia czasu i wzmocnienia wiary w swoje umiejętności.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 48
Sortuj wg:
strona: z 3