• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

HiMALAYA na maskotki

Dolphin baby - czyli królowa na duże maskotki. Skład włóczki to 100% poliester, zatem jest polecana raczej dla starszych dzieci, dla których maskotki będą służyły jako przytulanki czy ozdoba pokoju. Dolphin Baby ma bardzo szeroką gamę kolorystyczną, w tym można wybrać kolory ze względu na przedział wiekowy (Dolphin Baby Colors, Dolphin Junior Colors)
Włochate maskotki, albo rozwiązanie na włosy maskotki to typ Toffe. Produkt ten, ze względu na swoją budowę (nieco przypomina frotte), przeznaczona jest dla osób, które mają większe doświadczenie w pracy z szydełkiem. W innym przypadku, może być trudno znaleźć oczko i zrobić półsłupek :)

HiMALAYA na szalik i czapkę

Combo i Combo Colors - 50% wełny i 50% Dralonu, do tego grube włókno przyciągają fanki ciepłych i kolorowych czapek oraz szalików. Włóczka nadaje się także na ponczo i ciepły koc. Czapki i szale z moherem można zrobić z Mountain. Ta przędza, która ma w składzie 14% wełny i 9 % moheru, nie przypomina niemodnych dzianin, tylko jest barwiona w piękne kolory, które po udzierganiu przechodzą we cieniowany wzór ombre

HiMALAYA na sweter i sukienkę

Everyday - to cała rodzina produktów typu antypiling, co oznacza, że się nie "kulkuje" czyli nie mechaci się. Skład Everyday to 100% akryl. Zazwyczaj motki o tym składzie nie są polecane na odzież, jednak Everyday ze względu na bardzo dobry wygląd nawet po długim używaniu, jest najczęściej wybieraną na swetry i sukienki.
Dla dzieci jest przeznaczona Everyday Babe i Bebe Lux, na grube swetry Everyday Big, a na swetry i koce Everyday Tweed.
Włóczka na kolorowy sweter, która ma w składzie 30% wełny, to pięknie barwiona Padisah. W skład jej wchodzi 30% wełny, co pozwala nie tylko na ciepłe otulenie się ale także powoduje, że włóczka "nie gryzie".
Na cienki sweter bardzo dobrze sprawdza się Deluxe Bamboo, która w 60% składa się z włókna bambusowego, które ma właściwości higroskopijne. Oznacza to, że dobrze pochłania wodę (lepiej niż bawełna!). Dzianina z bambusa ma także właściwości termoregulacyjne, zatem latem odprowadza wilgoć dając uczucie chłodu, a zimą pochłania wilgoć z otoczenia izolując skórę i zapewniając uczucie ciepła

Dla alergików?

Medical Baby - to rozwiązanie dla alergików, która składa się w 70% z akrylu oraz 30% amicoru. To produkt polecany szczególnie dla dzieci z alergiami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego.

HiMALAYA™ Dolphin Junior Colors

Himalaya Dolphin Junior Colors to kolejna paralelna włóczka z Dolphin Baby. Tak jak Dolphin Baby Colors różni się w tej grupie tylko grą kolorów. Miła, misiowa przędza znajdzie swoich wielbicieli wśród zwolenników wykonywania zabawek metodą szydełkową, a dla sztrykujących to odpowiednia włóczka na bluzki, bluzy i czapki. Kolory ciemniejsze, o większym zagęszczeniu pozwolą z powodzeniem zastosować tą przędzę na dywaniki, kocyki, narzutki. Doskonale sprawdzi się w łączeniach z podstawową w tej grupie, jednokolorową Dolphin Baby. Himalaya Dolphin Junior Colors to również świetna włóczka, aby zachęcić dzieci do samodzielnego wykonania maskotki. Doskonalenie dedukcji, poczucie estetyki czy koncentracja uwagi to tylko niektóre korzyści płynące z takiego kontaktu. W połączeniu z koralikami, kaboszonami, sznurkami rzemieniami wstążkami powstają maskotki bezcenne o  przecudnej urodzie.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 1 z 1
Sortuj wg:
strona: z 1