• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka HiMALAYA Everyday Bebe

Jest wykonana z włókna sztucznego - akrylu. Jej przekrój wynosi niespełna 1,5mm, jest więc włóczką średniej grubości, przeznaczoną na druty o rozmiarze 3,5 – 4mm. Nić tej przędzy jest czterowątkowa o mocnym ukośnym skręcie z lekkim połyskiem. 100 gramowy motek zawiera 330 metrów, a więc włóczka wydajna. W dotyku jest bardzo przyjemna i miękka, równa, nie rozdwajająca się podczas dziergania. Zarówno kontakt z nią jak i wygląd mają duże znaczenie, bo jak sama nazwa wskazuje, jest włóczką wyprodukowaną z myślą o dzieciach i niemowlętach. Dla tak wymagających klientów, jak maluchy, produkt ten nie może drażnić, uczulać i powinna być miła w dotyku. Oprócz wymienionych zalet, Everyday Bebe polubimy na pewno jeszcze za kolory i wykończenie. Himalaya Everyday Bebe posiada bardzo ładne kolory. Kolory idealne do projektów przeznaczonych dla dzieci i niemowląt. Czyste, delikatne, pastelowe; od jasnych aż do żywego granatu. Mamy zatem produkt zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Na ubranka i przedmioty z którymi niemowlę może mieć styczność, również dywaniki i kocyki. Jeśli zaś chodzi o wyżej wspomniane wykończenie, to mamy tu do czynienia z pojęciem antypiling, co oznacza, że przędza Everyday Bebe nie mechaci się i nie kulkuje podczas użytkowania, zachowując świeżość i elegancję po każdym, nawet wielokrotnym praniu. Biorąc pod uwagę nie tylko ostatnią cechę ale i wszystkie inne, możemy śmiało wyrazić opinię, że to również idealny produkt na miękką odzież dla dorosłych. Na drutach i na szydełku, a także na obręczach dziewiarskich wydziergamy z niej bluzki, chusty, ażurowe sweterki i czapki, powłóczyste, nie wyciągające się po praniu spódnice i sukienki. To również podatna włóczka do łączeń z poliestrowym kożuszkiem Himalaya Toffe i futerkową YarnArt Rabbit.

W przypadku chęci posiadania grubszego wyrobu akrylowego, możemy śmiało pokusić się o połączenie ze sobą dwóch, trzech, czy czterech nitek jedno lub wielokolorowych uzyskując wyrób grubszy, ale nadal miękki i pulchny. Włóczka Himalaya Everyday Bebe to jeden z nowocześniejszych i bardziej udanych produktów firmy Fistas Corporatin.

HiMALAYA™ Everyday Bebe

Włóczka akrylowa, wykonana z dużą estetyką o równym sprężynkowym i ciasnym skręcie, tak w skrócie można scharakteryzować przędzę Himalaya Everyday Bebe. To włóczka przeznaczona dla wszystkich projektów, nie tylko tych tworzonych z myślą o dzieciach i niemowlętach, chociaż dla nich przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo antyalergiczne, miły kontakt z ciałem oraz antypilingowe wykończenie. Dzięki temu, częste noszenie i częste pranie nie powoduje u tej włóczki powstawania nieznośnych i mało estetycznych kuleczek, które nie wyskubywane dyskwalifikują odzież jako świeżą i elegancką. Toteż Everyday Bebe na pewno ucieszy wszystkich tych, którzy doceniają właściwości wysokiej jakości akrylowych włóczek i zechcą wykorzystać je do swoich projektów.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 3 z 3
Sortuj wg:
strona: z 1