• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy


Włóczka Everyday Big w swoim składzie ma tylko akryl, jest grubą włóczką o przekroju około 5mm a skręcona jest z 6 wcale nie cienkich nitek, z których każda też jest podwójnie skręcona. To również, jak i cała rodzina Everyday włóczka antypilingowa. W naszym klimacie, gdzie grube swetry przydają się przez cały rok antypiling to wielkie dobrodziejstwo, przede wszystkim z dwóch powodów. Pierwszy, to na pewno ten że odzież tą możemy odświeżać w kąpieli wodnej wielokrotnie i nie traci ona nic ze swojego pierwotnego wyglądu. Drugi powód to taki, że w przypadku odzieży modnej możemy ją nosić do woli, nie niszcząc jej, a potem spruć i zrobić coś nowego. Najbardziej denerwującym objawem wśrod włóczek akrylowych są pojawiające się  uciążliwe, brzydko wyglądające kuleczki i mechacenie się.  Dużym dobrodziejstwem więc jest zadbanie o eliminację tego zjawiska, czym może pochwalić się fabryka produkująca te włóczki, których na razie jest kilka, ale z pewnością będą dalsze osiągnięcia, bo to konsorcjum które posiada certyfikat ISO zapewniający stały rozwój dbałości o klienta i jego potrzeby. Zalety te sprawiają, że włóczka Everyday Big jest postrzegana jako wyrób zbierający bardzo wysokie oceny i dobre opinie. Odzież z niej wykonaną można prać i suszyć w automacie, co nie jest bez znaczenia. Jedynym mankamentem akrylu jest to, że nie jest tak higroskopijny, nie daje tyle ciepła, co włókna naturalne i może się elektryzować. Natomiast na pewno nie uczula, nie podrażnia skóry i nie tykają go żadne insekty. Włóczka ta ładnie prezentuje się zrobiona zarówno na drutach jak i na szydełku ale i na nowatorskiej obręczy dziewiarskiej – łatwej w obsłudze i gwarantującej szybką realizację. Blog. Co zatem możemy wydziergać z Everyday Big? Nakrycia głowy, dodatki takie jak szale, chusty poncha, kamizele, swetry oversize, blezery i oryginalnie wyglądające żakiety włóczkowe.  Ołówkowe spódnice i sukienki blisko ciała. Odzież dziecięcą i męską – pulowery i swetry, zwłaszcza te z ponadczasowych kolorów, ktore posłużą na długie lata. Włóczka Everyday Big może być bez przeszkód łączona nawet ze szlachetnymi włóczkami, żeby np. odzież była cieplejsza, należy jednak wówczas przestrzegać pielęgnacji wełny a nie akrylu.
Jeśli Everyday Big wydaje się nam za gruba, spójrzmy na włóczkę Everyday posiadającą te same zalety lub Everyday Bebe i Everyday Bebe Lux.

HiMALAYA™ Everyday Big

Włóczka Everyday Big jest najgrubszą włóczką  akrylową z grupy Everyday. Ta pedantycznie wyglądająca włóczka ma też solidne antypilingowe wykończenie. Jej grubość zasugeruje nam od razu przeznaczenie – na swetry, kardigany, czapki, szale, kominy. Przystępna cena pozwoli na wykonanie odzieży modnej, sezonowej i dobrej gatunkowo -  tym bardziej, że to włóczka, która poprzez swoje właściwości zachowuje świeżość i ładny wygląd po wielu noszeniach i praniach. Skuśmy się więc na modne, ekstrawaganckie dodatki i odzież, tym bardziej, że kiedy się opatrzy i zdezaktualizuje można ją będzie spruć i obdarować nowym życiem. Włóczka Everyday Big w wyrobach zaprezentuje swój urok poprzez pulchność i miękkość. Jako włóczka akrylowa nie posiada zalet wełny, ale dla osób ze skłonnościami alergicznymi lub którym nie zależy na włóczce bardzo grzejącej - to trafiony wybór.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Skład

Skład

Marka

Marka

Rozmiar szydełka

Rozmiar szydełka

Rozmiar drutów

Rozmiar drutów

1 - 1 z 1
Sortuj wg:
strona: z 1