• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka Himalaya Medical Baby zawiera w sobie 70% akrylu i 30% amicoru.  Akryl - włókno sztuczne chętne do przeróżnych połączeń, coraz bardziej upodabniające się do wełny, o cechach i właściwościach do niej zbliżonych wpływa przede wszystkim na cenę wyrobu oraz wygląd i wykończenie. Amicor natomiast posiada taką definicję: włókno techniczne odpowiada za właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, zawiera preparat zapobiegający rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach potu oraz mieszankę preparatów unieszkodliwiających mikroorganizmy, które służą roztoczom za pożywienie.  Sztuczny, a jakże pożyteczny wytwór mający za zadanie ochronę naszego zdrowia i komfortu warunków życia. Amicor jest częstym składnikiem w materacach oraz bieliźnie leczniczej, przede wszystkim skarpet. Włóczka marki Himalaya zastosowana do wyrobu odzieży dziecięcej pozwoli nam na profilaktykę i zapobieganie przykrym niespodziankom. Zatem dobro dla dziecka, a dla nas komfort psychiczny w dbałości o jego rozwój. Wizualnie przędza wygląda jak wiele innych, dlatego też świadomość jej cech jest tak ważna. Włóczka jest średniej grubości, w przekroju mająca blisko 2mm, miękka, miła w dotyku. Komfortowa w kontakcie ze skórą. Wyroby udziergane z Medical Baby będą miękkie i wiotkie, otulające ciało, a gładka, lekko satynowa powierzchnia nada ubrankom promienności i świeżości.
Ze względu na swoje właściwości, Himalaya Medical Baby, to pierwszorzędna włóczka na dziecięce kapy i kocyki a także jaśki i dywaniki. Poza odzieżą, to przędza, która spełni swoje zadanie w ozdobach wiszących na ścianie, czy stojących na półce. Pewnie też z powodu cech sięgnie po nią niejedna dorosła alergiczka lub osoba dbająca po prostu o swoją ochronę. Udziergana, wyglądająca normalnie bluzka czy sweterek będzie posiadała wiele zadawalających dodatkowych walorów, które pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie. Włóczka ta występuje w pastelowych, delikatnych kolorach w motkach 100 gramowych, w których jest 310 metrów ładnie skręconej nitki.

HiMALAYA™ Medical Baby

Przędza z nowatorską technologią o składzie akrylu z amicorem to oczywiścieHimalaya Medical Baby. W skrócie można ją opisać jako 5 razy anty. Antybakteryjna, antygrzybiczna, antyzapachowa, antyalergiczna i antypilingowa. Bardzo wskazana dla noworodków i małych dzieci oraz wszystkich pozostałych, dla których choć jeden wskaźnik ma duże znaczenie. Równo utkana, przyjazna dla skóry o lekko satynowej powierzchni sprawdzi się przeznaczona na delikatniejszą odzież blisko ciała oraz wszelkie akcesoria i odzież dziecięcą. Jak sama nazwa wskazuje włóczka Medical Baby została stworzona, aby żyło nam się zdrowo i z dobrym samopoczuciem.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 2 z 2
Sortuj wg:
strona: z 1