• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Akrylowa Everyday Big, jest grubą przędzą o przekroju około 5mm a skręcona jest z 6 nitek, z których każda też jest podwójnie skręcona. To najchętniej wybierana włóczka antypilingowa. W naszym klimacie, gdzie grube swetry przydają się przez cały rok antypiling to wielkie dobrodziejstwo, przede wszystkim z dwóch powodów. Pierwszy, to na pewno ten że odzież tą możemy odświeżać w kąpieli wodnej wielokrotnie i nie traci ona nic ze swojego pierwotnego wyglądu. Drugi powód to taki, że w przypadku odzieży modnej możemy ją nosić do woli, nie niszcząc jej, a potem spruć i zrobić coś nowego. Najbardziej denerwującym objawem wśrod włóczek akrylowych są pojawiające się  uciążliwe, brzydko wyglądające kuleczki i mechacenie się. Everyday Big się nie mechaci!

Zalety te sprawiają, że dzianina ta jest postrzegana jako wyrób zbierający bardzo wysokie oceny i dobre opinie. Odzież z niej wykonaną można prać i suszyć w automacie, co nie jest bez znaczenia. Jedynym mankamentem akrylu jest to, że nie jest tak higroskopijny, nie daje tyle ciepła, co włókna naturalne i może się elektryzować. Natomiast na pewno nie uczula, nie podrażnia skóry i nie tykają go żadne insekty.
Ładnie prezentuje się zrobiona zarówno na drutach jak i na szydełku ale i na nowatorskiej obręczy dziewiarskiej – łatwej w obsłudze i gwarantującej szybką realizację. 
Co zatem możemy z niej wydziergać? Nakrycia głowy, dodatki takie jak szale, chusty poncha, kamizele, swetry oversize, blezery i oryginalnie wyglądające żakiety.  Nadaje się na ołówkowe spódnice i sukienki blisko ciała. Odzież dziecięcą i męską – pulowery i swetry, zwłaszcza te z ponadczasowych kolorów, ktore posłużą na długie lata. Może być bez przeszkód łączona nawet ze szlachetnymi włóczkami, żeby np. odzież była cieplejsza, należy jednak wówczas przestrzegać pielęgnacji wełny a nie akrylu.

HiMALAYA™ Everyday Big

Everyday Big jest najgrubszą włóczką  akrylową z grupy Everyday. To przędza antypilingowa, co oznacza że się nie kulkuje. Jej grubość zasugeruje nam od razu przeznaczenie – na swetry, kardigany, czapki, szale, kominy. Przystępna cena pozwoli na wykonanie odzieży modnej, sezonowej i dobrej gatunkowo -  tym bardziej, że poprzez swoje właściwości zachowuje świeżość i ładny wygląd po wielu noszeniach i praniach. Skuśmy się więc na modne, ekstrawaganckie dodatki i odzież, tym bardziej, że kiedy się opatrzy i zdezaktualizuje można ją będzie spruć i obdarować nowym życiem. W gotowych wyrobach zaprezentuje swój urok poprzez pulchność i miękkość. Jako produkt akrylowy nie posiada zalet wełny, ale dla osób ze skłonnościami alergicznymi lub którym nie zależy na dzianinie bardzo grzejącej - to trafiony wybór.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.